Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 243

Wątek: Gołe babeczki!!! To co lubisz!!!

  1. #1
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria

    Gołe babeczki!!! To co lubisz!!!

    Witam, jestem pan dka. olympusclub.pl to jedyne forum na swiecie z jakiego korzystam. lubie cykac fotki, nie mam za bardzo z kim o tym pogadac, wiec was tu prosze o wypowiedz i krotki komentarz krytycznym spojrzeniem.

    nie gniewaj sie, ze zwabilem cie tytulem, ale chce dogonic iloscia odwiedzin megawatek rafalaczarnego.

    wskaz prosze:

    na co nie zwrocilem uwagi oddajac dany strzal.
    co cie drazni i irytuje
    co bys zmienil/a
    dlaczego wlasnie tego foto nie chcial/a byc powiesic nawet w swoim kiblu

    no, to ja sobie bede tutaj zapodawal kolejno swoje zdjecia. kocham was! fajni jestescie

    na poczatek - kosciol farny im. sw. lamberta w radomsku (tu mieszkam)

    001 "Farka" - (kliknij w obrazek)

  2. #2
    | OlyJedi Awatar Smerf Maruda
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Stolyca
    Posty
    2.579
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Czarno-białe zdjęcia robi się na filmie, a nie cyfrówką.

    A poza tym zdjęcie jest ładne, ale nie porywające. Co najmniej poprawne, tak bym określił. Walące się ściany mi nie przeszkadzają - taki jest urok zdjęć architektury. Jedyne co bym zmienił, jeśli już mam się czepiać, to może dałbym mniejszy otwór, wówczas światła nie byłyby w kształcie gwiazdek, a bardziej sympatycznych mazów, ale to kwestia osobistych preferencji.

  3. #3
    | OlyJedi Awatar olifant
    Dołączył
    Jul 2006
    Mieszka w
    Opole
    Posty
    540
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    dobry topic to podstawa [spodziewałem się czegoś z fotografii kulinarnej ^^]. co do zdjęcia: no, schludne, tylko czy mi się wydaje czy odrobinę przeostrzone? jakieś takie poszarpane krawędzie [i nie mówię o miniaturce]...ale to chyba ja wydziwiam tak poza tym to cacy, podoba mi się. ładne gwiazdki

    edit: dochodzę do wniosku, że jednak wydziwiam z przeostrzeniem
    .

  4. #4
    | OlyJedi Awatar sławekb
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Łagów
    Posty
    810
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Dla mnie fajna fotka. Razi mnie tylko lewy dolny ze znakami (roboty drogowe)

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Drogi Dka... na pewno wolałabym powiesić w swoim kibelku tę fotę niż gołą babę która w tym wątku się nie znalazła.
    Podobają mi się gwiazdy na niebie - miłe zaskoczenie, bo myślałam że to kurz na mem monitorze. Gwiazdki latarniane też ok.
    Za Grabuniem - poprawne zdjęcie... ale trochę brak mi w nim krwi, sexu i rock'n'rolla.

  6. #6
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Jak dla mnie zdjecie calkiem dobre, aczkoliwek bez rewelacji. Nie podoba mi sie tytul tematu, czuje sie perfidnie zwabiony (domyslalem sie, ze nie bedzie golej baby, bylem ciekaw, co w takim razie bedzie... a tu kosciol...). Zdecydowanie wole "Zdjecia dka". Chyba, ze to ma byc taka seria, a gola baba jest ukryta w ktoryms z budynkow? Czekam zatem na jakies foty wnetrz

    A tak komentujac sama fotke: calkiem ok, bez rewelacji, nie pasuja mi, tak jak sławekb napisal, te znaki drogowe... Jakos tak psuja calosc.

    Pzdr
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria

    Re: Gołe babeczki!!! To co lubisz!!!

    Cytat Zamieszczone przez dka
    nie gniewaj sie, ze zwabilem cie tytulem, ale chce dogonic iloscia odwiedzin megawatek rafalaczarnego.
    Mój przydługi wątek "Zdjęcia Czarnego" pierwotnie nosił tytuł "Lady Godiva, czyli goła baba na koniu". Z tą różnicą, że ja naprawdę pokazałem gołą babę na koniu . Niestety, szlag trafił stare foty (z winy niejakiego Arturo ).

    Co do zdjęcia, no to bez emocji. Murator, poprawny (choć nie przesadnie). Walące się mury mnie osobiście w zdjęciach architektury rażą. To błąd i nie bójmy się tego słowa. Można tego uniknąć oddalając się od obiektu i focąc na długiej ogniskowej. Jeśli nie można się cofnąć i trza krótkim, to nie zadzierać (do góry, bo nie można zadzierać w dół ) obiektywu. Trze wdrapać się na drzewo. Można używać obiektywów typu shift (nie ma takich w E-Olku). W końcu (to najgorsze rozwiązanie) prostować w programach (np. Perspective Pilot, czy jakoś tak się nazywa). Na potrzeby netu takie prostowanie jest wielce okej, na papierze i dużych powiększeniach już mniej.

    Zdjęcie nadawałoby się do folderu turystycznego - pt. "Klasztor o.o. Cystersów w Koprzywnicy". Bo tam jest prawie identyczny kościół (i w tysiącu innych miejsc).

    Czekam na Twoje foty "ludzkie", bo sporo już pokazałeś wielce zajebistych.

    Cytat Zamieszczone przez Igrabun
    Czarno-białe zdjęcia robi się na filmie, a nie cyfrówką.
    Igrabun, przestań myśleć fetyszystycznie o fotografii. Nieważne czym jest fota zrobiona (choćby kijem od szczotki). Byleby efekt końcowy był okej.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    191
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Czarno-białe zdjęcia robi się na filmie, a nie cyfrówką.
    no nie mam pytań....

  9. #9
    | OlyJedi Awatar Smerf Maruda
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Stolyca
    Posty
    2.579
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Re: Gołe babeczki!!! To co lubisz!!!

    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny
    Igrabun, przestań myśleć fetyszystycznie o fotografii. Nieważne czym jest fota zrobiona (choćby kijem od szczotki). Byleby efekty końcowy był okej.
    To nie fetyszyzacja. To stwierdzenie. Żadne magiczne szanel miksery w kradzionych pejnt szop pro-ach nie pomogą. Obraz z komputera to obraz z komputera. Z fotografią ma to tyle wspólnego, że światło wpada przez obiektyw.

    A może się starzeję - im bardziej technika idzie do przodu, tym ja większą przyjemność znajduję w mierzeniu światła, naciągania filmu i migawki, a potem w parodniowym oczekiwaniu na skany?

  10. #10
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria

    Re: Gołe babeczki!!! To co lubisz!!!

    Cytat Zamieszczone przez lgrabun
    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny
    Igrabun, przestań myśleć fetyszystycznie o fotografii. Nieważne czym jest fota zrobiona (choćby kijem od szczotki). Byleby efekty końcowy był okej.
    To nie fetyszyzacja. To stwierdzenie. Żadne magiczne szanel miksery w kradzionych pejnt szop pro-ach nie pomogą. Obraz z komputera to obraz z komputera. Z fotografią ma to tyle wspólnego, że światło wpada przez obiektyw.

    A może się starzeję - im bardziej technika idzie do przodu, tym ja większą przyjemność znajduję w mierzeniu światła, naciągania filmu i migawki, a potem w parodniowym oczekiwaniu na skany?
    A ja z wiekiem chyba młodnieję . W czarnej ciemni wysiadziełem się jako nastolatek (tam stałem się mężczyzną ), teraz właśnie zamierzam wrócić do zabawy (ale nie we "wsadzanego", tylko w foto BW). Mam cały sprzęt ciemniowy, całkiem przyzwoity - czeski Opemus (to brzmi prawie jak Olympus ) plus głowica kolorowa (niezbędna do fot czarno-białbych ). I cały kram. Na wiosnę myślę ryszyć z koksem.

    Ale to nie znaczy, ze fotę cyfrową zarzucę. W innym poście już napościłem, że kolesia który wymyślił fotografię cyfrową, pocałuję w **** jak spotkam . A Ty Igrabun, wiesz nawet kto to zrobił (ja nie zapamiętałem ).
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.