Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: VN 7800 Pc

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    VN 7800 Pc

    Dob'r dan
    przepraszam, bo bardz zle pisze po polsku.

    Dzisiaj kupilem ten dyktafon.


    Jutro mam nagrywac (po raz pierwsi w zicu) "konferencja".
    Za stole bedzie siedzec 8 osub.
    Niektore slabo slysza.
    Ludzi wiedza ze bedze nagrywane.

    Na co musze uwazac.
    Jakie ustawienia?

    w jakich situacjach wolno/potrzebno stosowacz mikrofon.
    Jakie mam

    Dzien dobry

  2. #2
    piotrekabc1
    Gość
    Dyktafon ten jest bardzo prosty. W ustawieniach fabrycznych mikrofon ustawiony jest na najwyższą czułość HI i tak niech zostanie. Po właczeniu dyktafonu (HOLD) wystarczy nacisnąć przycisk z czerwoną kropką RECORD. Po zakończeniu nagrywania wystarczy nacisnąc przycisk STOP.
    Szczegółowa instrukcja zawarta jest w dyktafonie w pliku :

    VN3500PC_VN5500PC_VN6500PC_VN6800PC_VN7800PC_POLIS H_E03.pdf

    są tam między innymi :
    ----------------------
    - konfiguracja funkcji aktywacji nagrywania głosem (VCVA),
    - włączenie redukcji niskich tonów /wentylatory etc/
    - właczenie wycinania zakresu częstotliwości charakterystycznych dla mowy (menu voice) (ograniczenie częstotliwości do 7000Hz)

    p.s. dyktafonik jest fajny i ma bardzo czuły mikrofon. zakres nagrywania dla trybu HQ (200 - 13000 Hz) to duża zaleta. Pozwala naprawdę rozróżnić wiele dzwięków z tła

    ach ... zewnętrzny mikrofon - jest przystosowany do nagrywania w trudnych warunkach (większa redukcja zakłóceń): wiatr, pojazd etc. W warunkach konferencyjnych nieprzydatny /wg. mnie generuje dodatkowy lekki szum/.
    Ostatnio edytowane przez piotrekabc1 ; 28.09.09 o 23:43 Powód: rozszerzenie wypowiedzi

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.