Strona 209 z 326 PierwszyPierwszy ... 109159199207208209210211219259309 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2.081 do 2.090 z 3260

Wątek: Eddie - moje zdjecia

  1. #2081
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Z takim PSuciem dołu absolutnie się nie zgadzam.
    Wcale nie musisz, to moja propozycja
    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Chmury, ewentualnie, choć mi osobiście bardzo odpowiada takie ich podkreślenie. W Twojej propozycji natomiast za mocno straciły na ciężarze ....
    W/g mnie, dodawanie niebieskiego to nie najlepszy sposób na podkreślenie ciężaru chmur.
    Zawsze można nałożyć maskę i niebo PSuć oddzielnie
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  2. #2082
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Wcale nie musisz, to moja propozycja
    No właśnie. Jako że jest to właśnie tylko propozycja, to ja się nie zgadzam ;D

    W/g mnie, dodawanie niebieskiego to nie najlepszy sposób na podkreślenie ciężaru chmur.
    Zawsze można nałożyć maskę i niebo PSuć oddzielnie
    Ale ja tam nie dodawałem nic a nic. Niebieski został podkreślony po prostu w trakcie obróbki. Oczywiście, była możliwość popracowania nad niebem oddzielnie. Nie mniej bardzo zainteresowało mnie to co Mirek napisał i sprawdzę sobie później efekt tego działania.
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  3. #2083
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Ale ja tam nie dodawałem nic a nic.
    Ale MZ, jest go tam za dużo

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Niebieski został podkreślony po prostu w trakcie obróbki.
    Więc jednak
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  4. #2084
    | OlyJedi Awatar leszekkl
    Dołączył
    Jun 2011
    Mieszka w
    Lubartów
    Posty
    599
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Mirek54 Zobacz posta
    Ale sie klucita o kolory.
    Ja Was pogodze.Po calosci nasycenie max 10% zmniejszyc.Jesli jeszcze zle to.Lasso punktowe i zaznaczyc horyzont wraz z niebem.Zapisac jako warstwe.Utworzyc pusta maske,wziac kubel z czarna farba i z 40-to % kryciem wylac.Pobawic sie sposobem krycia-moze byc kolor,albo mnozenie (w gusta nie wnikam)abo inne cos pieknego.

    PS.Balans jest dobry,bo papa w cieniu jest szara a w sloncu w ciepla tonacje wchodzi.Na beton w elewacjach nie zwracam uwagi,bo odcieni jego tyle ile skladow na odpowiednia konstrukcje i myc od czasu jak budynek stoi.
    Mirek ta papa to na Narodowym?
    Ostatnio edytowane przez leszekkl ; 13.03.12 o 14:20

  5. #2085
    Centus
    Gość

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    Ty do maja chcesz czekać? Do tej pory miasto pięć razy oblecę

    Centu$, ale przynajmniej niebieskość nie jest doklejana Miejscówka jest genialna
    chcialbym taka miejscowke w Poznaniu miec ... musze poszukac ...

  6. #2086
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez helmuth Zobacz posta
    Ale MZ, jest go tam za dużo
    Ale bierzemy pod uwagę, że to tylko Twoje zdanie i w kontekście pracy i wizji artystycznej wcale nie musisz mieć racji

    Więc jednak
    Jasny gwint, słówek będzie się czepiał Podkreśliło się same, bez celowych działań w tym kierunku (no dobra, kurde, dobra, może trochę )

    ---------- Post dodany o 13:18 ---------- Poprzedni post był o 13:17 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Centus Zobacz posta
    chcialbym taka miejscowke w Poznaniu miec ... musze poszukac ...
    No, my tutaj mamy powszechnie dostępne XXX piętro PKiN
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  7. #2087
    | OlyJedi Awatar Tomasz.G
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Śląsk
    Posty
    241
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Witam
    poogladalem wszystkie panoramki, i mnie osobiscie oryginal pasuje z poprawka Saboora ( czyli mnie czerwieni tylko na dachach). Co do niebieskosci, rzecz gustu, ale mozny by faktycznie ciut mniej i po klopocie. Czerwien natomiast na Narodowym MUSI zostac ! Ogolnie bardzo fajna. czekam na kolejne.

    Pozdr
    T.

    ---------- Post dodany o 13:21 ---------- Poprzedni post był o 13:19 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    No, my tutaj mamy powszechnie dostępne XXX piętro PKiN
    to tak se mozna przyjsc i wjechac na XXX

  8. #2088
    Centus
    Gość

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta

    No, my tutaj mamy powszechnie dostępne XXX piętro PKiN
    w Poznaniu , mielismy sale widokowa w akademi ekonomicznej , nie pamietam ktore to bylo pietro , ale ludzi bylo malo i zlikwidowali , teraz sa tam sale wykladowe

    bylem tam kiedys , ale do robienia zdjec sie nie nadawalo bo byly okna i to brudne

    do takich zdjec chyba musialo by byc bez zadnych przeszkadzajek typu szyba albo tym bardziej krata

  9. #2089
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Eddie
    Dołączył
    May 2006
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3.747
    Siła reputacji
    90
    Moja galeria

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz.G Zobacz posta
    Witam
    poogladalem wszystkie panoramki, i mnie osobiscie oryginal pasuje z poprawka Saboora ( czyli mnie czerwieni tylko na dachach). Co do niebieskosci, rzecz gustu, ale mozny by faktycznie ciut mniej i po klopocie. Czerwien natomiast na Narodowym MUSI zostac ! Ogolnie bardzo fajna. czekam na kolejne.

    Pozdr
    T.

    ---------- Post dodany o 13:21 ---------- Poprzedni post był o 13:19 ----------



    to tak se mozna przyjsc i wjechac na XXX
    No pewnie. Z marszu.
    Wpłacasz 20,00 złociszy do kasy i fru. Kurde :/
    Szczęście, że mnie ten widok uzależnia i nie żałuję, choć uważam, że podciąganie jakiejś tam wystawy pod zwiedzanie tarasu widokowego i ściąganie za to takiej kasy jest buractwem.

    Centu$, niestety, na XXX są przeszkadzajki w postaci mocnej kraty uniemożliwiającej wypadnięcie. Kiedyś podobno ktoś próbował Batmana udawać, tylko pelerynę i sznurek w domu zostawił. Poza tym, nie oszukujmy się, miejsce ma taki potencjał, że na pewno nie jednokrotnie zostało wykorzystane do zutylizowania konkurencji czy dłużnika
    Ostatnio edytowane przez Eddie ; 13.03.12 o 14:28
    Wg Karola najlepsza stopka na OC: Canonizacja św. Bernarda z Olympu AD 2011

    [...]Nie patrzę na to jak na efekt pracy z aparatem cyfrowym i oprogramowaniem, dzięki któremu wszystko mogę idealnie wyczyścić i obrabiając zdjęcie też nie myślę w ten sposób, że skoro mam takie narzędzia, to powinienem wszystko doprowadzić do stanu sterylnego.[...]

    BernArt - Moje zdjęcia

  10. #2090
    Centus
    Gość

    Odp: Eddie - moje zdjecia

    Cytat Zamieszczone przez Eddie Zobacz posta
    No pewnie. Z marszu.
    Wpłacasz 20,00 złociszy do kasy i fru. Kurde :/
    Szczęście, że mnie ten widok uzależnia i nie żałuję, choć uważam, że podciąganie jakiejś tam wystawy pod zwiedzanie tarasu widokowego i ściąganie za to takiej kasy jest buractwem.

    Centu$, niestety, na XXX są przeszkadzajki w postaci mocnej kraty uniemożliwiającej wypadnięcie. Kiedyś podobno ktoś próbował Batmana udawać, tylko pelerynę i sznurek w domu zostawił. Poza tym, nie oszukujmy się, miejsce ma taki potencjał, że na pewno nie jednokrotnie zostało wykorzystane do zutylizowania konkurencji czy dłużnika
    fajnie macie ... troszke zazdroszcze ... my za to mamy stary/nowy stadion na ktorym trawa nie chce rosnac

Podobne wątki

  1. Moje zdjęcia
    By grooszek in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14.11.08, 22:44
  2. Moje pierwsze zdjecia na forum ;) : zdjecia makro
    By Jonc in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21.09.04, 20:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.