Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 190

Wątek: pierwszy negatyw - wrażenia :-)

  1. #11
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    A ja właśnie skończyłem kleić nowe uszczelnienia do dalmierza Canoneta 28 od Czmielka. Gąbki całkowicie sparciały, musiałem wkleić paski z aksamitki. Już się cieszę na sobotnie streetowanie.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  2. #12
    | OlyJedi Awatar a_wykrota
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Pyrlandia
    Posty
    853
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Widzę, że wszystkich prędzej czy później dopada Może jakieś wspólne analogowe poczynania? Z ciekawości czym skanujesz??

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez a_wykrota Zobacz posta
    Z ciekawości czym skanujesz??
    Właśnie jestem "na kupnie" skanera. Gdzieś posiałem ramki od płaszczaka Agfa e50 i za cholerę nie mogę znaleźć.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  4. #14
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2006
    Mieszka w
    opolskie
    Posty
    4.338
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Fajna zabawa z wołaniem. Ale jak poczytałem w innym wątku dot, pieska to uważaj bo jak Ci machnie ogonem w łazience przy mokrej emulsji to sierść przyklei się do niej i będzie z tym kłopot.
    pozdrawiam Wiejo

  5. #15
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    No to dzieki takimu losowi-stales sie laborantem-chocaz masz fajnie,ze cos Ci wyszlo.
    Ja jak pamietam swoj pierwszy negatyw to nic nie bylo.Porobilem fotki Druchem,otworzylem aparat i chcialem popatrzyc-chyba plakalem,ze nic nie bylo.Ale pozniej to juz cos mi tam wychodzilo,prezent na komunie byl jednak sprawny

  6. #16
    pat.p
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    No to dzieki takimu losowi-stales sie laborantem-chocaz masz fajnie,ze cos Ci wyszlo.
    Ja jak pamietam swoj pierwszy negatyw to nic nie bylo.Porobilem fotki Druchem,otworzylem aparat i chcialem popatrzyc-chyba plakalem,ze nic nie bylo.Ale pozniej to juz cos mi tam wychodzilo,prezent na komunie byl jednak sprawny
    No ja moją pierwszą kliszę zerwałem przez zwykłą głupotę... Teraz byłem ostrożniejszy.
    Na negatywie wygląda ładnie, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie... Jutro odbieram płytkę ze skanami i odbitki, jeśli ciś będzie się nadawało - poddam z przyjemnością pod Waszą uwagę.
    Ale jazda jest niesamowita. Dolewanie, mieszanie, kolejność, czas, chlapanina i ten niczym nie zastąpiony zapach...
    Pozdrawiam
    Pat

  7. #17
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Tylko do koreksa po ciemku wkladaj.Samo zamkniecie i zacisniecie oczu nie wystarczy przed naswietleniem

  8. #18
    | OlyJedi Awatar mynameisnobody
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    980
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    zapodaj sobie taką "koszulę ślepca"
    to nie poobijasz się w "nie tak znowu ciemnym pokoju jak nam się przed chwilą wydawało"...
    Przewiniesz film w samo południe.

  9. #19
    pat.p
    Gość
    dzięki, a mógłbyś podlinkować (czy to jest rękaw ciemniowy?)

    Pozdrawiam
    Pat

  10. #20
    | OlyJedi Awatar brooneq
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Gdansk, Poland, Poland
    Posty
    58
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Skoro tak Ci podeszlo wolanie w ciemnosciach - popytaj po osrodkach kultury i innych takich rzeczach, czy niemaja ciemni z ktorej mozna korzystac i zacznij odbitki wywolywac. to dopiero jest zabawa Wtedy wszystkie hdry swiata beda jak dziecieca zabawa. A jak sie zakochasz to zaabsorbujesz troche domowego metrazu na wlasna pracownie... neiwazne jak male masz mieszkanie - wierz mi. Porob montaze - polecam z calego serca. Jak bedziesz potrzebowal porad - wal smialo.
    PS -gratuluje.
    Poprawiam, bo pewno zaraz ktos napisze, ze papier kosztuje, bla bla bla. 60zl za 25 szt. Ilforda 24x30,5 cm to niewiele, biorac pod uwage, ze mozna zamiast skanow robic fotokopie odbitek na www. O frajdzie nei wspominajac. No i nie ma nic lepszego na zapanowanie nad skleroza niz ciemnia
    Ostatnio edytowane przez brooneq ; 3.11.09 o 09:56

Podobne wątki

  1. BGF Negatyw
    By Maestro1984 in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 1.11.10, 15:51
  2. E-620 - wrażenia po przejściu z E-510
    By pajkert in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 28.01.10, 12:44
  3. E-510 + 12-60 SWD wrażenia
    By imacandi in forum Korpusy 4/3
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 25.08.09, 16:37
  4. Pierwszy wywołany negatyw
    By Smerf Maruda in forum Ciemnia analogowa
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 26.07.08, 22:48

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.