Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 243

Wątek: Gołe babeczki!!! To co lubisz!!!

  1. #21
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    No błyska... normalnie błyska... aż się spłoniłam (drogi kolego o bardzo ludzkim nicku )
    Fajny ten portret, fajnie się wynurza z tego płota. Ale... za dużo czegoś, chyba purpury. I ta zieleń nienaturalna i twarz. Pokombinowałabym suwaczkami.
    Widzisz, jedno zdjęcie dałeś i od razu 2 strony dyskusji się zrobiły. Jeszcze 40 parę i dogonisz miszcza Rafała (chyba że moderatorstwo wypieli trochę offtopów ale myślę że w tym dziale tak nie gonią )

  2. #22
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    agapiet, to myslisz, ze robotnicy powinni zareklamowac farbe, ktora dostali do malowania tej siatki? ze to jakis nienaturalny zielony barwnik? hyyyh.

    spoko, spoko, u mnie mozna porozmawiac o wszystkim, zapraszam kazdego.
    mam nadzieje i szczerze licze na to, ze w najblizszym olympusclubowym biuletynie pojawi sie zwmianka, ze 'Kolejny klubowicz wystartowal ze swoim ciagutem'

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar aga_piet
    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Tczew
    Posty
    7.334
    Siła reputacji
    202
    Moja galeria
    Gdyby twarz miała natrualny odcień nie czepiałabym się farby Mogłabym przyświrować że dobrze wiem, że do malowania płotów używanna jest zieleń "pantone ileśtam"... alem uczciwa

  4. #24
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    kolory za poprzednim zdjeciu rzeczywiscie sa niebardzo. slonce akurat swiecilo, ze popsulo wszelkie pomiary:/
    mam kolejna fotke, coprawda 'sprzed paru tygodni', jednak interesuje mnie opinia o tym obrazku.

    -------------------------------------------------
    003 "Tło, Ania i pierwszy plan" - (kliknij w obrazek)
    Jedno z klikunastu zrobionych zdjęć
    -------------------------------------------------


  5. #25
    | OlyJedi Awatar zibi1303
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    2.876
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Fajne ,ale dwie rzeczy się rzucają w pczy:
    1. ciut za dużo tej balustrady
    2. czy mi się wydaje ? ale linia balustrady jakby lekko w lewo leci
    Reszta ja najbardziej OK, Tło fajnie rozmyte
    /*...................*/
    /* ...........................*/

  6. #26
    | OlyJedi Awatar suchar
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    Wa-wa
    Posty
    3.192
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    zibi1303 ma racje. Troszke mnie balustrady (za bardzo dominuje zdjecie) i gdyby nie leciala w lewo, byloby ok. Tlo rozmyte do portretu jak trzeba, modelka dobrze oswietlona. Ciekaw jestem jak by wygladala wersja B&W.
    Pzdr
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

  7. #27
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    oho, dobra rada, dobry wniosek: zostawilem ta balustrade lekko pochylona, aby nie bylo 'za prosto', ale skoro skos jest niejednoznacznie odczytywalny

    czy mi się wydaje ? ale linia balustrady jakby lekko w lewo leci
    zibi ma watpliwosci. wiec powinienem dac idealnie w poziomie, lub pod wiekszym katem. choc zostaje jednak przy poziomiw - lepiej wyglada, ze ona sie stablinie opiera.

    tak wogole to ciekawe doswiadczenie: otoz wy nie znajac sytaucji, w ktorej robione bylo to (pozowane) zdiecie mozecie wyobrazac sobie, ze dziewczyna STOI oparta o BALUSTRADE.
    w rzeczywistosci jednak ania kucala, przy bardzo niskim murku. wyobraznie sobie, ze aby wygladalo to luzno i naturalnie ona musiala wyjatkowo sie postarac, aby nie bylo widac napiecia na buzi.

    Mam propozycję - niech każdy w wątku dka opisze (ze szczegółami) swój "pierwszy raz". Z kobietą (albo mężczyzą, dla mnie to to obojętne).

    no no bez przesady... prosze pisac o zdjeciu ... a jak nie to zapraszam do Hydeparku!!
    no no.. ciekawa obiegowka chodzi na PM. kto skomentowal moja fotke otrzymuje amonament na wysylane przez PM excluzzivne 'biuletyny-spread_file'.

  8. #28
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Trzecia fota z Anią - mnie nie bardzo się podoba łokieć Ani. Wygląda jak połamany i źle zrośnięty. Jakoś dziwacznie. I jeszcze to coś pod wargą Ani skojarzyło mi się z dialogiem z Pulp Fiction .
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Za duża GO z tą dziewczyną

  10. #30
    | OlyJedi Awatar dka
    Dołączył
    Aug 2005
    Mieszka w
    Łódź, Radomsko
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    w pierwszy dzien swiat od samego rana poruszalem sie po okolicy. chodzi o spalanie kalorii. po moim rzuceniu papierosow (pol roku temu) swieta przezywam z potrojona radoscia. z wypadu przynioslem tez kilka zdjec.

    -------------------------------------------------
    004 "Szczpocice-Bridż" - (kliknij w obrazek)
    Wlasciwie chodzi o miejscowość Łęg ale to nie ma brzmienia
    -------------------------------------------------

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.