Strona 3 z 118 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1171

Wątek: Fajny film dzisiaj zobaczę (momenty będą)

rocco
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez kasprzyk Zobacz posta
    fajnie - ale gdzie to poleci ??
    W moim kinie domowym

| OlyJedi Awatar suchar
    Mieszka w
    Wa-wa
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rocco Zobacz posta
    W moim kinie domowym
    A to już miało premierę?
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

rocco
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez suchar Zobacz posta
    A to już miało premierę?
    No właśnie będzie miało

| OlyJedi Awatar suchar
    Mieszka w
    Wa-wa
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez rocco Zobacz posta
    No właśnie będzie miało
    Światową jak już się dowiedziałem istotnie miało, ale w polskich kinach ma być dopiero na przełomie marca i kwietnia 2009. Nie wiem, jak ty to robisz, że już będziesz to mógł zobaczyć w telewizji.

PS. Próbuję się dowiedzieć, jak Ci się to udało, bo sam też bym chętnie obejrzał ten film. Choć, prawda jest taka, że na dobre filmy bardzo lubię chodzić do kina
    Ostatnio edytowane przez suchar ; 3.01.09 o 18:25

rocco
    Gość
    Nie będę tego mógł zobaczyc w telewizji a w kinie domowym.
    Co prawda też na ekranie telewizora ale z odtwarzacza DVD a nie z eteru.
    Co do kina, to ja ostatnio zacząlem preferowac oglądanie w domku.
    Co prawda moje 42" to nie ekran kinowy a nagłośnienie pewnie nie dorównuje najlepszym kinom ale nie narzekam. A zaletą jest to, że w dowolnym momencie naciskam pauzę i robię sobie np. kawkę
    Miałem dziś wybrac się z moją lepsza połową do kina na "Australię" ale siedzenie kołkiem przez 160 minut mi się nie uśmiecha. Poczekam na wersję do obejrzenia w domu.

PS
    Do kina chodzę jeszcze na filmy pełne efektów wizualnych i dźwiękowych jak "Pojutrze", "Terminator" itp. Takie filmy zawsze lepiej ogląda się w kinie ale dla filmu Allena spokojnie wystarczy 42 cale.

| OlyJedi Awatar kasprzyk
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Siła reputacji
    73
    Moja galeria
    Ja w ogóle nie lubię oglądać filmu w kinie - wiem - powiecie że niezły ze mnie dziwak

Najlepiej jeszcze jak włączę sobie film na komputerze, czy jakiś mecz, głowa w monitor i wszystko wydaje się duże i skupiam się tylko na tym Nie cierpię też oglądać na kinie domowym - te skoki natężenia dźwięku strasznie mnie denerwują. Może też zrażony jestem kinem, bo nie pamiętam kiedy trafiłem tam w dobry film ostatnio bylem na 33 sceny z życia i także zawód.

pzdr
    Olympus C-7070, E3, ZD 14-42 i 70-300

| OlyJedi Awatar Smerf Maruda
    Mieszka w
    Stolyca
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez suchar Zobacz posta
    Nie wiem, jak ty to robisz, że już będziesz to mógł zobaczyć w telewizji.
    Emule czy inne osiołki... Tak to już jest, suchciu.

EDIT: A co tam, tego jeszcze nie ma na DVD, jak to będziesz oglądał w domu, Wojtek?

Ja chromolę, ludzie, czy nie macie nawet na tyle przyzwoitości, żeby nie obnosić się z tym, że ściągacie filmy z internetu na forum publicznym? Tfu, kufa, rzygać się chce, polactwo, kombinowanie, żenada.
    Ostatnio edytowane przez Smerf Maruda ; 3.01.09 o 19:13

| OlyJedi
    Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Siła reputacji
    13
    Moja galeria
    Ja też wolę w domowym zaciszu. W kinie niestety współoglądacze potrafią skutecznie zakłócić odbiór filmu.
    Jednak tych "przedpremierowych" nie oglądam, zazwyczaj są w kiepskiej jakości.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Mieszka w
    Lublin
    Siła reputacji
    71
    Moja galeria
    Właśnie obejrzałem w domowym zaciszu i po raz kolejny dokument o Zofii Rydet "Nieskończoność dalekich dróg" Andrzeja Różyckiego (z którym niedawno miałem warsztaty i dzięki jego uprzejmości mam ten film na DVD). Polecam każdemu fotografowi, zwłaszcza robiącemu zdjęcia ludziom. To film o największej fotografik ludzi w Polsce XX w.

SM: czasem nie ma innej możliwość, żeby dany film obejrzeć. Jako przykład podam film "Stigmata", który w Polsce miał premierę kinową 2 lata po premierze na świecie. Innej możliwości jak ściągnięcie nie było. Można było kupić na Amazon, ale sprowadzanie tego ze stanów to porażka, w dodatku nie każdy zna angielski.
    Ostatnio edytowane przez dzemski ; 3.01.09 o 19:17

| OlyJedi Awatar suchar
    Mieszka w
    Wa-wa
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Smerf Maruda Zobacz posta
    Emule czy inne osiołki... Tak to już jest, suchciu.

EDIT: A co tam, tego jeszcze nie ma na DVD, jak to będziesz oglądał w domu, Wojtek?

Ja chromolę, ludzie, czy nie macie nawet na tyle przyzwoitości, żeby nie obnosić się z tym, że ściągacie filmy z internetu na forum publicznym? Tfu, kufa, rzygać się chce, polactwo, kombinowanie, żenada.
    Miałem nadzieję, że może przypadkiem jest to już na DVD... (edycja: teraz się zorientowałem, że przecież nie może być tego na dvd, bo jeszcze nie wszędzie odbyła premiera.)

Jeśli chodzi o filmy, to ostatnio zakupiłem "Spotkania na krańcach świata" Wernera Herzoga. Bardzo ciekawy, nietuzinkowy film o Antarktydzie, a właściwie o ludziach, którzy tam ciągną. Sam Herzog powiedział, że "nie zrobi kolejnego filmu o pingwinach" (choć w pewnym momencie i pingwin ma swój udział w tym filmie, w jednej z lepszych scen). Dobry film, wart obejrzenia, również ze względu na widoki (choć często jest nimi "robotnicze", a raczej naukowe miasteczko McMurdo), a niedrogi. Kosztował mnie 35zł, to seria Planete Doc Review.

Na "33 sceny z życia" sam ostatnio byłem i nie powiem, by był to zły film. To film dobry, trudny, w pewien sposób bolesny, ale zachwycony nim nie byłem. Po obejrzeniu tego filmu naszła mnie taka krótka refleksja: jak trudno jest zrobić film trudny?

PS. Tylko nie "suchciu"
    Pzdr
    Ostatnio edytowane przez suchar ; 3.01.09 o 19:51