Witamy na Forum Olympusclub.pl
+ Odpowiedz w tym wtku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 49
    Klubowicz(ka) Tester | OlyJedi Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami Rafa Czarny ma reputacj nad reputacjami
    Doczy
    Jan 2006
    Mieszka w
    Krakowie
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    63

Domylnie Gdzie zaoy fotobloga?

Chciabym zaoy fotobloga. Na razie nie zdradzam jaki bdzie temat. Chciabym, eby by w jakim popularnym miejscu (w kocu po to robimy foty, eby jak najwicej ludzi je ogldao) i mia ascetyczn, czarno-bia skrk.

Doradcie co prosz, bo kompletnie nie orientuj si w temacie.

Z gry dziki. Kursor trzymam na przycisku reputacja.
    gAlErIa czArNeGo
    oPoWiEm wAm o mArKu
    Kady alkohol jest bardzo dobry. Z wyjtkiem denaturatu, ktry jest dobry.

Klubowicz(ka) OlyJedi zulka ma z czego by dumnym zulka ma z czego by dumnym zulka ma z czego by dumnym zulka ma z czego by dumnym zulka ma z czego by dumnym zulka ma z czego by dumnym zulka ma z czego by dumnym zulka ma z czego by dumnym
    Doczy
    Apr 2008
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    17

Domylnie

To moe ja niemiao zaczn

http://www.photoblog.com/

adnie i prosto mona co zrobi ale nie wiem jak z "publik"

Klubowicz(ka) OlyJedi Pi0trazy niedugo zostanie sawny - 50 pkt. Pi0trazy niedugo zostanie sawny - 50 pkt.
    Doczy
    Jul 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    8

Domylnie

A ja dodam www.Blogger.com. Sprzone z Picasa i niektrymi komrkowcami. atwo si wrzuca, komentuje, edytuj.
    Ostatnio edytowane przez Pi0trazy ; 12-09-08 o 18:22
    Biakowy, amatorski system wyzwalania migawki + E-PM2 + mZD 14-42 IIR + mZD 17 f1.8 + Marumi CPL DHG

Klubowicz(ka) OlyJedi J.Graph owiecony J.Graph owiecony J.Graph owiecony J.Graph owiecony J.Graph owiecony J.Graph owiecony
    Doczy
    May 2008
    Mieszka w
    Jzefw/Warszawa
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    12

Domylnie

Cytat Zamieszczone przez zulka Zobacz posta
    adnie i prosto mona co zrobi ale nie wiem jak z "publik"
    Te tego nie wiem ale znam dwa serwisy :

http://www.fotolog.pl/

http://www.flog.pl/

Klubowicz(ka) OlyJedi lokin roztacza niezwyk aur lokin roztacza niezwyk aur lokin roztacza niezwyk aur
    Doczy
    Jun 2006
    Mieszka w
    Talibowo Dolne
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    11

Domylnie

a moe po prostu tak:
    http://lokinfotograf.blogspot.com/
    wszystko dziaa z picasa
    atwo i przyjemnie
    25/1,4; 45/1,8; 9/8

Moderator OlyJedi dog_master naprawd miy dog_master naprawd miy dog_master naprawd miy dog_master naprawd miy
    Doczy
    Jun 2006
    Mieszka w
    Gdask
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    14

Domylnie

Mozna tez na wordpress.com - zarowno bloga, jak i fotologa.
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczy? Licz na siebie.

Moderatorka Tester | OlyJedi Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami Mysikrolik ma reputacj nad reputacjami
    Doczy
    Feb 2007
    Mieszka w
    Kty Wrocawskie
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    39

Domylnie

Ja mam na wordpressie i sobie chwal, tylko to nie cakiem fotoblog.

Banned S4INT naprawd miy S4INT naprawd miy S4INT naprawd miy S4INT naprawd miy
    Doczy
    Mar 2007
    Mieszka w
    Miechw k/Krk
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    0

Domylnie

Te miaem na wordpress.com i nie narzekaem, ale osobicie mi ta forma nie podchodzia... oglnie do polecenia.

Klubowicz(ka) OlyJedi misiek1928 ma 35+ pkt.
    Doczy
    Jul 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    7

Domylnie

Mi blogspot czasem szwankowa w firefoksie podczas redagowania posta. Ale nie wiem czy nie byo to spowodowane jak wtyczk, np. noscriptem (cho oczywicie wszystkei skrypty dla bloggera wczone). Bd objawia si kasowaniem czci wpisanego tekstu podczas jego wprowadzania... moe ju to poprawili, moe to u mnei co nie tak, kto to wie

Blogspot.com to dobre blogi, atwe w obsudze, wydajne i funkcjonalne. Panel administracyjny daje doc duo mozliwoci zmiany wygldu cho nieco do ideau brakuje.

Wordpressa mona sobie postawi na wasnym serwerze, oczywicie darmowym - mog poleci dobry jesli trzeba. Wtedy pena kontrola nad wygldem itd. Tysice skrek, dodatkw etc. etc.
    Zapewne na hostingu wordpress.com take mona ingerowa w przerne parametry, ale na pewno nie a tak jak na wasnym
    Olympus E-510 | 14-42mm 1:3.5-5.6| 40-150mm 1:4-5.6 | M42 Helios 44-4 1:2.0-16 58mm | SanDisk CF Extreme IV 4GB

Klubowicz(ka) OlyJedi Smerf Maruda pereka Smerf Maruda pereka Smerf Maruda pereka
    Doczy
    Dec 2005
    Mieszka w
    Stolyca
    PROFIL FOTOGRAFICZNY
    Sia reputacji
    14

Domylnie

Kup domen, kup miejsce na serwerze (koszt: okoo 50 PLN za obie rzeczy), potem zainstaluj pixelpost. Po co korzysta z czyich serwerw, jak wszystko mona mie u siebie, zrobione tak, jak si chce?

Pixelpost: http://www.pixelpost.org/

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
Back to top