Strona 28 z 70 PierwszyPierwszy ... 18262728293038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 693

Wątek: Panasonic G 20mm F1.7

  1. #271
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.060
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    Cytat Zamieszczone przez Vindex Zobacz posta
    I nikt Ci tego nie broni - kupujac sprzet jako nowy ja ich wymagam ale w wypadku uzywanego niekoniecznie. Na czesc obiektywow kupionych na allegro/ebay'u mam papiery a na czesc nie i nie bardzo mi to przeszkadza
    Witam !

    Wszystko bedzie ok... do czasu az ktos stwierdzi, ze masz jego szklo na ktore ten ktos... ma papiery a Ty ich nie
    posiadasz.

    Kolezanka kupowala przez internet i dosc szybko miala rewizje w mieszkaniu. Stracila kase oraz kupiony sprzet.

    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  2. #272
    | OlyJedi Awatar pers
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Posty
    1.544
    Siła reputacji
    43
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Witam !

    Wszystko bedzie ok... do czasu az ktos stwierdzi, ze masz jego szklo na ktore ten ktos... ma papiery a Ty ich nie
    posiadasz.

    Kolezanka kupowala przez internet i dosc szybko miala rewizje w mieszkaniu. Stracila kase oraz kupiony sprzet.

    Pozdrawiam
    Rewizje bo kupiła szkło? Pewnie brygada CBS o 6 rano do niej wkroczyla Ale oczywiście wszystko jest mozliwe aczkolwiek trudno mi sobie wyobrazic skad policja wiedziala, ze akurat to szklo bylo kradzione. Ja kupuje sporo przez Internet i nie mialem jak dotad problemow. Unikam jedna tak zwanych okazji i kupuje przewaznie rzeczy nowe z paragonem.

  3. #273
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Krakow
    Posty
    775
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    Cytat Zamieszczone przez Darekw1967 Zobacz posta
    Witam !

    Wszystko bedzie ok... do czasu az ktos stwierdzi, ze masz jego szklo na ktore ten ktos... ma papiery a Ty ich nie
    posiadasz.

    Kolezanka kupowala przez internet i dosc szybko miala rewizje w mieszkaniu. Stracila kase oraz kupiony sprzet.

    Pozdrawiam
    Ile znasz takich przypadkow? Dla ulatwienia ja znam takie gdzie ktos stracil szklarnie razem z papierami (byly w pudelkach) a jako ze paragony nie sa imienne to papiery do wszystkiego byly. Ba - moj promotor kiedys kupil samochod w autoryzowanym salonie i okazalo sie ze byl kradziony. Najczestsza sytuacja przy tego typu obiektywach jest dekompletacja kitow - np. 20/1.7 z kitu z GF1, 45-200 z G3, 14/2.5 z GF3 itp. Papiery i gwarancja idzie za drozsza/czesciej sie psujaca czescia wiec wszyscy kupujacy jej nie dostana. Mam przynajmniej dwa obiektywy z takiej transakcji i nawet jesli ja wiem ze jestem ich pierwszym faktycznym uzytkownikiem to ani gwarancji ani papierow nie mam

  4. #274
    Jd
    Gość

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    A imienna faktura Vat ze sklepu i do tego ksero gwarancji z pieczątką sklepu z ktorej wynika jakiego zestawu kupowany obiektyw był częścią (numery fabryczne body i obydwu obiektywów) nie starczy ?


    Ponawiam tez pytanie z postu #267 - jak 20 mm f1.7 współpracuje z OM-D ?
    Ostatnio edytowane przez Jd ; 3.08.12 o 15:16

  5. #275
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2011
    Mieszka w
    Krakow
    Posty
    775
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
    A imienna faktura Vat ze sklepu i do tego ksero gwarancji z pieczątką sklepu z ktorej wynika jakiego zestawu kupowany obiektyw był częścią (numery fabryczne body i obydwu obiektywów) nie starczy ?


    Ponawiam tez pytanie z postu #267 - jak 20 mm f1.7 współpracuje z OM-D ?

    Imienna faktura wystarczy pod warunkiem ze sie ja bierze - ja nie biore bo do niczego jej nie potrzebuje. Jesli ktos potrzebuje gwarancji i dowodu zakupu to najlepszym rozwiazaniem jest sklep - w wypadku allegro zawsze sprzedajacy moze nie przyslac papierow nawet jesli twierdzi ze je ma

  6. #276

    Dołączył
    Aug 2010
    Mieszka w
    warszawa
    Posty
    42
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    Widzę, że dyskusja rozgorzała. Widać sprawdza się powiedzenie" uderz w stół,a...". Kolego Jasand, nie odbieram twoich uwag pod swoim adresem. Tylko tak jak przedmówcy wspomnieli, Nie dokońca chyba jesteś zdecydowany na zakup, w przeciwnym przypadku zapytałbyś chociaż za ile ktoś ostatecznie chce go sprzedać. Jeśli napisałbym Ci kwotę 200 zł to też byś-przypuszczam- szukał jakiegoś podtekstu. Kupiłem już bardzo wiele rzeczy i nie zwracałem uwagi na fakturę etc. bo są mi do niczego nie potrzebne. A udowadnianie, że nie jestem "wielbłądem" potencjalnemu nabywcy no, cóż..trochę wiary w ludzi. Jest tyle metod odzyskania swojej kasy w przypadku oszustwa! od strony prawnej mogę Ci pomóc)To tyle w kwestii chyba nie do końca nienawiązującej do postu.Chodzi tu przecież o samo szkło, a nie ile,kto co itd. Konkludując. Wszyscy użytkownicy stwierdza niezaprzeczalnie, że szkło jest warte swojej ceny ( 200,500...1500zł))

  7. #277
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7



    pozdrowionka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  8. #278

    Dołączył
    Aug 2010
    Mieszka w
    warszawa
    Posty
    42
    Siła reputacji
    14
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    Janeczek: Trafiłeś w sedno. To kwintesencja ostatnich postów

  9. #279
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    Cytat Zamieszczone przez Jasand Zobacz posta
    Wracając do tematu samego szkła. Czy ktoś może opisać jak współpracuje z OM-D bo odzywały się głosy, że są jakieś problemy, ma być nowy soft ale wszystko ucichło.
    Robi zdjęcia jak każde szklo mikro 4/3.
    Janeczek porównywał to szkło do 45 i 12mm. Musisz zdecydować czy chcesz właściwości optycznych 20/1,7 czy mechanicznych.
    Ostatnio edytowane przez apz ; 3.08.12 o 19:53
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  10. #280
    Jd
    Gość

    Odp: Panasonic G 20mm F1.7

    Czyli właściwości optyczne są super a mechaniczne ???

Podobne wątki

  1. Zapiaszczony 20mm 1.7
    By ringring in forum Obiektywy micro 4/3
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30.09.10, 13:46
  2. Sigma 10-20mm f3.5 EX DC HSM
    By Wieprz in forum Pozostali producenci
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19.03.09, 22:24
  3. Sigma 10-20mm sample
    By C+ in forum E-System
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 9.07.08, 07:49

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.