Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Grip do E-3 (HLD-4)

  1. #11
    | OlyJedi Awatar Sebu$
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Miasteczko : Wieś : * *niepotrzebne skreślić
    Posty
    527
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez heniobe Zobacz posta
    Mam z HLD4 + E30 nieco inne doświadczenia, pisałem o tym.
    pozdrawiam hb.
    przeczytałem od poczatku , kolejny raz też i nic poza "Gripa do E-3 (HLD-4) " nie ma nic o E-30 może Ci się cyferki poprzestawiały ? ....

    gdzie pisało o E-30 ? Czy aby na pewno w tym wątku ?

    przetarłem monitor i właczyłem filtr aby wszystkie pyłki poleciały i dalej nic .... ale skoro pisało to niech Ci będzie .... może moje oczka wymagają regeneracji

    E-30 z grip`em ma "podobno" inne ustwienia umożliwiajace stosowanie baterii lub aku. Ale E-3 tego nie ma. A mowa jest o E-3
    pozdrawiam serdecznie, Sebu$

  2. #12
    | OlyJedi
    Dołączył
    Apr 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    368
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez sebu$ Zobacz posta
    przeczytałem od poczatku , kolejny raz też i nic poza "Gripa do E-3 (HLD-4) " nie ma nic o E-30 może Ci się cyferki poprzestawiały ? ....

    gdzie pisało o E-30 ? Czy aby na pewno w tym wątku ?

    przetarłem monitor i właczyłem filtr aby wszystkie pyłki poleciały i dalej nic .... ale skoro pisało to niech Ci będzie .... może moje oczka wymagają regeneracji

    E-30 z grip`em ma "podobno" inne ustwienia umożliwiajace stosowanie baterii lub aku. Ale E-3 tego nie ma. A mowa jest o E-3
    Doceniam twoją pedanterię ale poza właścicielami niewątpliwie najsłuszniejszej E3 są jeszcze właściciele innych puszek m.in E30. Czytając tę dyskusję mogą się poczuć zdezorientowani. Temat jest dość nowy, zatem pozwoliłem sobie wspomnieć o własnych w tym zakresie doświadczeniach. Jest drugi wątek na ten temat. Myślę , że to nic zdrożnego, jeśli Cię jednak uraziłem to przepraszam.

  3. #13
    | OlyJedi Awatar Sebu$
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Miasteczko : Wieś : * *niepotrzebne skreślić
    Posty
    527
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez heniobe Zobacz posta
    Doceniam twoją pedanterię ale poza właścicielami niewątpliwie najsłuszniejszej E3 są jeszcze właściciele innych puszek m.in E30. Czytając tę dyskusję mogą się poczuć zdezorientowani. Temat jest dość nowy, zatem pozwoliłem sobie wspomnieć o własnych w tym zakresie doświadczeniach. Jest drugi wątek na ten temat. Myślę , że to nic zdrożnego, jeśli Cię jednak uraziłem to przepraszam.
    .... wiem że jest drugi wątek na ten temat .... i dotyczy E-30 a nie najsłuszniejszego E-3 .

    Gdyby była mowa również o E-30 to nie było by tak pisane tylko podany by był odnośnik do tego wątku i kropka. Bo w mniej słusznym E-30 jest dobra opcja wyboru rodzaju zasilania ogniwami typu AA.

    Mowa była o E-3 a nie o E-30, a to w tym przypadku jest kolosalna róznica z zyskiem dla bardziej w tym przypadku słu ...... , aaaa mniejsza o to

    .... i nie jestem obrażony
    pozdrawiam serdecznie, Sebu$

  4. #14
    | OlyJedi Awatar Zbyszek_0271
    Dołączył
    Nov 2008
    Mieszka w
    Osobnica k. Jasła
    Posty
    83
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Po wnikliwej analizie wszystkich wypowiedzi stwierdziłem (mój własny wniosek niekoniecznie słuszny), że jedyne słuszne rozwiązanie to stosowanie 1 lub 2 blm-ów. A ten koszyczek to może dodają właśnie ze względu na E-30 skoro ma możliwości ustawiania źródła zasilania??? Ze swojej strony uważam temat za zamknięty. Dziękuję za wszelkie informacje. Wniosek: trzeba kupić 2 parę blm-ów. Pozdrawiam.

  5. #15
    | OlyJedi Awatar ektomek
    Dołączył
    Dec 2008
    Mieszka w
    Bolesławiec
    Posty
    76
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    Odświeżę trochę temat gdyż nie chcę zakładać nowego. Mam pytanie do użytkowników gripa HLD-4. Pokrętło mocowania gripa do aparatu jest zintegrowane z gwintowanym trzpieniem. U mnie tenże trzpień ma mały luz i po przykręceniu do aparatu czuć już dosyć wyraźnie, że aparat i grip nie stanowią jednej zwartej konstrukcji. Czy spotkaliście się z takim przypadkiem. Nie ukrywam iż jest to trochę denerwujące aczkolwiek rozumiem,że powieszenie kilograma sprzętu na gwintowanej śrubce może z czasem doprowadzić do poluzowania się tych części. Czy może ten typ tak po prostu ma?

  6. #16
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    327
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    U mnie wszystko pasuje jak ulał.

  7. #17
    | OlyJedi Awatar niwi
    Dołączył
    Jan 2008
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Posty
    196
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    u mnie jest ok

  8. #18
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Witojcie
    Zbieram się do zakupu wspomnianego gripa do mojej Łetrzy i tak mnie niepokoi to czy taki zestaw będę miał w czym nosić.
    Może chce się komuś zmierzyć jak gruby jest hld4 tzn o ile zwiększa wysokość E3, wiem że ze zdjęć można coś tam wywnioskować, ale...
    Posiadam plecak Lowepro Flipside300 i tak średnio mi to wygląda.
    Będzie uwierał w krzyż

  9. #19
    | OlyJedi Awatar Sebu$
    Dołączył
    Mar 2008
    Mieszka w
    Miasteczko : Wieś : * *niepotrzebne skreślić
    Posty
    527
    Siła reputacji
    22
    Moja galeria
    hmmmmm, grubość albo wysokość to około 4.7 cm

    głębokość to około 6,9 cm
    szerokość to ok 13.3 cm

    wymiary tak plusk minusk


    .
    pozdrawiam serdecznie, Sebu$

  10. #20
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2007
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    327
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Do slingshota 200 się mieściło choć na styk, więc do flipside'a też ci wejdzie

Podobne wątki

  1. Grip do e-410
    By Bianki in forum Akcesoria systemu 4/3
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 3.12.10, 19:00
  2. Grip do E-330
    By Plumek in forum E-System
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 1.02.08, 00:32
  3. Grip do E-400/E-410
    By epicure in forum E-System
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 30.01.08, 19:12
  4. Grip do E-300
    By szpila9 in forum E-System
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 1.12.07, 17:42
  5. HLD-3 [grip]
    By szwedowski in forum E-System
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23.08.06, 10:19

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.