Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55

Wątek: Wspolne spotkanie klubowe?

  1. #1
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria

    Wspolne spotkanie klubowe?

    Nasz klub istnieje juz 2 lata ale jak dotad nie bylo mozliwosci poznania sie.
    Kolega Draxan wpadl na pomysl aby spotkac sie wspolnie w jakis weekend.
    Np. Gory np. Zakopane na Wiosne kiedy gore nabieraja kolorow.
    Spotkanie 3 dni.
    Piatek - przyjazd, rozpakowanie sie, zapoznanie..
    Sobota: Rano plener, potem pokaza aparatow OLYMPUS w mini studiu [przez przedstawiciela firmy OLYMPUS lub przez naszych klubowiczow..]
    itd... Wszystko do ustalenia
    W niedziele powrot wieczorem.
    Zakwaterowalibysmy sie w jakims hotelu [o dosc dobrym stanardzie] gdzie doba wynosila by ok 50zl na dobe , z jakas sala na pokaz, rozmowy itd.
    Mysle ze mozna bylo by pomyslec o znizce jesli bylo by wiecej osob...
    Calkowity koszt pobytu mysle ze zamknol by sie w 200zł z jedzeniem itd..

    Jest nas w klubie blisko 2000 osob liczac serwis i forum. Z najrozniejszych miejsc Polski wiec napewno niektorzy by samochodami jechali i mogli by zabrac tych ktorzy ich nie maja wiec pdoroz byla by juz tansza...

    Teraz pytanie do was czy was by to interesowalo?
    Spotkanie bylo by za jakis czas [no wlasnie kiedy by najlepiej odpowiadalo - jakis miesiac? marzec/kwiecien/maj?]
    W weekend wiekszosc osob nie ma szkoly, pracy.. Czyli w piatek spokojnie by dojechali do zakopanego.
    Z Warszawy jedzie sie samochodem okolo 5-6godzin , problem tylko jak ktos w Szczecinie mieszka bo to cala Polska do przejechania

    Czekam na wasze reakcie.. Kto by sie ewentualnie pisal, kiedy by wam odpowiadalo itd.

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    hmmm odemnie to juz bardzo daleko, bo ok 12 godzin jazdy, a nie lepiej by było gdzieś bardziej w centrum Polski? Fakt góry malownicze, ale plenery można znależć w całej Polsce
    Olek C-5060WZ, Canon EOS 400D, olek SP-320 i C-765
    GG 3520341, TLEN: nimizt1@tlen.pl
    www.michalmilde.pl

  3. #3
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    MichelCat: a gdzie np. ?
    Bo ja znam tylko u mnie w Belchatowie Piekny osrodek wczasowy [zielen, woda itd] I indystrialna Elektrownia -> http://plfoto.com/zdjecie.php?picture=217127

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    100lica
    Posty
    109
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Zakopane ,

    jejq, ludzie dajcie zyc, moze lepiej niech osoby z centrum Polski sie wypowiedzia co ciekawego mozna znalezc gdzies w takim miejscu aby kazdy mial w miare tyle samo... Bo co do tych 5-6h do Zakopca, to wybaczcie ale w cuda nie wierze... Sam wyjazd ze 100licy w piatek to okolo 45-90 minut.
    Moze tak jak byla propozycja Belchatow, moze cos w okolicy Piotrkowa, przed sama 100lica tez jest ciekawy hotel, moze Polichno (albo Polihno,nie wiem jak sie pisze :P )... A plenery... nie powiem, wiosenne gory swietne, ale jesli ja sam jezdze po kraju caly tydzien, wracam do zonki do domq srednio kolo 20 kazdego dnia, to chcialbym cos blizej miec, by nie martwic sie czy pojade 7 czy 9 godzin w jedna strone (patrzcie tez ze czasem ktos ma kilka punkcikow na koncie u tych niebieskich kolegow...)
    POZDRAWIAM
    C-760, tuleja + UV i Polar HOYA, 128MB i 512MB + Velbon440+Raynox DCR-250
    http://plfoto.com/uzytkownik.php?authorname=zloty_2000

  5. #5
    | OlyJedi Awatar marecki
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    1.766
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Witam.
    Jeśli można coś zaproponować... Może nie jest to centrum Polski ale jednak dużo bliżej niż do Zakopa. Mówię o Górach ale Świętokrzyskich. Nie chodzi o to że jestem z Kielc i mam je pod nosem raczej o to że plenerów tutaj jest pod dostatkiem. Miejsca noclegowe też by się znalazły.
    No więc jak???
    mente et malleo

  6. #6
    | OlyJedi Awatar (A)rturo
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    Bełchatów
    Posty
    801
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Co by nie patrzec Belchatow to jakies 70Km od srodka Polski

    Co do tej mojej propozycji przygotuje galerie zdjec i wam pokaze...

    marekfe: a masz konkretne dane?

  7. #7
    | OlyJedi Awatar marecki
    Dołączył
    Aug 2004
    Mieszka w
    Kielce
    Posty
    1.766
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Co dokładnie chcecie wiedzieć? Hotel znalesc w Świetokrzyskim to nie problem. Miejsce na plener również (ruiny zamku, skansen, muzea, oczywiście Góry Świętokszyskie, klasztory, lasy, czego dusza zapragnie). Genralnie wszystko jest do dogadania.
    mente et malleo

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Zakopane to byl ludzny temat :P

    i Ciesze sie iz jest jakies zainteresowanie

    dlatego tez poruszylismy to teraz, by zrbrac spokojnie pieniazki no i znalesc jakis "zloty srodek" jak to mowia

  9. #9
    | OlyJedi Awatar Twardy
    Dołączył
    Jun 2004
    Mieszka w
    W-wa
    Posty
    61
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    No, Zakopane faktycznie daleko, weźcie pod uwagę ludzi z dalekiej Północy... A w Świętokrzyskie już bliżej, ja jestem za - a można zabierać ŻONY I DZIECI??
    Już 5 lat C-4000... Od niedawna Canon SX-1.

  10. #10

    Dołączył
    Apr 2004
    Mieszka w
    pomorskie
    Posty
    123
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Generalnie pomysł popieram. Zakopane mi jakoś nie leży bowiem musiałbym całą Polskę przejechać Proponuję znaleść kompromis i wytypować jakąś miejscowość która odpowiadała by większość. Możemy zrobić w tej sprawie sonde.

    Pozdrawiam


    Artur

Podobne wątki

  1. Klubowe konto ftp..
    By (A)rturo in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 2.12.04, 17:00

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.