Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Krakowskie tramwaje nocną porą

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    29
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria

    Krakowskie tramwaje nocną porą

    http://www.komunikacja.krakow.pl/L/konkurs/

    Zdjęcia otrzymały wyróżnienie w konkursie "Komunikacja miejska w zabytkowym Krakowie". Ciekawe co Wy o nich sądzicie? Czekam na konstruktywną krytykę, tak aby w kolejnym konkursie zdobyć I miejsce
    C 4000Z

  2. #2
    jacek2004
    Gość
    Są nie najlepsze, delikatnie mówiąc

  3. #3
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    bede mniej delikatny :P
    to musialbyc dziwny konkurs zdjecia kiepskie....
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  4. #4

    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    29
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    A prosiłem o konstruktywną krytyke. Co jest takie kiepskie? To, że nocne, czy może rozmycie. Akurat to było zamierzone. Akurat zdjecia w dzień, czy ze stojacym tramwajem wydały mi sie zbyt banalne. Ale i tak nie wiem co jest kiepskiego, więc...
    C 4000Z

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Kadry mi się nie podobają,
    sam proces wykonania też wręcz banalny, ustawiłeś aparat na statywie i tylko czekales na nadjeżdzający tramwaj. Jeżeli chcesz się bawić z rozmyciem to musisz się bardziej wysilić, żeby to nie była tylko przypadkowa fotka, która potrafi zrobić pierwszy lepszy fotoamator mający troszkę wiecej wiedzy jak przypadkowy pstrykacz. Musisz wymyślić na tych fotkach coś oryginalnego, coś co normalny czlowiek nigdy by nie zauważył, coś co zaciekawi odbiorcę. Ja osobiście bym np. zrobił zdjęcie staruszki oczekującej na przystanku, spokojnie obserwujacej ludzi i pędzący wokół świat, własnie na tle takiego rozmazanego autobusu i rozmazanych przechodniów. To tylko jeden z pomysłów, których jest b. dużo. Wystarczy użyć wyobraźni, powodzenia na przyszłość.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    29
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez luc4s
    Musisz wymyślić na tych fotkach coś oryginalnego, coś co normalny czlowiek nigdy by nie zauważył, coś co zaciekawi odbiorcę. Ja osobiście bym np. zrobił zdjęcie staruszki oczekującej na przystanku, spokojnie obserwujacej ludzi i pędzący wokół świat, własnie na tle takiego rozmazanego autobusu i rozmazanych przechodniów.
    To już jest jakiś konkret. Chciałem tylko nieśmiało zauważyć, że tematem miała być komunikacja w zabytkowym Krakowie - staruszka na tle tramwaju czy autobusu nie jest jakimś specjalnym wyróżnikiem Krakowa. Ale czuję kierunek. OK
    C 4000Z

  7. #7
    Awatar Homek
    Dołączył
    Dec 2005
    Mieszka w
    Galicja
    Posty
    179
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Ja lubię takie klimaty.

    Z tych, przedstawionych, wybrałbym trzecie i czwarte. I wrzucił na swojego bloga.

    Ale nie pękaj - dróg jest wiele, źródło jedno.
    Pozdrawiam. Dariusz Żak

  8. #8
    Awatar Yello_35
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Zgorzelec
    Posty
    509
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Zdjęcia nie są złe. Tylko skoro temat tyczy tramwajów to ich na Boga nie widać!!! Gdyby tematem była architektura rozmazany tramwaj byłby niezły. Skoro konkurs dotyczył tramwajów to jest to pomylenie pojęć z lekka. Same fotki można uznać za ciekawe - tylko niespecjalnie na temat. Technicznie proste i podejrzewam , że komisję urzekło rozmazanie - ze niby takie fachowe - hehe Żal mi takich komisji...
    IS 500 + osprzęt ; marny C 480
    Pozdrawiam serdecznie - Yello 35

  9. #9
    | OlyJedi Awatar marecki
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    1.766
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Witam.
    Faktycznie rozmazane tramwaje dają ciekawy efekt ale ważna jeste też reszta i tu budynki w jakimś takim chaosie bez ładu i składu.
    Pozdrawiam
    mente et malleo

  10. #10
    Awatar nib
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    poznań
    Posty
    503
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    nie zgadzam sie absolutnie z Jeronimo ze dziwny konkurs, wlasnie bardzo ciekawy temat, niby waski a jednak pozwala uzyc wyobrazni( czytaj post Lukasa) dziwny temat konkursu to wg nie jest u nas na forum.......człowiek(ludzie dokladnie). co to za temat??? cokolwiek nie pstrykniesz prawie nadaje sie pod ten temat. wg mnie powinno byc człowiek a.......... człowiek z............ człowiek i ................. i wtedy ograniczone pole dzialania wymusza uzycie wyobrazni i jest przescigiwanie sie na pomysly a nie tylko technike

Podobne wątki

  1. fotografia nocna plus balans bieli
    By Artur32 in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 8.01.11, 17:45
  2. Krakowskie Juwenalia 2007
    By luc4s in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12.05.07, 22:11
  3. wieczorową porą
    By Dag in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 10.11.06, 03:27
  4. Pora wstawać.
    By kondi in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 14.10.04, 20:26

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.