Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 120

Wątek: Lumix DMC-L1

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Czesto czytam opinie, ze Sony to powinna produkowac TV. Piszacy zapominaja, ze wiekszosc matryc na swiecie produkuje Sony, podobnie jak tez sporo LCd. W dziedzinie miniaturyzacji elektroniki jest mistrzem swiata. Ma wielkie pieniadze, mozliwosci, sztab naukowcow, doswiadczenie, dlaczego ma byc jej trudniej produkowac elektronike uzytkowa w postaci aparatow cyfrowych niz firmie, ktora do tej pory klepala metalowe analogi. Optyke mozna dokupic, najlepiej wraz z firma, ktora ja produkuje. Taki Nikon przy Sony czy Matsushicie ( Panasonik) to karzelek.
    Moze zamiast plesc brednie warto pomyslec przez minute dziennie.
    Czesc.Ch.

  2. #22
    | OlyJedi Awatar Dempsey
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Poznań/Buk
    Posty
    349
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Dokładnie Chomsky -jeśli jeszcze wyeliminować lustro i migawkę mechaniczną (jak w kompaktach), to obecna fotografia z fotografią analogową ma wspólną tylko optykę (a i to nie do końca, bo wymagania matrycy światłoczułej do optyki są nieco inne niż wymagania filmu) - reszta to już elektronika, więc kto lepiej od elektronicznych gigantów będzie się nadawał do kierowania rozwojem cyfrowej fotografii Szkła - są producenci niezależni specjalizujący się wyłącznie w szkłach, puszki zaś to już zupełnie inna bajka. Podejrzewam, że gdyby nie przywiązanie użytkowników do marki/nazwy to Canon, Nikon, czy Olympus podzieliliby już dawno los Minolty...
    OLYMPUS E-500, ZD 12-60/2.8-4.0, ZD 14-45/3.5-5.6, ZD 40-150/3.5-4.5, FL-36, filry HOYA polaryzacyjny LINIOWY i połówkowy-szary

  3. #23
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Przypomina to Yamahe, producenta motocykli, kosiarek i nie wiadomo czego. Takze najlepszych na swiecie fortepianow. Podobno o genialnym brzmieniu, chetnie uzywanych w salach koncertowych calego swiata. Mowienie, ze tylko Steinway, jest dyletanctwem. Niestety, swiat dawno sie zmienil.
    czesc.ch.

  4. #24
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez chomsky
    Przypomina to Yamahe, producenta motocykli, kosiarek i nie wiadomo czego. Takze najlepszych na swiecie fortepianow. Podobno o genialnym brzmieniu, chetnie uzywanych w salach koncertowych calego swiata. Mowienie, ze tylko Steinway, jest dyletanctwem. Niestety, swiat dawno sie zmienil.
    czesc.ch.
    Duże koncerny mają jedną wspólną nazwę i składają się z wielu wyspecjalizowanych działów, Yamaha robi jeszcze dużo keyboardów i sprzętu audio. Sony robi serce DSLRów dla większości firm Nikon, Canon (małpy), Pentax, KM, Sony, a jak wypuściło puszkę KM pod swoją nazwą to już bee kwestia przyzwyczajenia.

  5. #25
    | OlyJedi Awatar Magus
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    719
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria

    test

    Polecam bardzo ciekawy test Lumixa

    TEST LUMIXA

  6. #26
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    było sobie życie

  7. #27
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    powiem Wam, że dziwny ten test:
    - niewiele napisano o wykorzystaniu RAW, nawet w ilości plików na karcie go nie uwzględniono
    - sample są w ISO 100, mało zabawne, żeby przekonać ludzi, trzeba wbijać się na wyższe ISO i pokazać że OLEK/Panas opanował szum

    aha, widzę że wygrali umiejscowieniem gwintu na statyw - mogli je dać jeszcze bliżej krawędzi, aparat na pewno dobrze będzie się trzymać z szybkozłączką... widzę że E-330 też ma tak świetnie przesunięty gwincik...

  8. #28
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    N=52°16 E=20°57
    Posty
    1.648
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Mam tylko jedno "ale" do L1 - nie ma odchylanego LCD.

    Test jak test - L1 spodobał się testującym.
    blady

    nienerwowo sobie cykam fotki w tempie 4/3

  9. #29
    robin102
    Gość

    Re: test

    Cytat Zamieszczone przez Magus
    Polecam bardzo ciekawy test Lumixa

    TEST LUMIXA
    To zanczy , że kupujesz i będziesz pierwszym testerem w klubie ???

  10. #30
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    polska północna
    Posty
    2.514
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    ponoć w Panasie poprawili buforowanie: można strzelać dalej jeszcze w trakcie opróżniania bufora. ciekawe czy E-330 też będzie tak potrafił.

Podobne wątki

  1. Panasonic Lumix DMC-G2
    By rodzyn in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 172
    Ostatni post / autor: 31.05.13, 20:56
  2. Lumix G Fisheye 8 mm / F 3.5
    By Wieprz in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 9.11.12, 11:15
  3. EP1,EP2 i lumix 20/1.7 ?
    By ksb in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28.04.10, 23:59
  4. Panasonic Lumix G HD
    By C+ in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 10.04.09, 21:28
  5. Lumix FZ-20
    By HrabiaMiod in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 3.11.06, 10:09

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.