Strona 53 z 87 PierwszyPierwszy ... 343515253545563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 861

Wątek: torba / plecak

  1. #521
    | OlyJedi Awatar pol189
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Gliwice
    Posty
    493
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez drabbler Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez leodan Zobacz posta
    Ja mam coś takiego , dobrze wykonane , bardzo dużo miejsca i tanie .
    http://allegro.pl/item515047762_fanc...graficzny.html
    Potwierdzam , jest niesamowicie pakowny...
    I jedna zasadniczą wade - boczne mocowanie statywu.
    Jak będziesz miał jakiś porządny (czytaj niestety cięższy) statyw - to po dłuższym noszeniu zobaczysz jak Cie będzie nosić w prawo

    Osobiście nie polecam tego typu konstrukcji na dłuższe wyprawy, po prostu nie bardzo się to sprawdza. Lepszy jest montaż pod plecakiem (jak statyw jest krótki po złożeniu) lub centralny.
    Zapraszam do komentowania moich zdjęć w galerii.
    Taki tam wątek z moimi różnistymi zdjęciami, oraz ślubno plenerowe zmagania.
    Poszukujesz ciekawych wtyczek do GIMPa zajrzyj koniecznie tutaj....

  2. #522
    | OlyJedi Awatar Piotr Grześ
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Piła
    Posty
    2.209
    Siła reputacji
    49
    Moja galeria
    A jaki plecak polecilibyście na rower. Nie musi być zbyt wielki. Do zabrania E-3, 50-200, 14-54, 50 i 9-18. Trochę filtrów i innych drobiazgów. Czy jest coś rozsądnego w cenie do 200 zł.
    E-3, E-300, ZD 14-54,ZD 40-150, ZD 35, ZD 50, ZD 70-300, ZD 50-200, ZD 9-18, ZD 35-100, EC-14 FL-36, FL-50R

  3. #523
    | OlyJedi Awatar zibi1303
    Dołączył
    Aug 2006
    Mieszka w
    Gdynia
    Posty
    2.876
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Może jakś SlingShot ??
    /*...................*/
    /* ...........................*/

  4. #524
    | OlyJedi Awatar Piotr Grześ
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Piła
    Posty
    2.209
    Siła reputacji
    49
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez zibi1303 Zobacz posta
    Może jakś SlingShot ??
    To chyba dobry pomysł, chyba ma pas biodrowy, coby się nie przesuwał a i widać nie trzeba go zdejmować, żeby dobyć aparat. Dzięki zibi1303. Pomyślę o tym.
    E-3, E-300, ZD 14-54,ZD 40-150, ZD 35, ZD 50, ZD 70-300, ZD 50-200, ZD 9-18, ZD 35-100, EC-14 FL-36, FL-50R

  5. #525
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Plumek
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    882
    Siła reputacji
    24
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Piotr Grześ Zobacz posta
    To chyba dobry pomysł, chyba ma pas biodrowy, coby się nie przesuwał a i widać nie trzeba go zdejmować, żeby dobyć aparat. Dzięki zibi1303. Pomyślę o tym.
    Mam SlngShota 300 i ma pas biodrowy. Wszystkie te ustrojstwa zmieszczą Ci sie, ale nie bez problemu - zwłaszcza E-3 z gripem (nie pamiętam, czy masz) i 50-200. Nie wiem, czy będzie dosć wygodny na rower - to wszystko jednak sobie waży i ta jedna szelka jest obciążona. No i kosztuje wiecej niż 200.... Może przemyśl pas biodrowy Lowepro i dołączaną do niej kamizelkę.... Tylko, ze to też sporo droższe rozwiązanie.

    Swoje fotki wrzucam na Insta

  6. #526
    | OlyJedi Awatar Piotr Grześ
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Piła
    Posty
    2.209
    Siła reputacji
    49
    Moja galeria
    Plumek - dzięki za uwagi. Mam jeszcze trochę czasu do sezonu rowerowego. Muszę porządnie się rozejrzeć po ofercie. Gripa mam
    E-3, E-300, ZD 14-54,ZD 40-150, ZD 35, ZD 50, ZD 70-300, ZD 50-200, ZD 9-18, ZD 35-100, EC-14 FL-36, FL-50R

  7. #527
    | OlyJedi Awatar Latawiec
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Kilbarchan / Szkocja
    Posty
    43
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Ja osobiscie polecam LOWEPRO PRIMUS AW. Jezdze z tym plecakiem od prawie roku i sprawdza sie znakomicie na szkockich, gorskich szlakach rowerowych (uprawiam dosc agresywne kolarstwo gorskie).Spokojnie upycham do niego moje E-3 z gripem, body E-410, 50tke, 14-54, 40-150, kilka filtrow i kilka akku. A wszystko to miesci sie w dolnej przegrodzie, specjalnie zaprojektowanej do sprzetu foto. Co prawda nie mam 50-200 (jeszcze), ktore nie zmiesciloby sie juz do wyzej wspomnianej dolnej przegrody. Na takie lufki pozostaje wiec gorna przegroda, ktora jest minimalnie mniejsza od dolnej. Do niej przewaznie pakuje kurtke, przeciwdeszczowe spodnie, kanapki, butelke z napojem i kilka drobnych narzedzi niezbednych podczas wypadow rowerowych. Oczywiscie do zewnetrznego uchwytu dopinam statyw lub monopod. Wszystko to wazy troche, lecz plecak jest skonstruowany wysmienicie i system regulacji paskow (jest ich wiele) pozwala dostroic plecak by jego doskonale dopasowanie rozlozylo rownomiernie ciezar na naszych plecach. Do plecaka dokupilem rowniez 2 pokrowce na obiektywy, ktore dopinam po jednym z kazdej strony do pasa biodrowego. Dzieki temu mam latwy dostep do szkielek bez koniecznosci sciagania plecaka. Plecak ten posiada rowniez boczna klape umozliwiajaca dostep do aparatu bez sciagania plecaka. Sprawdza sie ona jedynie z mniejszymi body. E-3 jest zbyt duze. Jednak nie zmienia to faktu, ze plecak jest bardzo praktyczny. Wystarczy jedynie zsunac szelki, przekrecic plecak na pasie biodrowym i dobyc aparat z przegrody znajdujacej sie pod klapa na wewnetrznej (stykajacej sie z plecami) scianie plecaka.
    Naprawde ten plecak jest godny uwagii jezeli zamierzasz przemieszczac sie wygodnie ze swoim sprzetem zarowno na rowerze jak i piechota.
    PS
    Mialem poprzednio slingshoota i do jazdy na rowerze zdecydowanie nie polecam.

    Pozdro...

  8. #528
    | OlyJedi Awatar pol189
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    Gliwice
    Posty
    493
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Piotr Grześ Zobacz posta
    A jaki plecak polecilibyście na rower. Nie musi być zbyt wielki. Do zabrania E-3, 50-200, 14-54, 50 i 9-18. Trochę filtrów i innych drobiazgów. Czy jest coś rozsądnego w cenie do 200 zł.
    Jest plecak stworzony do wypraw rowerowych firmy lowepro taki, trochę większy i wersja z komorą na laptopka. Dwu komorowe (na gore spokojnie wchodzi butelka, kurtka przeciwdeszczowa i cuś tam jeszcze upchasz. Dobrze to leży na plecach, wada jet niestety cena - sklepowa powyżej 400 zł.
    Pożałowałem sobie kupna już kilka razy - na allegro używki czasem w okolicach 200 zł (może warto zapolować?) -w tamtym roku odpuściłem prawie nówkę w opcji kup teraz za 200 i dziś żałuje.
    Plecak ma bardzo fajny system nośny, ładnie przylega do pleców (nie lata na boki), sprzęt ląduje w dolnej komorze (jako cięższy) stabilizuje Ci całość na plecach.

    Podobna konstrukcje maja tez plecaki firmy Vanguard - niestety nie widziałem na żywo żadnego z nich (wygląd wyglądem, ale szelki i pas najważniejsze).

    Pocztom idzie do mnie teraz ComuTrekker... Zobaczymy czy w końcu trafiłem na ten jedyny wygodny plecak do tachania słodkiego balastu
    Mam nadzieje że będę mógł się podzielić DOBRA opinia na jego temat lada dzień
    Zapraszam do komentowania moich zdjęć w galerii.
    Taki tam wątek z moimi różnistymi zdjęciami, oraz ślubno plenerowe zmagania.
    Poszukujesz ciekawych wtyczek do GIMPa zajrzyj koniecznie tutaj....

  9. #529
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.387
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez herbie_mp Zobacz posta
    Ja w najbliższym czasie mam zamiar zakupić plecaczek KATA 3N1-30. Jeszcze ewentualnie zastanawiam się, czy nie lepszy byłby 3N1-20...
    Nie zastanawiaj się tylko bierz większy. Kupisz mały i będziesz żałował .

    A na rower flipside
    Jacek

  10. #530
    | OlyJedi Awatar Latawiec
    Dołączył
    Apr 2008
    Mieszka w
    Kilbarchan / Szkocja
    Posty
    43
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez yac Zobacz posta
    Nie zastanawiaj się tylko bierz większy. Kupisz mały i będziesz żałował .

    A na rower flipside
    Flipside? Stanowczo zaprzeczam. Po pierwsze ksztalt tego plecaka uniemozliwia dobre dopasowanie do ksztaltu plecow kiedy sa one wygiete w pozycji "rowerzysty". Flipside ma zbyt sztywna wewnetrzna strone. To jak zalozyc na plecy deske. Ciezar plecaka przenoszony bedzie wtedy na wypukle czesci plecow jak lopatki, kregoslup i okolice nerek. Po kilku km jazdy beda one obolale a nawet moze skonczyc sie to bolesnymi otarciami skory.
    Po drugie, flipside miesci jedynie sprzet w jednej, jedynej komorze co uniemozliwia zabranie se soba innych przedmiotow nie zwiazanych z fotografia. Jedyna kieszen z jednej strony tego plecaka pozwoli nam zapakowac tylko kilka kart pamieci i dlugopis.
    Nie polecilbym tego plecaka nikomu nawet do spacerow.
    Mialem ten plecak kilka dni i jak najszybciej pozbylem sie go.
    Testowalem wiele plecakow podczas wypraw rowerowych. Sredni dystans takiej wyprawy to 20-30 mil po gorzystych bezdrozach wiec plecak musi byc dopasowany i jak najmniej uciazliwy. Jak dotad tylko jeden plecak sie sprawdzil i towarzyszy mi w moich wyprawach. Lowepro Primus AW, o ktorym juz napisalem kilka postow wyzej. Przebieg mojego kompana to ponad 660 mil...

    Co do wykonania - nie mam zadnych zastrzezen. jakosc kilkakrotnie przewyzsza slingshoty i flipside'y.

    pozdro...

Podobne wątki

  1. Potrzebna rada torba/plecak.
    By Wielblad in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16.03.10, 16:44
  2. Ktory plecak z ponizszych? :)
    By dog_master in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20.06.08, 12:38
  3. Torba czy plecak do C5060
    By mini21 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25.11.06, 10:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.