Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 63

Wątek: Ditl 20.09.2009

  1. #1
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria

    Ditl 20.09.2009

    Kolejna edycja "Day in the life". Tym razem Caymer zaproponował termin 20.09.2009. Oto zdjęcia z tego dnia.



    Przejdź do galerii zdjęć.
    Ostatnio edytowane przez hades ; 25.09.09 o 22:27

  2. #2
    kowalikster
    Gość
    Czyli mamy nowego miszcza ceremonii konkursowych. Gratuluję

  3. #3
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez kowalikster Zobacz posta
    Czyli mamy nowego miszcza ceremonii konkursowych. Gratuluję
    Nie przesadzajmy z tym "miszcze ceremonii"... Jak masz ochotę też możesz ogłosić DITLa. Daj mi tylko znać na PW, to utworze galerie pod to.

  4. #4
    kowalikster
    Gość
    Ale tym sposobem ja zostane pomysłodawcą a Ty nadal będziesz miszczem ceremonii

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    1.869
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Pomysłodawcą zaszczepienia tej zabawy z FFŚ był, z tego co pamiętam, Rafrog, natomiast nie sądzę aby maił coś przeciwko temu aby ktoś inny przejął po nim tę działkę.
    Mam jeszcze jedna uwagę - tworzenie tematów to ciekwey pomysł, natomiast kłóci się z ideą DITL. W DITL chodzi o to, aby wybór zdjęć był absolutnie nieskrępowany, aby powstawała mieszanka rozmaitości, a nei zdjęcia pod temat.

    Zeby nie było nieporozumień - na ja pewno biorę udział w tej odsłonie!

  6. #6
    ADM Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    2.986
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Myślę, że mariush ma sporo racji, niech obligująca będize tylko data (i) godzina. OlyRulez ma forme tematyczną. Ale to tylko moje zdanie.
    było sobie życie

  7. #7
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mariush Zobacz posta
    Pomysłodawcą zaszczepienia tej zabawy z FFŚ był, z tego co pamiętam, Rafrog, natomiast nie sądzę aby maił coś przeciwko temu aby ktoś inny przejął po nim tę działkę.
    Mam jeszcze jedna uwagę - tworzenie tematów to ciekwey pomysł, natomiast kłóci się z ideą DITL. W DITL chodzi o to, aby wybór zdjęć był absolutnie nieskrępowany, aby powstawała mieszanka rozmaitości, a nei zdjęcia pod temat.

    Zeby nie było nieporozumień - na ja pewno biorę udział w tej odsłonie!
    DITL na FFŚ przeglądałem swego czasu. Fajnie im to idzie.

    Nie uzurpuje sobie bynajmniej monopolu na organizowanie DITL. Jeśli ktoś będzie miał pomysł na kolejną datę nie widzę problemu by dał ogłoszenie. Mam odpowiednie uprawnienia do moderacji i tworzenia galerii DITL i konkursów OR (swoją drogą niedługo ruszą). Proszę jedynie wszystkich pomysłodawców o wiadomość na PW z proźbą o utworzenie galerii na potrzeby kolejnej edycji DITL. Ja wkleję odpowiedni kod do flasha w wątek i przypilnuje zamknięcia dodawania zdjęć i uruchomienia głosowania w danej galerii.

    A co do tematów, to są one dla tych którzy nie wiedzą jak się zabrać do fotografowania przy takich okazjach. Pomyślałem, że czasami potrzebna jest odrobina inspiracji dla niezdecydowanych . Dobrze gdyby w zabawie brała udział jak największa rzesza forumowiczów.

  8. #8
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mariush Zobacz posta
    Pomysłodawcą zaszczepienia tej zabawy z FFŚ był, z tego co pamiętam, Rafrog, natomiast nie sądzę aby maił coś przeciwko temu aby ktoś inny przejął po nim tę działkę.
    Prawda. Przyniosłem zabawę z FFŚ. Udało się zorganizować chyba z 8 edycji, a później zabawa nieco przygasła. Oczywiście nie mam nic przeciwko żeby ktoś się teraz tym zajmował, tym bardziej, że u mnie teraz z wolnym czasem bywa ciężko.
    Cytat Zamieszczone przez mariush Zobacz posta
    Mam jeszcze jedna uwagę - tworzenie tematów to ciekawy pomysł, natomiast kłóci się z ideą DITL. W DITL chodzi o to, aby wybór zdjęć był absolutnie nieskrępowany, aby powstawała mieszanka rozmaitości, a nei zdjęcia pod temat.
    Żeby nie było nieporozumień - na ja pewno biorę udział w tej odsłonie!
    Dokładnie. Hades poczytaj to co pisałem o DITL. Tu nie ma tematu, nie ma konkursu i oceny zdjęć. Nie ma żądnych wymagań. Jedyny warunek to dzień edycji i data do kiedy można wrzucać zdjęcia. Inaczej to nie jest DITL, który tu przyniosłem.

    Pisałem kiedyś:
    Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.

    Dlatego muszą mieć opis: autora, miejsce, godzinę i ew. krótki opis sytuacji.
    Na koniec prośba do administracji, aby zebrać w jednym miejscu wszystkie galerie DITL. Stare i nowe. Chętnie bym nawet podlinkował na swojej stronie miejsce z wszystkimi edycjami DITL.
    Ostatnio edytowane przez rafrog ; 16.09.09 o 13:15
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

  9. #9
    +++ ZASŁUŻONY +++ Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar hades
    Dołączył
    Oct 2007
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    5.312
    Siła reputacji
    150
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rafrog Zobacz posta
    Pisałem kiedyś:
    Na zdjęciu pokazujesz jak spędziłeś dzień, którego tyczy się dana edycja DITL. Pokaż zdjęcie, które mówi o tym gdzie byłeś, co robiłeś, jak się czułeś. Może chcesz nam coś pokazać, czymś wzruszyć, zaciekawić? Może chcesz zwrócić na coś uwagę? Może po prostu pokaż nam zdjęcie ze spaceru. Różnorodność zdjęć jest mile widziana.
    Dodam ten tekst, zamiast tematów do pierwszego postu rozpoczynającego ten wątek.

    Cytat Zamieszczone przez rafrog Zobacz posta
    Dlatego muszą mieć opis: autora, miejsce, godzinę i ew. krótki opis sytuacji.
    Już dodałem to wymaganie do punktów w pierwszym wątku.

    Cytat Zamieszczone przez rafrog Zobacz posta
    Na koniec prośba do administracji, aby udał się zebrać w jednym miejscu wszystkie galerie DITL. Stare i nowe. Chętnie bym nawet podlinkował na swojej stronie miejsce z wszystkimi edycjami DITL.
    Popracuje nad tym by to wszystko zebrać do kupy.

  10. #10
    | OlyJedi Awatar rafrog
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    lubelskie
    Posty
    1.421
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    No i gitarrrra
    jedna fotografia jest więcej warta niż tysiąc słów...
    BLOG

Podobne wątki

  1. Ditl 13.12.1981... 2009
    By hades in forum Wystawy DitL
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13.12.09, 13:52
  2. Ditl 11.11.2009
    By hades in forum Wystawy DitL
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 14.11.09, 19:42
  3. Ditl 01-02.11.2009
    By hades in forum Wystawy DitL
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 9.11.09, 19:22
  4. Ditl - 9.09.2009
    By hades in forum Wystawy DitL
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 16.09.09, 01:52

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.