Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: grip do E-620 (HLD-5) na zywo?

  1. #11
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez JBr Zobacz posta
    Myslalem wczesniej o 30-ce, ale jednak jest dla mnie za duza (nie zmiesci sie do mojej ulubionej torby .
    Ciekawe kryterium wyboru aparatu
    Ja gdybym kupował gripa do E-620 rozważyłbym go głównie jako alternatywne, wydajniejsze źródło zasilania. Jest pytanie - czy HLD-5 może być zasilany ogniwami AA Jeśli tak to czy mogą to być akumulatorki Jak odpowiedź na oba pytania brzmi tak (nie wiem czy tak jest) to bym się nie zastanawiał ani chwili - chciałbym mieć grip.
    Na stronie OP nic nie ma o paluszkach, a w ofertach sklepów internetowych jest lakoniczna wzmianka o możliwości stosowania AA. Wie ktoś jak to jest z tym zasilaniem?
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  2. #12
    Alleg_pl
    Gość
    Ktotek, ale popatrz dostajac gripa w zestawie, i rejstrujacc aparat i tak dostajesz 2'ga baterie Gratis... wiec nie trzeba chyba nic dokupowac, zeby miec gripa full loaded

    anyway gdyby dalo sie zasilac paluszkami... no bylo by swietnie

  3. #13
    | OlyJedi Awatar romek1967
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Bytom
    Posty
    4.776
    Siła reputacji
    157
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez JBr Zobacz posta
    Ale chodzi Ci o sklepy "fizyczne"? No to wlasnie mam z tym problem. W Bielsku i okolicach nikt nie ma. W sieci to najciekawiej wyglada w krakowskim www.fotoplus.com.pl Fizycznie mieli miec gripy dzisiaj (wiadomosc z wczoraj). Maja w ofercie jeszcze w cyfrowych (ale drozej i chyba tez jeszcze nie maja fizycznie). Innych rozsadnych ofert nie znalazlem. pozdr.
    JBr.
    Właśnie o nich pisałem, krakowski Fotoplus, inni widocznie mają to gdzieś
    _______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
    W Fotozakupach się obudzili, Olympus E-620 + 14-42mm + 40-150mm + GRIP za 2999,-. Jak na razie tylko ten zestaw z gripem. JBr - mają bodajże punkt w Bielsku
    Ostatnio edytowane przez romek1967 ; 7.10.09 o 19:58 Powód: Automatyczne scalenie postów
    The question is: What is a Mahna Mahna?

  4. #14
    | OlyJedi
    Dołączył
    Mar 2006
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Posty
    84
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Niestety maja tylko punkt do odbioru. Nie ma tam sprzetu, tylko przywoza jak sie cos zamowi. To, z tego co pamietam, poprostu zaprzyjazniona firma. Wiec nie da sie pojsc zeby pomacac przed zamowieniem...
    A poza tym jestem wahadlo i sie jeszcze waham... Teraz przewaza opcja 30-tki. 620-ka z gripem sie zonie nie podoba Zartuje oczywiscie, ale chyba jednak padnie na 30-tke.
    pozdr.
    JBr.
    Baza fotografii krajoznawczej - www.foto-baza.pl - foto@foto-baza.pl
    Aktualnie 12 533 zdjęcia z 19 krajów.
    Wydawnictwa autorskie: http://www.foto-baza.pl/index.php?menu=autorskie

  5. #15
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    327
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Miałem okazję pobawić się dzisiaj zestawem z gripem. Aby sens był większy podpinałem 12-60 oraz 70-300. Muszę powiedzieć, że jakoś dziwnie mi się trzymało aparat z gripem. Bez niego najmniejszy palec lądował pod korpusem i podtrzymywał całość. Z gripem tak się nie da i pozostaje bazować na wypustce korpusu, która jest dość płytka. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, zaczynałem od E-400 i nie narzekałem na uchwyt ;p

    Chyba nikt o tym jeszcze nie pisał a mnie to miło zaskoczyło. W opakowaniu z gripem(bo na całość jest I zbiorczy karton) jest również akumulator. Czyli pakiet łącznie zawiera 2 akumulatory Nie wiem jaki jest sens dosyłania zarejestrowanym nabywcom zapasowego w takiej sytuacji ale darowanemu koniowi...

  6. #16
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    3.228
    Siła reputacji
    45
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Lailonn Zobacz posta
    Miałem okazję pobawić się dzisiaj zestawem z gripem. Aby sens był większy podpinałem 12-60 oraz 70-300. Muszę powiedzieć, że jakoś dziwnie mi się trzymało aparat z gripem. Bez niego najmniejszy palec lądował pod korpusem i podtrzymywał całość. Z gripem tak się nie da i pozostaje bazować na wypustce korpusu, która jest dość płytka. Ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia, zaczynałem od E-400 i nie narzekałem na uchwyt ;p

    Chyba nikt o tym jeszcze nie pisał a mnie to miło zaskoczyło. W opakowaniu z gripem(bo na całość jest I zbiorczy karton) jest również akumulator. Czyli pakiet łącznie zawiera 2 akumulatory Nie wiem jaki jest sens dosyłania zarejestrowanym nabywcom zapasowego w takiej sytuacji ale darowanemu koniowi...
    Masz wtedy 3 aku - jeden możesz sprzedać i potraktować jak cashback, zawsze na kartę 4GB starczy

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18.06.17, 21:57
  2. Dziki na żywo
    By Rinho in forum Ciekawe strony www
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 5.04.11, 21:33
  3. program do podgladu na zywo
    By sadan20 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12.11.08, 21:14

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.