Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Jaki program do prezentacji zdjęć

  1. #21

    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Rozumiem,
    dzięki serdeczne za odpowiedż, sprawdziłem na mniejszych fotkach i jak zmiejszyłem zdjecia na 320x480 oraz jakość zapisu na minimum to poszło. Więc chyba u mnie problem jest z pamięcią i ogólne ze sprzętem. Bardzo wydajny sprzęt jest potrzbny jak na taki prosty program, ale przejścia między zdjeciami ma fajne. Sprawdzę jeszcze ten PowerDirektor. Znacie jeszcze inny program który generuje podobne efekty przejść?

  2. #22
    | OlyJedi Awatar Quentin35
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Żagań
    Posty
    529
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Chyba coś musi być u Ciebie nie tak. Ja demona prędkości nie mam (AMD 3200+ , 4 GB Ramu i karta 7300GT) i problemu żadnego z większymi rozdzielczościami nie zauważyłem. Nie mam też problemu ze zdjęciami pionowymi.

  3. #23
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    RP
    Posty
    1.898
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Mirek, dwukrotnie wymieniał PowerDirector CyberLink. Od kilku miesięcy posiadam wersję nr 8, zapłaciłem około 80$ (są różne promocje, teraz jest wersja 9). Program jest b. prosty w obsłudze, ma b. dużo różnych ciekawych opcji.

    Zaczełem od prezentacji zdjęć, teraz dodaję również klipy video z LX5. Kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt minut i prezentacja gotowa. Można wypalać różne różniste płytki od VCD porzez DVD kończąc na Blueray. Można eksportować do różnych plików, avi, mp4, m2ts itp.

    Szczerze polecam.

    PS
    Szukając programu zwracałem uwagę na jedną sprawę - możliwość robienia zbliżeń zdjęcia tzw. zoomów i panoram po statycznej fotce -PD8 ma to bardzo dobrze rozwiązane - prezentacje zyskują bardzo na dynamice.

    Dodatkowo napisy, muzyka i pokazanie kilkuset fotek przestaje być nudne dla oglądających.

    Program nie ma szalonych wymagań co do sprzętu, teraz używm na notebooku z i3, 4GB i 1,6GHz z grafiką na intela na płycie, wszystko idzie płynnie i znośnie (używałem również na T5540, 1GB i 2GHz, grafika na płycie i też dało się przeżyć).

    Wersja demo jest właściwie w pelni funkcjonalna, jedynie na pierwszych 5 sekundach filmu jest napis. Nie ma również pewnych dodatków jakie dostaje się z wersją pełną - ale to w niczym nie przeszkadza. Jak ktoś się zdecyduje na zakup to w wersję demo wprowadza kod i ma już wersję pełną.

  4. #24
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Rafał Czarny
    Dołączył
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    Posty
    8.679
    Siła reputacji
    113
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Witam serdecznie. Mam na imię Jacek. To mój pierwszy post. Również szukam jakiegoś dobrego profesjonalnego programu do prezentacji. Znalazłem kilka fajnych gotowych prezentacji na youtube i szukam programu który zrobi coś podobnego co w poniższym linku:
    YouTube - Dynamiczny teledysk ślubny Leszno - www.michaldudzinski.com

    Ściagnąłem Revala 15-dniowego, ale nie pokazuje mi podglądu przy projektowaniu prozentacji. Nie wiecie dlaczego? Co ewentualnie polecicie innego z podobnymi efektami jak w linku?

    Pozdrawiam
    Jacek
    Wiesz po co w takich programach są te wszystkie bajeranckie przejścia, efekty buzery, wodotryski? Żeby o nich natychmiast zapomnieć i nigdy ich nie tykać. Podlinkowana przez Ciebie prezentacja to szczyt kiczu i żenady.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Pampalini, łowca stworzeń, wypier..lił się o korzeń.

  5. #25
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Pytanie do używających takich cudów. Jak to jest z muzyką? Wykupuje się licencję razem z programem? W sensie wrzucania na YT z konkretną muzyką.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  6. #26
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2007
    Mieszka w
    Lubeka-Lübeck
    Posty
    10.884
    Siła reputacji
    178
    Moja galeria
    Muzyke wstawiam odpowiednio pasujaca do pokazywanych obrazow.Na YT nie wstawiam,nie widze potrzeby.

  7. #27
    Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Dołączył
    Feb 2007
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Posty
    3.693
    Siła reputacji
    74
    Moja galeria
    Dzięki! Pytam z czystej ciekawości, bo wiem, że wiele prezentacji ląduje na YT.
    15 lat na forum. Dawniej jako Mysikrólik. Zawodowo jestem tu i tu.

  8. #28
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    RP
    Posty
    1.898
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Mysikrolik Zobacz posta
    ... bo wiem, że wiele prezentacji ląduje na YT.
    Ekshibicjonizm XXI wieku ... dla takich to już tylko sofa u psychoterapeuty.


    Cytat Zamieszczone przez Rafał Czarny Zobacz posta
    Podlinkowana przez Ciebie prezentacja to szczyt kiczu i żenady.
    Nie przesadzaj, całkiem przyzwoita reklamówka.
    Ostatnio edytowane przez tymczasowy_ ; 8.02.11 o 14:33 Powód: Automatyczne scalenie postów

  9. #29
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar black_bird
    Dołączył
    Apr 2005
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    830
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez tymczasowy_ Zobacz posta
    Ekshibicjonizm XXI wieku ... dla takich to już tylko sofa u psychoterapeuty.


    Nie przesadzaj, całkiem przyzwoita reklamówka.
    Niestety, zgadzam się z Rafałem. Tylko piękna klasyka stoi ponad czasem. Ten pokaz już po dwóch oglądaniach trąci .... wiochą ..

    Dlaczego? no bo przecież tam masz wszystko gotowe.... tylko brać... każdy głupi to potrafi.
    Ty musisz się wykazać pracą i artyzmem ...

    Ja uważam, ze najbardziej kreatywny jest PSG Producer...oczywiście bez tych fajerwerków.

  10. #30
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    RP
    Posty
    1.898
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez black_bird Zobacz posta
    Ja uważam, ze najbardziej kreatywny jest PSG Producer...oczywiście bez tych fajerwerków.
    Nie ma czegoś takiego jak PSG Producer.
    Jest ProShow Gold
    lub
    Pro ShowProducer
    jest też
    ProShow Web.

    Co do wyboru programu jednemu pasuje taki w którym wybiera materiał wejściowy potem szablon i wciska guzik start. I są tacy co wszystko składają sami.
    Ostatnio edytowane przez tymczasowy_ ; 9.02.11 o 22:11

Podobne wątki

  1. Jaki program do obróbki RAW
    By dziulas in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 3.08.10, 14:39
  2. Jaki program do odzyskania zdjęć z karty ??
    By rabit89 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24.10.09, 22:02
  3. Jaki darmowy program do obróbki zdjęć?
    By PAYAC in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10.05.05, 22:47
  4. Jaki program do zdjec
    By tidia in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 9.03.05, 02:40
  5. Program do prezentacji zdjęć ? Power Point ? Inny ?
    By Bartek1 in forum Cyfrowa ciemnia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 1.11.04, 09:38

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.