Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Panorama na xD

  1. #1
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2003
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Panorama na xD

    Witam! Ciekawi mnie co daje funkcja panoramy na tych kartach. Kupuję olka 750 i nie wiem czy kupić kartę w sklepie czy na allegro. Czytałem że na nieoryginalnych kartach nie działa, stąd mam obawy co do kupna na Allegro.

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2003
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    32
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Jeżeli korzystasz z oprogramowania dostarczonego z aparatem to wybierając funkcje panoramy w swoim aparacie w wizjerze pokażą się Tobie "ograniczniki" które pomogą Ci zrobić prawidłowe ujęcie a w programie w prosty sposób skleisz je w jedno długie zdjęcie . A tak w ogóle to nie bardzo słyszałem o nieoryginalnych kartach XD chyba jeszcze nikt ich nie produkuje oprócz Olympusa nawet chyba Fuji która brała udział w opracowywaniu tego standardu ich nie produkuje ale mogę się mylić (to podobno ludzka rzecz). No tak oczywiście Fuji te karty produkuje, a tą panoramą się zbytnio nie przejmuj wiem z doświadczenia że rzadko się korzysta z tej funkcji chyba że jesteś pasjonatem pociągów i lubisz fotografować je z blizka . W normalnym użytkowaniu jedna karta z panoramą do zabawy powinna wystarczyć mam na myśli kartę którą dostałeś z aparatem

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Oct 2003
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez xywameg
    Jeżeli korzystasz z oprogramowania dostarczonego z aparatem to wybierając funkcje panoramy w swoim aparacie w wizjerze pokażą się Tobie "ograniczniki" które pomogą Ci zrobić prawidłowe ujęcie a w programie w prosty sposób skleisz je w jedno długie zdjęcie . A tak w ogóle to nie bardzo słyszałem o nieoryginalnych kartach XD chyba jeszcze nikt ich nie produkuje oprócz Olympusa nawet chyba Fuji która brała udział w opracowywaniu tego standardu ich nie produkuje ale mogę się mylić (to podobno ludzka rzecz). No tak oczywiście Fuji te karty produkuje, a tą panoramą się zbytnio nie przejmuj wiem z doświadczenia że rzadko się korzysta z tej funkcji chyba że jesteś pasjonatem pociągów i lubisz fotografować je z blizka . W normalnym użytkowaniu jedna karta z panoramą do zabawy powinna wystarczyć mam na myśli kartę którą dostałeś z aparatem
    Wielkie dzięki xywameg, jedyny człowieku który mnie olśnił. po 100 kroć chwała Ci

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2003
    Mieszka w
    Strzyżów, k.Rzeszowa
    Posty
    31
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria


    xD Picture to nowa generacja i jak mi wiadomo nie ma na razie podróbek,OLYMPUS i FUJI opracowały wspólnie tą technologię,ale produkuje je TOSHIBA.Panoramiczne zdjecia mozliwe po włączeniu opcji Panorama w menu aparatu,powinno działac.

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2003
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    niewiem czy inne firmy robia karty xD ale wiem ze opcja "panoramy" w aparatach olympus niejest doskonala... zdecydowania lepszym wyborem bedzie zdecydowanie sie na nieoryginalna karte (tansza) i oprogramowanie PixMaker Pro ktore to REWELACYJNIE radzi sobie ze zdjeciami panoramicznymi

Podobne wątki

  1. PANORAMA??
    By pietrzyk666 in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 18.09.11, 09:26
  2. panorama w c-765
    By grzechu in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.08.05, 20:32
  3. Panorama na Avi
    By JakubJ in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18.07.05, 14:58
  4. Panorama w D-560/C-350
    By wdylag in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 1.06.04, 23:51

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.