Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 180

Wątek: Panasonic G1 - opinie użytkowników

  1. #171
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Kiedyś wyzwalalem male yn i dzialalo na fotoceli normalnie...
    Degradacja obrazu? Jedyne co może martwić, to od ISO 800 spadek dynamiki i koloru w JPG, odszumiarke można smialo wylaczyc.

    Uzywam w zasadzie nieprzerwanie g1 od jego premiery i uważam, ze jest bardziej niż przyzwoity jeśli chodzi o detal i jakość, mlodsze konstrukcje może czasem zawstydzic.

    Jpga jak z eplki nie da się ustawic od kopa, a i balans na auto trzeba trochę przesunąć, soft 1.5 jest ok, któryś tam wczesniej byli wlasnie skopany ze wzgledu na agresywne wyostrzanie, teraz jest ok

    Robię jpgi z delikatnym odszumianiem na auto i czasem koryguje w pp, za ta kasę to bezkonkurencyjny aparat

    Nie kombinuj rob fotki

    pozdrowionka
    Janeczek , ja Cie proszę , napisz coś dla ludu początkującego w fotografii, niech to zostanie na forum. Napisz jak dla kogoś kto trztma trzeci raz w rękach ten taniutki już dziś aparacik. I tym bardziej nadający się do drugiego i trzeciego , a nawet czwartego życia.

    przełóż proszę " odszumiarke można smialo wylaczyc" i "balans na auto trzeba trochę przesunąć".

    Tyś stary wyga , ja półsłówka zrozumiem, ale Twoje i Tobie podobnych uwagi, są bezcenne dla innych, tych co zaczynają i zaczynać będą.

    Wiesz ,ze Panasonic Polska wyrzucił ten aparat ze strony? Nie ma opisu, nie ma instrukcji, nie ma wsparcia. to samo zrobili kilkoma innymi aparatami mikro. Normalnie kukułki... Zaczynam gromadzić instrukcje, by można było podrzucać później spragnionym.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  2. #172
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Kiedyś wyzwalalem male yn i dzialalo na fotoceli normalnie...
    Czyli sądzisz, że może być coś skopane?

    ---------- Post dodany o 11:27 ---------- Poprzedni post był o 11:22 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Robię jpgi z delikatnym odszumianiem na auto i czasem koryguje w pp, za ta kasę to bezkonkurencyjny aparat

    Nie kombinuj rob fotki

    pozdrowionka
    Odszumianie wyłączłem na początku. Eksperymentowałem z jego siłą, ale efekty i tak nie były zadawalające.

    Tak przy okazji - jak to jest, że odszumianie jest wyłączone ale z poziomu Trybu Filmu można go osłabiać lub wzmacniać? To chyba trochę nie logiczne, bo albo jest włączone albo nie...

  3. #173
    | OlyJedi Awatar Janeczek
    Dołączył
    Jan 2011
    Mieszka w
    Wolne Miasto Gdańsk
    Posty
    2.615
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Wiesz co nie wiem, szczerze, odszumianie mnie g interesuje
    Co do lampy, to zdarzaly się jakieś jaja po czytaj forum cos mi świtą, ze kiedyś dzery pisal na ten temat, ew pokop w sieci, a nie wyciagaj teraz wniosków...

    pozdrowionka
    Member of ABCDEFG Polska. 15% miesiecznie bez ryzyka! Zapraszam.

  4. #174
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Cytat Zamieszczone przez Janeczek Zobacz posta
    Co do lampy, to zdarzaly się jakieś jaja po czytaj forum cos mi świtą, ze kiedyś dzery pisal na ten temat, ew pokop w sieci, a nie wyciagaj teraz wniosków...
    Już trochę kopałem... jeszcze poszukam. Wniosków nie wyciągam. Po prostu pytam userów G1-ki czy potwierdzają takie problemy. Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy korzystają z wyzwalania przez fotocelę.

  5. #175
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Problem z wyzwalaniem zdalnym lampy częściowo rozwiązany. Synchronizacja działa poprawnie do 1/4 mocy lampy YN560 włącznie. Przy 1/2 i 1/1 nie synchronizuje. Z tematem będę walczył nadal. O wynikach Szanowne Forum oczywiście poinformuję.

    ---------- Post dodany o 11:12 ---------- Poprzedni post był o 11:11 ----------

    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Używam G1 z softem 1.2 (...)
    Masz może plik z firmware 1.2? Jeżeli tak, byłbym wdzięczny za jego podesłanie/wystawienie.

  6. #176
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.569
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Cytat Zamieszczone przez petreq Zobacz posta

    Masz może plik z firmware 1.2? Jeżeli tak, byłbym wdzięczny za jego podesłanie/wystawienie.
    Owszem mam.
    http://www.sendspace.pl/file/44034b5b29693ff6dda789a

  7. #177
    | OlyJedi Awatar petreq
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    Chrzanów
    Posty
    4.046
    Siła reputacji
    206
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Dzięki wielkie.

  8. #178

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Wiesz ,ze Panasonic Polska wyrzucił ten aparat ze strony? Nie ma opisu, nie ma instrukcji, nie ma wsparcia. to samo zrobili kilkoma innymi aparatami mikro. Normalnie kukułki... Zaczynam gromadzić instrukcje, by można było podrzucać później spragnionym.
    Instrukcje do G1 można bez problemu znaleźć na polskiej stronie panasonica...

  9. #179
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.235
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Cytat Zamieszczone przez cube007 Zobacz posta
    Instrukcje do G1 można bez problemu znaleźć na polskiej stronie panasonica...
    Wskażesz gdzie? Ja nie mogę znaleźć. Podobnie jak i do kilku innych wcześniejszych aparatów Panasonica.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  10. #180

    Odp: Panasonic G1 - opinie użytkowników

    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Wskażesz gdzie? Ja nie mogę znaleźć. Podobnie jak i do kilku innych wcześniejszych aparatów Panasonica.
    http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/P...#anker_2897540 - wybierasz produkty AV (kategoria produktu), cyfrowe aparaty fotograficzne (podkategoria produktu) i interesujacy Cie model. W tym miejscu jest niestety maly bajzel, bo G1 występuje pięć razy Polskie papiery są w modelu DMCG1K.

Podobne wątki

  1. Sigma - opinie użytkowników.
    By maestro in forum Obiektywy 4/3
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 2.12.10, 16:20
  2. Panasonic 14-42 a Panasonic G1 - kompatybilność
    By photolo in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28.11.10, 15:49
  3. opinie?
    By kavveri in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 28.05.09, 15:17
  4. Proszę o opinie użytkowników Olka c750
    By Jarek17 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 3.10.03, 09:45

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.