Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Camedia C-8080 Wide Zoom ma usterki

  1. #1
    Zwycięzca OlyRulez Awatar Jeronimo
    Dołączył
    Feb 2003
    Mieszka w
    wielkopolska
    Posty
    3.045
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria

    Camedia C-8080 Wide Zoom ma usterki

    Ostrzeżenie Olympusa
    2004-07-28

    Olympus poinformował, że wiele aparatów Camedia C-8080 Wide Zoom ma usterki. W trybie AF występuje zbyt dużo szumów, a ponadto błędnie zapisywane są informacje o ogniskowej w formacie EXIF.

    Informacje taką opublikowano w japońskim wydaniu PC Watch, nie wiadomo więc, czy na rynki innych krajów też trafiły wadliwe urządzenia. Błędy znaleziono w aparatach o numerach seryjnych od 308701000 w górę. Producent zapewnia, że można je usunąć samodzielnie poprzez aktualizację firmware'u lub też w punktach serwisowych.

    znalezione na http://newsroom.chip.pl/news_109410.html

    Pozdro
    List ten dedykuje wszystkim tym, którym jest dany przywilej służenia innym pomocą w osiągnięciu celu i tym, którzy ucząc się wzbogacają wszystko przez podjęcie wyzwania do postępu i stawania się tym wszystkim, czym mogą się stać

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    a bylem w sklepie ogladac ten aparat, i jakos mi sie nie podobalo, a zamierzalem go zakupisc

  3. #3
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    4300 zł wolałbym wydać już na allegro na Canona 300D z KITem...i dużo lepiej by na tym się wyszło.
    Olek C-5060WZ, Canon EOS 400D, olek SP-320 i C-765
    GG 3520341, TLEN: nimizt1@tlen.pl
    www.michalmilde.pl

  4. #4
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    zabrze
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dwie sprawy:
    Aparty rozprowadzane w polsce maja swoje oprogramowanie wewnętrzne o numerze ....-75 co jednoznacznie eliminuje błedy, o których piszesz. Co do modelu to moge powiedzieć, że zaczynalem od Mavica FD9 potem mialem C-2000, C-3000, C-4040, C-5050 teraz używam C-8080 i nie jestem pewien slusznosci waszych opinii ze to taki nieudany model a co do Cannona 300D to chyba troche dziwne ze jego cena "leci na łeb na szyje" w porównaniu z C-8080 noi na dodatek wszyscy pisza ze to niezla plastikowa amatorszczyzna wsrod cyfrowych lustrzanek
    michał C5050Z

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    co do 300D masz racje mialem do plastikowe dzielo w reku,

    ludzie "spuszczaja" sie ze zmieniajac firmware robia ze swojego 300d - 10d ale nikt nie pisze/mowi o tym ze traci gwarancje. nikt nie mowi o tym ze procesory graficzne, wielkosc matrycy czy nawet wykonanie obudowy i bebechy jednym slowem, zostaja te same.

    nikt nie pisze o tym ze wiesza sie z innymi obiektywami w niespodziewanym momencie i dopiero podpiecie kit`owskiego aparatu cokolwiek mu pomaga, ogolnie to jedna wielka tandeta, za mniejsze pieniadze by ludzie sie popodniecali i dali im pieniadze, a aparat jakos doba wiele nie reprezentuje.

    mialem zamiar kupic C-8080, ale kupilem drugiego E-1

    @michał
    ale z mila checia ogladnoł bym jakies zdjecia z 8080 zrobione przez "zwyklego" uzytkownika

    Pozdrawiam

  6. #6
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2002
    Mieszka w
    zabrze
    Posty
    4
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    co rozumiesz przez " zwykłego". Podaj adres to wysle.
    michał C5050Z

  7. #7
    | OlyJedi
    Dołączył
    Dec 2003
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    798
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    przez "zwykłego" rozumie, uzytkownika, ktory zakupil ten aparat i go uzywa na codzien w roznych waronkach, nie chodzi mi tu o zdjecia testowe, czy tez wydane przez firme ktora wypuszcza dana firma.

    czyli zwykly szary uzytkownik konvcowy danego prouktu, i jego umiejetnosci w porownaniu ze sprzetem,

    nie mialo to byc nic obrazliwego, ale nie lubie fotek testowych bo zawsze moga byc cos "podrobione"


    a adres draxan@poczta.onet.pl


    Dzieki serdecznie z gory i pozdrawiam

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2004
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    531
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    ja mogę też poprosić o kilka oryginałów? kończę właśnie pisać test o olku C5060 i każde zdjęcia z następcy mile widziane chociażby dla pewnych porówniańi demonstracji.
    Mój mail: nimitz1@tlen.pl

    Olek C-5060WZ, Canon EOS 400D, olek SP-320 i C-765
    GG 3520341, TLEN: nimizt1@tlen.pl
    www.michalmilde.pl

Podobne wątki

  1. Camedia c-350 zoom pytanie
    By darkyeti in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 5.02.07, 12:41
  2. Camedia C-460 ZOOM - problem
    By Mariusz Płoński in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 6.01.06, 13:11
  3. camedia c-450 zoom
    By sweyer in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29.11.05, 19:42
  4. Olympus S-540 ZOOm CAMEDIA
    By godunow in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 1.12.04, 22:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.