Strona 68 z 72 PierwszyPierwszy ... 18586667686970 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 671 do 680 z 717

Wątek: Ślubne, czyli mariush kicz prodżekt

  1. #671
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lessie
    Dołączył
    Sep 2004
    Mieszka w
    wrocław
    Posty
    2.256
    Siła reputacji
    30
    Moja galeria
    Lubię Twoje foty z ludzikami....
    AP3 jest miszczoskie!!!

  2. #672
    | OlyJedi Awatar toko
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    181
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Kapitalne zdjęcia, pomysłowe kadry, piękne światło.

  3. #673
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    1.869
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Dziś, po długim niebycie, zapraszam do obejrzenia czegoś innego niż zazwyczaj.
    Zamiast kilku wybranych zdjęć - nieco służszy materiał, wykonany na prześwietnym ślubie jednego z naszych forumowych kolegów.

    Ponieważ galeria jest falshowa, nie da sie wstawić bezpośredniego linka, dlatego instrukcja obsługi:
    1. Wchodzimy na moją www - http://mariuszsarzynski.pl
    2. Wybieramy "Fotografię ślubną"
    3. Powiększamy ekran (prawy dolny róg - bez tego zdjęcia moga być zmniejszane = brzydkie = nieostre).
    4. Wchodzimy w menu "one day" -> magda i leszek.
    I oglądamy!

    http://img828.imageshack.us/img828/6...531img7770.jpg

  4. #674
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    RP
    Posty
    1.898
    Siła reputacji
    35
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mariush Zobacz posta
    Dziś, po długim niebycie, zapraszam do obejrzenia czegoś innego niż zazwyczaj.
    Zamiast kilku wybranych zdjęć - nieco służszy materiał, wykonany na prześwietnym ślubie jednego z naszych forumowych kolegów.

    Ponieważ galeria jest falshowa, nie da sie wstawić bezpośredniego linka, dlatego instrukcja obsługi:
    1. Wchodzimy na moją www - http://mariuszsarzynski.pl
    2. Wybieramy "Fotografię ślubną"
    3. Powiększamy ekran (prawy dolny róg - bez tego zdjęcia moga być zmniejszane = brzydkie = nieostre).
    4. Wchodzimy w menu "one day" -> magda i leszek.
    I oglądamy!

    http://img828.imageshack.us/img828/6...531img7770.jpg
    Jeśli ten kadr ma być na zachętę do oglądania galerii, to jak mam mieszane uczucia ...

    Kadr powyższy podpisałbym:

    Fotka mojego ukochanego wnusia Lesia i jego żonci Magdy - bacia Cesia z małpką (fotograficzną oczywiście) ...

    PS
    Wybaczcie mi przepały sukienki Madzi, ale z emerytury stać mnie jedynie na małpkę za 199zł ... - babcia Cesia
    Ostatnio edytowane przez tymczasowy_ ; 6.06.11 o 13:53

  5. #675
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    3.586
    Siła reputacji
    193
    Moja galeria
    Obejrzałem serię" magda i leszek" i kupiłem, przypadła mi seryjka do gustu, fotki przemyslane, tworzące jedną całość, fabułę, na każdej coś się intensywnie dzieje.

    Można się czepiać z punktu widzenia wymagań idealistycznych, np. do kadrowania, do tła, do światła, do świateł na granicy jakoby przepałów, ale to są niuanse mało istotne.

    Czy reportaż ślubny, to komfort dla fotografa? Wszyscy sie ustawiają jak trzeba, studia są przestrzenne, a światło przyjazne?

    Fotka tytułowa z wychodzacą przed drzwi parą podoba mi się. Rzekomy przepał zauważyłem późno, gdyż zaabsorbowało mię co innego - nastrój, symboliczne kwiatuszki, tworzące piękna strumienną chmurkę, czerwień - symbol milości, zaplecenie dłoni młodych, itd.

    Pzdr, TJ

  6. #676
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Sep 2005
    Mieszka w
    Toruń
    Posty
    1.869
    Siła reputacji
    36
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez tymczasowy_ Zobacz posta
    Jeśli ten kadr ma być na zachętę do oglądania galerii, to jak mam mieszane uczucia ...

    Kadr powyższy podpisałbym:

    Fotka mojego ukochanego wnusia Lesia i jego żonci Magdy - bacia Cesia z małpką (fotograficzną oczywiście) ...

    PS
    Wybaczcie mi przepały sukienki Madzi, ale z emerytury stać mnie jedynie na małpkę za 199zł ... - babcia Cesia
    Od razu widać że niedokłądnie przeanalizowałeś zdjęcie, bo nie zauwazyłeś pogłębionego cienia o jasnośći poniże 0 za głową pana młodego, jak również mozliwych poruszeń obiektów latających, a może i nawet nieostrości obiektów latających.
    Mimo niedokładności, dzięki za przenikliwość!

  7. #677
    | OlyJedi Awatar ehosonda
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    WRO
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    hej mariush,
    sory, ale przejscie przez ta galerie, to jakis dramat. wcale nie chodzi o zdjecia, a o ich wczytywanie. skapitulowalem po trzeciej focie. moze masz je gdzies na blogu, tak po prostu, bez tej cholernej otoczki "swiszczacych animacji made by flash"?
    pzdr
    e

  8. #678
    | OlyJedi Awatar wojciech_gd
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    234
    Siła reputacji
    16
    Moja galeria
    ehosonda - polecam zmienić dostawcę internetu

    fajna ślubna relacja, ładnie do b&w sprowadzone ujęcia

  9. #679
    | OlyJedi Awatar ehosonda
    Dołączył
    Oct 2008
    Mieszka w
    WRO
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    to nie o dostawce chodzi. raczej o lekarza, bo po flashowych galeriach mam zawsze wysypke

  10. #680
    | OlyJedi Awatar szalik07
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    144
    Siła reputacji
    17
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ehosonda Zobacz posta
    hej mariush,
    sory, ale przejscie przez ta galerie, to jakis dramat. wcale nie chodzi o zdjecia, a o ich wczytywanie. skapitulowalem po trzeciej focie. moze masz je gdzies na blogu, tak po prostu, bez tej cholernej otoczki "swiszczacych animacji made by flash"?
    pzdr
    e
    Miałem ten sam problem pewnie użytkownicy forum zgłodniali twórczości mariusha tak zapchali łącze firmy na której mariush wykupił hosting, że serwer ledwo zipał. Mariusz, musisz chyba częściej coś umieszczać.

    Ja bym dodał tylko, że taka ilość zdjęć bardzo zadowoli rodzinę i znajomych pary młodej ale dla mnie było ich za dużo. Wolałbym obejrzeć 15-20 wyselekcjonowanych zdjęć. Sądzę, że potencjalni klienci też mogą tak do tego podchodzić.
    Prawdę mówiąc, nie obejrzałem całości.

Podobne wątki

  1. Kicz & Go czyli pokaż swój kiczowaty zachód słońca
    By C+ in forum Zakątek pasjonatów
    Odpowiedzi: 450
    Ostatni post / autor: 13.02.23, 10:50
  2. Kiedy ze zdjęcia się robi kicz i nie tylko
    By maadziaw in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 23.11.08, 00:19

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.