Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: Uwaga na podrabiane karty SanDisk !!!

  1. #21
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Karol
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    las pod TARNOWem...
    Posty
    5.346
    Siła reputacji
    170
    Moja galeria
    Jeszcze jedno - pisałem raczej ogólnie, jak bym postąpił w hipotetycznej sytuacji. Myślę, że często policja jest tu pomijana i często niesłusznie - w końcu są od tego żeby ścigać takie przestępstwa - dochodzić kto, od kogo, dlaczego... - wiem, że to w praktyce trudne, karty są pewnie podrabiane w Chinach ale trzeba próbować - inaczej nic się nie będzie zmieniać i będziemy robieni w bambuko...

    Co do publikacji w Sieci to najlepszym miejscem jest usenet, fora niekoniecznie bo ich właściciele raczej nie będą mieć możliwości i ochoty weryfikować zamieszczanych informacji, które przecież nie zawsze z różnych powodów muszą być prawdziwe...
    zmiana nicka: ktotek -> Karol
    Polska B - wątek ze zdjęciami
    Facebook

  2. #22
    EuroLiberty
    Gość
    ktotek będziesz w takiej sytuacji, to zachowasz się jak uważasz. Sklep oddał pieniądze i przeprosił. Nie wiem czy działał w dobrej czy złej wierze. Czytając opinie o nim nie znajdzie się krytycznych. Same pozytywne. Możliwe, że wszystko rozbiło się o naiwność właściciela i pracowników sklepu. Zamawiając w hurtowni nie spodziewali się otrzymać lewizny. Otwarcie w mailu sklep przyznał, że karty są nieoryginalne i mają teraz pewność. Przez telefon podano mi nawet nazwę hurtowni z której pochodziły.

    Nie chcę i nie mam zamiaru dyskutować nad faktem nie publikowania nazwy sklepu. Wątem powstał w celu wzbudzenia waszej czujności, a nie zlinczowania sklepu. Poprostu UWAŻAJCIE.

  3. #23
    | OlyJedi Awatar EddieLBN
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    241
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez suchar Zobacz posta
    Ten przypadek jest inny, bo ewidentnie sklep już wiedział. Ja się odniosłem w poprzednich postać do dużo ogólniejszego stwierdzenia ktotka. W tym przypadku rzeczywiście trudno mieć skrupuły, choć nie wiem, jak to jest rozwiązane prawnie (EL pisze, że prawo zabrania). Szczególnie, że skoro już wcześniej sklep pomimo sygnałów nie zaprzestał sprzedawania podróbek, to trudno mieć pewność, że teraz przestanie i inni klienci nie zostaną oszukani.
    Rozumiem i zgadzam się z Tobą całkowicie.


    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    Nie chcę i nie mam zamiaru dyskutować nad faktem nie publikowania nazwy sklepu. Wątem powstał w celu wzbudzenia waszej czujności, a nie zlinczowania sklepu. Poprostu UWAŻAJCIE.
    Ok. Może faktycznie masz rację. Nie chcieliśmy wywierać presji byś ujawnił nazwę sklepu. I tak musimy uważać niezależnie od tego w jakim konkretnie sklepie kupujemy.

    Pozdrawiam.


  4. #24
    | OlyJedi Awatar irek50
    Dołączył
    May 2005
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    EuroLiberty: Jak można kryć złodziei?! --ten sklep to złodziejska spółka... Powinienes podać wszystkie znane Ci informacje o tym procederze - moralność upada właśnie z powodu takich postaw jak Twoja...wstyd...
    ps: Ja ostatnio zadenuncjowałem panią prokurator w Zamościu, która obłamała samochodem schodek na
    Starówce zamojskiej...(opisane to zostało w miejscowej gazecie i pani prokurator szybko wyrównała koszty...)
    Ostatnio edytowane przez irek50 ; 6.12.08 o 16:53

  5. #25
    EuroLiberty
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez irek50 Zobacz posta
    EuroLiberty: Jak można kryć złodziei?! --ten sklep to złodziejska spółka... Powinienes podać wszystkie znane Ci informacje o tym procederze - moralność upada właśnie z powodu takich postaw jak Twoja...wstyd...
    Ech irke50. Nim coś napiszesz zastanów się. Pozwolę sobie szybko zapomnieć o twoim komentarzu, bo po takich postach odniechciewa się wszystkiego.

    Człowieku. Nie wolno ci nazywać nikogo publicznie złodziejem nawet jak złapałeś go za rękę. Nie wolno ci publicznie nazwać bandyty zwierzęciem nawet jeśli zabił twoje ukochane dziecko. Złodziej i bandyta ma swoje prawa. Jak trafisz na takiego, co jest ich świadomy będziesz miał problem. Nie obrażaj mnie więc tylko dlatego, że dla ciebie świat jest zero jedynkowy.

    Wina sklepu w mojej opinii nie jest przesądzona, ale tacy jak ty chętnie wzięliby udział w jego publicznym linczowaniu. Dlatego nie miałem i nie mam zamiaru podawać jego nazwy. I głupie uwagi jak twoje nie zmienią tego stanu.

    PS. Żałuję, że założyłem ten wątek.

    PS2. Oferta sklepu nie zawiera już kart SanDisk. Widać sklep wycofał je z oferty. Czy więc świadczy, to źle czy dobrze o sklepie? IMO dobrze.
    Ostatnio edytowane przez EuroLiberty ; 6.12.08 o 19:15

  6. #26
    | OlyJedi Awatar irek50
    Dołączył
    May 2005
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    EuroLiberty: Ja ich nazywam złodziejami, a nie Ty... Ty powinieneś opisać obiektywnie sprawę (opisałeś) z podaniem adesu sklepu --i tyle...--pozdrawiam
    ps: zacytuję z Sienkiewicza (Wołodyjowski) " Jak się ludzie nie będą ciebie bali, to będą się z ciebie śmiali"... )
    Ostatnio edytowane przez irek50 ; 6.12.08 o 17:20

  7. #27
    EuroLiberty
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez irek50 Zobacz posta
    EuroLiberty: Ja ich nazywam złodziejami, a nie Ty...
    I jest, to zatrważające. Wiesz mniej ode mnie, przy czym ja zapewne nie wiem wszystkiego, ale chętnie zabrałeś się za ocenianie i wyrokowanie. Lubisz rozwodzić się nad moralnością. Zastanów się nad swoją.

    Cytat Zamieszczone przez irek50 Zobacz posta
    Ty powinieneś opisać obiektywnie sprawę (opisałeś) z podaniem adesu sklepu --i tyle...--pozdrawiam
    Pozwól, że sam ocenię, co powinienem. Kończę temat.

  8. #28
    | OlyJedi Awatar youlekart
    Dołączył
    May 2005
    Mieszka w
    Wejherowo
    Posty
    132
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    i JA mam takie karty lewe W tamtym roku zakupiłem 5 kart i wszystkie mają takie same numery San Disc Ultra 2 Wszystko na fakturę VAt . Chodzą bezz zarzutu lecz jesli to są podróby to jestem bardzo wkurzony . Niestety nie mam pudełek . zastanawiam się jak to rozegrać
    YoulekArt Juliusz Zełudkowski
    www.yart.5x.pl

  9. #29
    | OlyJedi Awatar irek50
    Dołączył
    May 2005
    Mieszka w
    Zamość
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Ale wątek jest wartościowy, gdyż uwrażliwia na ewentualne oszustwa w temacie podróbek...--Irek

  10. #30
    | OlyJedi Awatar EddieLBN
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    241
    Siła reputacji
    23
    Moja galeria

    Cytat Zamieszczone przez EuroLiberty Zobacz posta
    Ech irke50.
    Człowieku. Nie wolno ci nazywać nikogo publicznie złodziejem nawet jak złapałeś go za rękę. Nie wolno ci publicznie nazwać bandyty zwierzęciem nawet jeśli zabił twoje ukochane dziecko.
    Zupełnie nie zgadzam się w tej kwestii z Tobą EuroLiberty!!! Złodzieja nazywam złodziejem a mordercę mordercą ( i faktycznie określenie zwierzę tu nie pasuje).


Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 5.09.06, 11:22
  2. SD Pretec a Sandisk
    By Rick van Dyke in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19.10.05, 20:10
  3. Karty pamięci xD-Picture Card SanDisk
    By delawar78 in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 6.06.05, 15:26

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.