Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: olympus az-2 zoom

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    wawa
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    olympus az-2 zoom

    proszę po pomoc , jak uruchomic kamere w tym aparacie bede wdzieczna za wskazówki.

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    680
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Patrzac z tylu na prawym boku jest przelacznik zdjecie/film/podglad.

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    wawa
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    to znalazłam tylko nie wiem co dalej bo wyswietla sie czas 1:10 i tak nawet 20 minut nic sie nie zmienia czy trzeba cos dodatkowo przycisnąc zeby był obraz? bo mam tylko głos odpisz prosze.

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    680
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Zeby zaczac nagrywanie trzeba nacisnac spust migawki, na dole bedzie czas do konca nagrania wyswietlany. Zeby zakonczyc nagrywanie drugi raz naciskasz spust.

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    wawa
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dziękuję ci bardzo za pomoc tak zrobiłam i chyba ten złom jest popsuty bo tylko szczek mojego psiaka sie nagrywa a obrazu nie ma jeszcze raz bardzo dziekuje.

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    680
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    szkoda a oslone obiektywu zdjelas? czy aparat robi normalnie zdjecia?

  7. #7

    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    wawa
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    mówisz o tej blaszce na tym małym wizjerku? jesli o tym to tak (nie mam tej blaszki gdzies mi przepadała) zrobiłam jak pisałes i nie ma obrazu ps. powiedz jaki aparat w miare nie drogi mogłbys polecic do zakupu? tego złoma kupiłam 6 miesiecy temu na alegro i jestem niezadowolona zdjecia sa beznadziejne a ta kamera chyba popsuta eh a miałbyc taki piekny film o psie
    ps zaraz wkleje jakies foto z tego złomu. sam zobaczysz niby robi normalne ale sa paskudne.
    przykladowe foto

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Posty
    680
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Zdjecie nie jest az tak tragiczne, norma przy prostym kompakcie uzytym w domu. Ale dziwne ze nie chce nagrywac obrazu, skoro reszta dziala.
    Co do aparatu, to jaki by Ci odpowiadal? Taki jak ten, tj prosty kompakt, czy jakis bardziej zaawansowany dajacy wieksze mozliwosci? Moze Canon A530, ma zarowno tryb manualny jak i predefiniowane programy.

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2006
    Mieszka w
    wawa
    Posty
    6
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    aparat taki zwykły tylko zeby miał ładne kolory (ten jest okropny czasami robie zdjecia w samo południe a pies an nich jest czarny jak węgiel) i zeby robił zdjecia nie wiem jak sie to fachowo nazywa ale... chodzi mi o to zeby robic zdjecia szybciej jedno po drugim (przy tym aparacie jest tak ze zanim zdzarze zrobic kilka fotek to mi pies zwieje + kamera.

  10. #10
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Etine
    aparat taki zwykły tylko zeby miał ładne kolory (ten jest okropny czasami robie zdjecia w samo południe a pies an nich jest czarny jak węgiel) i zeby robił zdjecia nie wiem jak sie to fachowo nazywa ale... chodzi mi o to zeby robic zdjecia szybciej jedno po drugim (przy tym aparacie jest tak ze zanim zdzarze zrobic kilka fotek to mi pies zwieje + kamera.
    dlatego jest czarny bo są duże kontrasty i to akurat jest "normalne" w tej i nie tylko tej klasie sprzętu. Jeżeli chodzi o prędkość to niestety to jest małpka
    było sobie życie

Podobne wątki

  1. ZOOM x26 - OLYMPUS SP-590 UZ
    By herbie_mp in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 29.05.12, 18:04
  2. Olympus c-310 ZOOM R.I.P??
    By kwiatek13 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31.12.10, 16:05

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.