Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Olympus pen E-pl5

  1. #11
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.774
    Siła reputacji
    376
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    Tak po przeglądaniu olx-a , nadal twierdzę , że zakup np. używanego Epl5 i dokupywanie wizjera i lampy , a potem żonglowanie osprzętem i słoikami kompletnie się nie opłaca finansowo . Można dzisiaj kupić OMD e m 10 mkII z kitowym obiektywem za 1600 zł . Mamy wszystko na pokładzie z wyświetlaczem klasy VF-4 i lampą w body .

    Natomiast jeżeli komuś nie jest potrzebny wizjer , z lampy nie korzysta , to da się kupić Epl 5 lub nawet epl7 w cenie 1000 zł w idealnym stanie . I będzie to dobry zakup.
    Wizjer w E-M10II to jednak nie ta klasa co VF4. Rozdzielczość wprawdzie ta sama, ale rozmiar obrazu w wizjerze znacznie mniejszy. Poza tym VF4 ma możliwość odchylania, której E-M10II nie zapewni. Natomiast za E_M10II poza tym co wymieniałeś przemawia lepsza ergonomia (dwa wygodne pokrętła sterujące), lepsza stabilizacja i takie funkcje jak focus peaking i focus bracketing.
    Ostatnio edytowane przez wyszomir ; 18.12.18 o 00:44
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  2. #12
    | OlyJedi Awatar yac
    Dołączył
    Oct 2006
    Mieszka w
    k/3M
    Posty
    2.388
    Siła reputacji
    286
    Moja galeria
    Mam epla 5 z VF4 i od roku używam jako drugie body z 12-40. Jak nie miałem omd to wygodnie było używać. Teraz muszę się chwilę zastanowić nad obsługą przy zmianie aparatu.
    Odchylany VF4 odchylany jest super choć trzeba uważać przy pakowaniu. Mój jest już klejony bo kiedyś uczył się latać z aparatem ale działa jak trzeba.
    Jacek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.