Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

Wątek: Ile body na ślub?

  1. #41
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    ciekawe, napiszcie może jakie macie przebiegi bez zwisów... do 3500 też nie wiedziałem co to zwis, potem statystyka się unormowała. na pewno nie jest to wina karty, bo mam już trzecią... potrzeby rosną.

    mój wiesza się albo po serii paru fotek albo wtedy kiedy odpoczywa, nic nie robiąc. jak pisałem, raz na 2000 fotek. kiedyś, jeden jedyny raz przestał ostrzyć. wyłączyłem, włączyłem i do dziś bez problemu. kosztowało mnie to jedno niepowtarzalne ujęcie.


    Olo2:

    a gdzie Młodzi na tych fotkach?

  2. #42

    Dołączył
    Sep 2006
    Mieszka w
    Podkarpacie
    Posty
    82
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez KaarooL
    Olo2:

    a gdzie Młodzi na tych fotkach?
    No jak to gdzie. W kościele. Kaarool, ty czytałeś to, co napisałem wcześniej? Nie fociłem na ślubach zarobkowo. Ale zapewniam, że, jak coś spłodzę to pokażę.
    Pozdrawiam Marek.

  3. #43

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    Cytat Zamieszczone przez Olo2
    Chodzi mi o to czy są śmiałkowie, którzy chodzą z jednym?
    ja chodze z jednym.... i to jeszcze ZD 14-45mm i wale gnioty

    To nie ma nic wspolnego ze smialoscia tylko raczej z finansami Wiekszosc osob ktore znam to wlasnie chodza z jednym body... i nie narzekaja

    /EDIT
    i fotografuje tylko znajomych sluby hihihi

    Profesjonalista z jednym body na ślub, to prostu nie do wiary !!!
    Sprzęt bywa zawodny, nawet promy kosmiczne z potrojonymi układami sterującymi się psują, a przecież nowożeńcy by Cię oskalpowali i by wynajęli Ukraińców, aby Cię zlikwidować, gdyby Ci to jedno body akurat nawaliło i gdybyś im nie uwiecznił tych wyjątkowych chwil w życiu. A podpis składa się tylko raz (z jedną małżonką).
    ))))))
    Pozdrówka

  4. #44

    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez robin102
    Cytat Zamieszczone przez Olo2
    Robin102 robisz wesela? Sorki za wścibstwo, ale jakim cudem w takim razie Twoje body mają przebieg po 1500 klapnięć?
    "Tak" robiłem jeden ślub olkiem C5050 i 15 lat temu ZENITEM TTL.
    Teraz przede mna dwie imprezy w grudniu. Strach bierze ciemno do okoła i sniegu dużo, zwłaszcza ,że to za granicą będzie tam zawsze dużo śniegu i mrozu.

    Na te dwa śluby wezmę 3 body cyfrowe, kompakt C5050 + jeden analog i 4 ręce oraz 2 pary oczu .
    Może mi się udać w takim ustawieniu ???.
    W takim ustawieniu, to możesz spać spokojnie, snem sprawiedliwego.
    Pozdrówka

    P.S.
    Kiedy kupiłeś najka 80?
    Jakoś przegapiłem ten moment, czy już gdzies napisałeś recenzję tego sprzętu?
    m.

  5. #45
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andytown
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    790
    Siła reputacji
    33
    Moja galeria
    Co do zwisów - to wisiał mi i d70 i e-1, wydaje mi się ze mój d70 był lewy, tak w kontekście wypowiedzi Garego, bo mi wisiał średnio co ok 300 zdjęć, i wisał inaczej nie gary mówi, E-1 wisi mi co jakieś 2000 zdjęć, to więc widzę, że to jest norma

    Co do jednego aparatu - tak chodzę z jednym aparatem,,, ale uważam ze powinno się mieć co najmniej dwa - lepiej 2x4 gB - niz 1X8 GB w kartach...

    dlatego zastanawiam się nad kupnem aparatu w marcu i nie wiem co będzie - czy E-330, czy e-400

    co byście polecilli jako drugie body do mojej e-1 - choć myślę ze w wypadku e-330 byłoby to body równorzędne
    Próbowałem już wielu kochanek i zawsze wracam do OLI

    www.fotochwila.pl - zdjęcia ślubne, portrety

  6. #46
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andytown
    co byście polecilli jako drugie body do mojej e-1 - choć myślę ze w wypadku e-330 byłoby to body równorzędne
    A na czym Ci zależy? waga czy dodatkowa funkcja jaką jest LV? Gdybym chciał zapasowy korpus to brałbym model taki jak E-400 z LV, ale ponieważ nie ma takiego aparatu, to wybór pada na E-330. Byłem raz na chrzcinach i zostałem zmuszony na kadrowanie z góry - jeden z 3 czy 4 kluczowych kadrów - błogosławieństwo przed całą ceremonią. AF nie trafił, aparat ustawiłem nie pod tym kątem. LV z odchylonym lcd rozwiązałby problem.

    Mój E-500 przez 14500 zdjęć nie miał ani jednego zwisu. Chociaż ostatnio, miał jedną dziwna akcję, zdjęcia jednak robił i AF też działał.. Mianowicie przy podglądzie i powiększaniu zdjęcia, wchodził mi do ekranu menu, oraz wbudowana lampa nie podniosła się. Tylko trzask, a lampy w górze nie ma. Po kilkukrotnym włączeniu i wyłączeniu, wyjęciu baterii, zaczął normalnie działać.
    blady

    nienerwowo sobie cykam fotki w tempie 4/3

  7. #47
    robin102
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez m_o_b_y
    P.S.
    Kiedy kupiłeś najka 80?
    Jakoś przegapiłem ten moment, czy już gdzies napisałeś recenzję tego sprzętu?
    m.
    Napisałbym parę słów, ale strach normalnie . Już mu napis zakleiłem i przylepiłem nalepkę OLYMPUS , pasek też oczywiscie z napisem olympusa noszę. Żólty poszedł do kosza.
    No i mam nowego olympusa.

  8. #48
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lessie
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    2.256
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    mi E-1 już zwisał 2 razy ( 8 tys na liczniku ), oba przypadki po serii i zapis trwa i trwa i trwa.... i po 10 minutach już nie wytrzymałem...
    Na ślub idę po raz pierwszy 2 grudnia i biorę oprócz Jedynki i oczywistego zapasu energii z drugim systemem (KM). Serio, nie wyobrażam sobie co można powiedzieć młodym w momencie kiedy z powodu awarii sprzętu nie mają fotek....
    No można tak:
    -Sorki...
    Ale mnie by to wk..wiło. Dlatego chociaż jakiś zaawansowany kompakt na dnie torby ale zawsze coś w zastępstwie. Nawet Rollsy się psują...
    Robin jak Ci jest z Deklem 80? Daje radę?
    Gdybyś miał się odnieść na + i - w stosunku do E-1 - ale czysta praktyka a nie wywody staystyczno/testowo/pikselowe.

Podobne wątki

  1. na ślub z E-500
    By kika in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 27.07.09, 18:23
  2. Ślub by rafrog
    By rafrog in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 15.08.07, 19:16
  3. Ślub
    By luc4s in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 5.08.07, 00:51
  4. E-500 body, ja chcę samo body!
    By Smerf Maruda in forum E-System
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 6.12.05, 12:44

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.