Strona 2 z 87 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 861

Wątek: torba / plecak

  1. #11
    | OlyJedi Awatar RobertW3D
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.347
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Ja mam Top Load Zoom I i bardzo sobie cenie - kawal solidnej torby na aparat + obiektyw + filtr w pudełku + drobne akcesoria. W sam raz na krótkie wypady. Ale i tak o nabyciujakiejś Novy żeby pomieścić cały zestaw.

  2. #12

    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    PLecak czy torba oto jest pytanie...

    Tak, to dylemat, który dotknął również mnie. Konflikt między w miarę wygodną torbą z której można szybko wyciągnąc aparat a bardzo wygodnym plecakiem z którego wyciągnięcie aparatu to już o kilka sekund więcej. Wybrałem plecak (http://www.eukasa.pl/display-photo/26221.jpg) po bardzo długim rozpoznaniu. Chciałem mieć po prostu coś w co mogę zzipować wszystko potrzebne do robienia zdjęć (kompakt + lustro + obiektywy (w przyszłości) + komputer do ściągnięcia nadmiaru zdjęć (magazynu nigdy nie za wiele) + wszelkiego rodzaju oprzyrządowanie (kable, ładowarki, filtry etc.). W plecaku, który zacytowałem powyżej znajdują sią trzy komory. Pierwsza (niższa) na co tam chcecie (przestrzeń do zorganizowania). Druga to komora na duży aparat ze specjalną przesuwaną półką z otworem na obiektyw. Daje to możliwość dość szybkiego wyciągnięcia aparatu. Trzecia oczywiście na laptopa do 15''. Jeśli chodzi o noszenie laptopów w plecaku to jestem dość sceptyczny jednak zdecydowałem się na takie rozwiązanie chcąc uniknąć noszenia dodatkowo torby z kompem. Dodatkowo plecak posiada dwie kieszenie po bokach na drobny staf w postaci ładowarek i okablokwania (dość duże komory) + małe kieszonki na szelkach. Na bokach specjalne uchwyty do montowania dodatków ze specjalną gumą antypoślizgową (czego nie widziałęm w żadnym innym plecaku). TYLE OPISU
    PODSUMOWUJĄC - "Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" - czyli zawsze pewnie czegoś nam będzie brakowało. Zawsze jednak można dopasować dane rozwiązanie do wykonywanego zadania. Ktoś tutaj zakłda plecak z przodu (super pomysł) a ja na przykład przy starym plecaku zawiązuję aparat do szelek i wkładam do bocznej kieszeni zewnętrznej i aparat jest dostępny jak u rewolwerowca. Pozdrawiam i życzę udanych wyborów (przy zdrowym rozsądku).
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pict2434_602.jpg
Wyświetleń:	529
Rozmiar:	60,8 KB
ID:	352  

  3. #13
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria

    Plecak E-System

    Lekkie plecaki E-System wywodzą się z serii toreb wykonanych z nylonu i neoprenu. Są zaprojektowane z myślą o profesjonalnych fotografach, zapewniają wygodny sposób przechowywania i transportu dużego zestawu sprzętu z szeregiem obiektywów i akcesoriów. Naturalnie wewnętrzne podziałki są regulowane, a we wnętrzu znajduje się mnóstwo dodatkowych kieszonek. Pomimo faktu iż jest to plecak, można go zamienić w torbę na ramię poprzez zmianę układu pasków.
    Mieści: 1 korpus lustrzanki cyfrowej, 4-5 obiektywów, system lampy błyskowej, inne akcesoria.
    Wymiary: 25x27x15cm (wnętrze), 32x30x20cm (na zewnątrz)
    http://www2.olympus.pl/consumer/dslr...m_Backpack.htm

  4. #14
    robin102
    Gość
    zapomnieli dopisać ,że 5 tych nowych obiektywów 14-42 f3,5-5,6 ,albo 35mm macro ,albo telecentryczne okulary dziadka zamiast tych wszystkich

  5. #15

    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    z lasu
    Posty
    73
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Ceny też nie podali bo by ludzie z niedowierzania oczy sobie rękami powycierali do krwi

    Swoją drogą, jakiś czas temu nabyłem plecak Soligor i mieści mi się w nim póki co, wszystko czego potrzebuję i co najważniejsze; body z założoną lampą błyskową
    E-500, E-1, ZD 50mm, ZD 14-54mm, ZD 14-150mm, FL-36, OMZ 50mm/1:1.8, EX-25

  6. #16
    | OlyJedi Awatar RobertW3D
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.347
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Tak w ogóle, to czy w PL można gdzieś kupić te torby? Potrzebuję czegoś na body, 3-4 obiektywy i flash (ciągle marzę, że nadejdą lepsze dni ), że o dodatkowych akcesoriach już nie wspomnę ... Zastanawiałem się nad Nova 2/3, ale jestem ciekaw ile kosztują firmowe torby.

  7. #17
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Można np.: http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/...t/product/3889

    BTW obawiam się, że Nova 2/3 to za mało.

  8. #18
    | OlyJedi Awatar RobertW3D
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.347
    Siła reputacji
    27
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez celebrity plus
    Można np.: http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/...t/product/3889

    BTW obawiam się, że Nova 2/3 to za mało.
    Dlatego to jeszcze kwestia otwarta ... i tak najpierw będę musiał je dobrze obejrzeć. Na chwilę obecną mam tylko Lowepro Topload Zoom i ostatnio coraz częściej brakuje mi torby, gdzie miałbym pod ręką drugi obiektyw. A jakby się tam znalazło miejsce na jeszcze jeden obiektyw (np. taki 35mm) i flash (FL36) to już by było bardzo miło ...

    Póki co cena tego Olkowego nosidełka zbiła mnie z nóg - nie sądziłem, że dodanie do zwykłej torby Lowepro znaczka E-System aż tak mocno podbije cenę. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby była ona w jakiś szczególny sposób lepsza od zwykłego modelu.

  9. #19
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez RobertW3D
    Cytat Zamieszczone przez celebrity plus
    Można np.: http://www.fotozakupy.pl/sklep/page/...t/product/3889

    BTW obawiam się, że Nova 2/3 to za mało.
    Dlatego to jeszcze kwestia otwarta ... i tak najpierw będę musiał je dobrze obejrzeć. Na chwilę obecną mam tylko Lowepro Topload Zoom i ostatnio coraz częściej brakuje mi torby, gdzie miałbym pod ręką drugi obiektyw. A jakby się tam znalazło miejsce na jeszcze jeden obiektyw (np. taki 35mm) i flash (FL36) to już by było bardzo miło ...

    Póki co cena tego Olkowego nosidełka zbiła mnie z nóg - nie sądziłem, że dodanie do zwykłej torby Lowepro znaczka E-System aż tak mocno podbije cenę. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby była ona w jakiś szczególny sposób lepsza od zwykłego modelu.
    Jeżeli jest na poziomie Reporter 650, Compact AW czy Magnum AW to cena jest porównywalna. Może warto wymienić Topload na Topload Zoom AW lub któryś z Toploader AW?

  10. #20
    | OlyJedi Awatar micky
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    471
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Ja zakupilem plecak model CB-806 POINT wykonany z dobrej wzmocnionej tkaniny estetycznie uszyty uchwyt na stayw "płaszcz" p/deszczowy sporo miejsca jest na sprzęt foto jak i kieszeń na laptopa czy zapasowe ubranie a wszystko poniżej ceny 200zl - polecam

Podobne wątki

  1. Potrzebna rada torba/plecak.
    By Wielblad in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16.03.10, 16:44
  2. Ktory plecak z ponizszych? :)
    By dog_master in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 20.06.08, 12:38
  3. Torba czy plecak do C5060
    By mini21 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25.11.06, 10:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.