Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Nowy soft w wersji 1.3 juz do pobrania

  1. #21
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2003
    Posty
    31
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    E-300; Wystakiwał mi błąd kryryczny systemu windows w czasie szukania nowej wersji.
    Uaktualniałem soft z 1.2 do 1.3. Po pierwszych szybkich testach, poprawił mi się pomiar światła zwłaszcza przy zewnętrznej lampie błyskowej. Chybe wreszcie mój e300 zacznie działać
    E-300, 350D

  2. #22
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    okolice Krakowa
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    moj pierwszy wpis na forum. Dziekuje Jeronimo za cynk o tym, ze jest juz nowy soft do e-300. Pozdrawiam wszystkich uczestnikow forum Olympusa

  3. #23
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    no wiec zrobilem update E-300 z 1.0 na 1.3 (bo innej mozliwosci nie bylo, czyli dobrze wyczytalem ze poprzednie info dotyczy tylko E-1)

    teraz nich mi ktos powie do czego to:

    menu2
    SHADING COMP.
    ANTI-SHOCK

    menu4
    RELEASE PRIORITY S
    RELEASE PRIORITY C

    menu5
    ERASE SETTING
    BUTTON TIMER
    "rybka" to cos pod Button Timer

    no chyba nic nowego nie przeoczylem

    Moge tylko dodac ze zmienil sie tez napis wywietlany przy podlaczaniu do kompa z PC na storage i control.

    pozdrawiam
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  4. #24
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2003
    Posty
    31
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    ANTI-SHOCK - wstępne podnoszenie lustra, uzywane przy długich czasach na samowyzwalaczu w celu wyeliminownia drgań aparatu w czasie podnoszenia lustra.

    "rybka" - tryb makro i szerokokątny do zdjęć podwodnych. Ale trzeba jeszcze dokupuć obudowę podwodną

  5. #25

    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    31
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    no wiec zrobilem update E-300 z 1.0 na 1.3 (bo innej mozliwosci nie bylo, czyli dobrze wyczytalem ze poprzednie info dotyczy tylko E-1)

    teraz nich mi ktos powie do czego to:

    menu2
    SHADING COMP.
    Software'owe usuwanie efektu winetowania
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    ANTI-SHOCK
    Wcześniejsze podniesienie lustra aby wyeliminować wsztrząsy przez nie powodowane.
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo

    menu4
    RELEASE PRIORITY S
    Priorytet migawki nad autofokusem w trybie pojedynczego autofocus'a. Jeśli naciśniesz spust do końca, to aparat nie będzie czekał na wyostrzenie, tylko od razu zrobi fotkę.
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    RELEASE PRIORITY C
    Priorytet migawki nad autofokusem w trybie ciągłego autofocus'a. Działa jak wyżej, tylko przy ciągłym autofokusie.
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo

    menu5
    ERASE SETTING
    W tej chwili nie pamiętam.
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    BUTTON TIMER
    Możesz ustalić jak długo aparat będzie czekał na wybranie opcji za pomocą pokrętła sterującego. O ile dobrze pamiętam możliwe są: 3 s., 5 s. i nieskończoność.
    Cytat Zamieszczone przez Jeronimo
    "rybka" to cos pod Button Timer
    Podmienia Ci niektóre programy na głównym pokrętle wyboru trybów na programy do zdjęć podwodnych.

    Pozdrawiam.

  6. #26
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2003
    Posty
    31
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Trochę poszperałem w sieci

    Wersja 1.3 (19.07.2005)
    1.Obecnie można ustawić okres czasu, przez jaki menu pozostaje aktywne zanim powróci do ustawienia domyślnego.

    2.Poprawiono stabilność cyfrowego pomiaru ESP oraz pomiaru centralnie ważonego uśrednionego.

    3.Został zmieniony proces uruchamiania aparatu, aby obsługiwał wymienne obiektywy, które zostaną wprowadzone na rynek w przyszłości.

    4.Zostały dodane dwa programy tematyczne – Podwodna makrofotografia oraz podwodne zdjęcia szerokokątne.

    Uwagi
    1. Jeśli oprogramowanie zostanie uaktualnione do wersji 1.3, wszystkie ustawienia za wyjątkiem daty zostaną skasowane i parametry powrócą do fabrycznych ustawień domyślnych.
    2.Prosimy o pobranie dodatkowego arkusza instrukcji obsługi dla aktualizacji firmware’u do wersji 1.3:

    Wersja 1.2 (28.03.2005)
    1.Obsługiwane są nowe szybkie karty CompactFlash.
    2.Poprawiono działanie wskaźnika baterii odnoszącego się do uchwytu zasilającego HLD-3 Power.
    3. Zostały dodane następujące funkcje aparatu:
    Funkcja anty-wstrząsowa
    Korekcja winietowania
    Włączanie / wyłączanie priorytetu zwolnienia migawki (w trybie C-AF)
    Włączanie / wyłączanie priorytetu zwolnienia migawki (w trybie S-AF)

    Wersja 1.1 (14.02.2005)
    1.Pozycja [AUTO] ustawień balansu bieli została udoskonalona i lepiej przystosowana do fotografowania obiektów zawierających odcienie żółtego.

    2.Rozjaśnione partie obrazu pojawiały się w kolorze różowym, gdy jako przestrzeń barw wybrano opcję [Adobe RGB], a w pozycji [CUSTOM WB] ustawiono niską temperaturę barwową. Sytuacja ta została poprawiona.

    3.Poprawiono kwestię zużycia baterii w trakcie trybu uśpienia
    E-300, 350D

  7. #27
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez lukan
    2.Prosimy o pobranie dodatkowego arkusza instrukcji obsługi dla aktualizacji firmware’u do wersji 1.3:
    a gdzie ta instrukcja... masz moze linka?
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  8. #28
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2003
    Posty
    31
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Uprzejmie proszę

    http://www.olympus-pro.com/images/up...nal_manual.pdf

    Po wgraniu nowego softu aparat zaczął działać.
    Poprawnie doświetla fotki zarówno z lampą jak i bez lampy.
    Zupełnie inny aparat, teraz mogę pstrykać, pstrykać i prstykać
    E-300, 350D

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    ooo musze wyprobowac bo z lampa doswietlanie dzialalo mi roznie przy sofcie 1.0 (zawsze za mocno nawet na -2)

    Dziekuje uprzejmie za PDF'a

    Pozdrowionka
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  10. #30

    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Tak na wszelki wypadek informuję takich jak ja, tj. mało doświadczonych z komputerami, że trochę się miotałem przy instalacji softu 1,3 ponieważ parę razy miałem brak powodzenia instalacji. Po kolejnej próbie znajomy (dobrze że mam Takiego) domyślił się, że przyczyna jest bardzo prosta. Włączony był "Norton Internet Sekurity". Zazdrośnik, ten program, nie chciał nic przepuścić do compa. Po wyłączeniu tego zabezpieczenia poszło gładko , zarówno w body z 1,0 do 1,3 jak i aktualizacja "Olympus Master" z 1,1 na 1,3.
    Doczytałem się co wprowadza v. 1,3 dla E-300 i poprzednie softy, dlatego mam do Was Szanowni Panowie i Panie pytania;

    Czy instalacja softu z 1,0 bezpośrednio do 1,3 wprowadza poprawki z 1,1 i 1,2 ?

    Oraz;

    Jakie zmiany wprowadza v. 1,3 do "Olympus Master" ?

    Być może są to dla Was pytania śmieszne, ale ja nie jestem pewien na nie odpowiedzi a możliwe, że są podobni do mnie.

Podobne wątki

  1. Hugin 2010.4.0 do pobrania
    By Ceat in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 8.01.11, 14:14
  2. nowy soft w e-1
    By pol7 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 9.03.05, 10:38
  3. Kilka instrukcji do pobrania
    By wrocek in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 14.06.04, 14:23
  4. Juz niebawem test olka c750 {instrukcja do pobrania stad}
    By (A)rturo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 29.03.04, 22:39

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.