Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: E-420 - niewiele tu o tej puszce

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    184
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria

    E-420 - niewiele tu o tej puszce

    Sporo poszukiwalem w necie na temat E-420 przed zakupem, i niestety nawet tutaj niewiele na ten temat znalazlem. A przeciez jesli ktos (jak ja) szuka mozliwie najlzejszej i najmniejszej lustrzanki, to 420 jest chyba wyborem nr1, czyz nie?

    Po kilkudniowym uzywaniu w Tatrach moge powiedziec, ze to zaskakujaco skuteczna maszynka! Mimo, iz nie ma uszczelnien na kazda pogode, to poki co przezyla kilka dni ciaglych sniezyc, -10 stopni i silny wiatr na Kasprowym, totalne zasniezenie i trudy jezdzenia za mna w plecaku na nartach i na krzeselkach. Efekty koncowe zobacze dopiero jak wroce do domu i wrzuce fotki na kompa, ale poki co wygladaja bardzo obiecujaco!

    (do puszki mam zapiety ZD 14-54)

  2. #2
    | OlyJedi Awatar Darekw1967
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    2.060
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez PiterM Zobacz posta
    Sporo poszukiwalem w necie na temat E-420 przed zakupem, i niestety nawet tutaj niewiele na ten temat znalazlem. A przeciez jesli ktos (jak ja) szuka mozliwie najlzejszej i najmniejszej lustrzanki, to 420 jest chyba wyborem nr1, czyz nie?

    Po kilkudniowym uzywaniu w Tatrach moge powiedziec, ze to zaskakujaco skuteczna maszynka! Mimo, iz nie ma uszczelnien na kazda pogode, to poki co przezyla kilka dni ciaglych sniezyc, -10 stopni i silny wiatr na Kasprowym, totalne zasniezenie i trudy jezdzenia za mna w plecaku na nartach i na krzeselkach. Efekty koncowe zobacze dopiero jak wroce do domu i wrzuce fotki na kompa, ale poki co wygladaja bardzo obiecujaco!

    (do puszki mam zapiety ZD 14-54)
    Witaj

    Moj E-410 i przebywajac 2 dni w deszczu i dwa w padajacym sniegu
    dobrze sobie poradzil.

    Pozdrawiam
    Nie ma brzydkich aparatow tylko wina czasem brak

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2009
    Mieszka w
    Świętokrzyskie
    Posty
    432
    Siła reputacji
    41
    Moja galeria
    Witam wszystkich.

    Normalnie system zasilający w Olkach zaczyna mnie bardzo irytować.
    Na dzisiejszy poranek zaplanowałem sobie wypad do lasu z 420+35.
    Jak zaplanowałem tak zrobiłem. Dotarłem, porozkładałem graty, cyknąłem dwie fotki.... "Bateria rozładowana", pomimo tego, że przy uruchamianiu wskaźnik nał. bat. nic takiego nie sugerował. No nic trza kupić zapas i teraz pada pytanie jaki, np. taki Hahnel za 80zł, czy można kupić coś sensownego taniej?

    Ps. z E3 jest podobnie tylko tam bateria starcza na dłużej, ale sygnalizacja jest podobnie beznadziejna...

  4. #4
    | OlyJedi Awatar Jack
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Błonie
    Posty
    2.461
    Siła reputacji
    129
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez arhtus Zobacz posta
    ... "Bateria rozładowana", pomimo tego, że przy uruchamianiu wskaźnik nał. bat. nic takiego nie sugerował...
    Bateria litowo-jonowa wytrzymuje bez problemu doładowanie, bez konieczności pełnego rozładowania. Przed wyjściem w plener - po prostu - naładuj bez oglądania się na wskaźnik w aparacie
    Pozdrawiam
    Jack

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    W zasadzie nie ma żadnego wskaźnika stanu naładowania akumulatora. Jest tylko ostrzeżenie, kiedy stan naładowania jest już bardzo niski i starczy zaledwie na kilkanaście lub kilkadziesiąt zdjęć. Dopiero w E-30 jest możliwość ustawienia, w którym momencie ma się te ostrzeżenie pojawiać.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    W zasadzie nie ma żadnego wskaźnika stanu naładowania akumulatora.
    W e-520 mam wskaźnik, który pokazuje kilka pozycji stanu naładowania. Pewnie jest niedokładny, ale jest.

  7. #7
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Jego użyteczność jest znikoma, a wskazania nic tak naprawdę nie wskazują.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Jego użyteczność jest znikoma, a wskazania nic tak naprawdę nie wskazują.
    Dziwne, bo u mnie wskazuje tak jak ma.

  9. #9
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Co wskazuje? Albo pokazuje, że akumulator jest pełen (nawet jeśli jest rozładowany do połowy), albo pokazuje, że jest bliski rozładowania.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  10. #10
    | OlyJedi Awatar micky
    Dołączył
    Jul 2005
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    471
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    W sumie nie wiem czy w tym dziale czy w Co kupić?
    Poproszę o opinię userów E420 z ZD14-54 lub ZD9-18 jak się użytkuje taki zestaw tzn z troszkę większym i cięższym szkłem? Zależy mi na jak najmniejszym i najlżejszym uniwersalnym zestawie do landszaftów - jak najmniej szpeju w sumie tej 420-tce brak mi tylko stabilizacji ale nie koniecznie cały czas czekam na olkowe mikro 4/3 a wakacje za pasem przyglądałem się panasowi G1 ale jakoś nie to nie mówiąc że w media markt cena jest teraz zaporowa 2999 z jednym obiektywem ciekawe jaka cena na wejście na rynek GH1 +14-140??

Podobne wątki

  1. Zamiana obiektywów w puszce- do rutyniarzy
    By Wektor in forum E-System
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 14.08.08, 13:50

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.