Strona 44 z 262 PierwszyPierwszy ... 3442434445465494144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #431
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Z tym sprzętem foto jak i tv jest tak, że stare modele są na półkach, a nowości w magazynie lub na zamówienie. Wygląda na to że stare musi się sprzedać.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  2. #432
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Ja tam się nie znam, ale gdybym był sprzedawcą, to najbardziej eksponowałbym te towary, które najłatwiej sprzedać, czyli świeże i popularne.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  3. #433
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Ja tam się nie znam, ale gdybym był sprzedawcą, to najbardziej eksponowałbym te towary, które najłatwiej sprzedać, czyli świeże i popularne.
    Ja przez to przeszedłem przy zakupie TV jakiś czas temu.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  4. #434
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Ja tam się nie znam, ale gdybym był sprzedawcą, to najbardziej eksponowałbym te towary, które najłatwiej sprzedać, czyli świeże i popularne.
    No to faktycznie się nie znasz
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #435
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    1.025
    Siła reputacji
    19
    Moja galeria
    W sumie nie pamiętam by sprzęt Olka kiedykolwiek był w Polsce mocno eksponowany. Ale system wydaje mi się na rozdrożu - sytuacja jak tuż przed upadkiem 4/3 trochę, wszyscy zapewniają wsparcie dla systemu, a nie wiadomo czy za chwilę na FF nie przejdą (jak Panasonic). Zobaczymy, mój sprzęt podziała jeszcze z dziesięć lat, więc się nie przejmuję. (Tylko zepsutego 100-400mm Panasonica mi szkoda, ale nie umiem się z serwisem dogadać, odechciewa się przez to kupować Panasonici, Olympus ma znacznie lepsze warunki, nawet po gwarancji można naprawić za rozsądną cenę.)

  6. #436
    | OlyJedi Awatar bogdi
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    dolny śląsk - Kiełczów
    Posty
    620
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria
    gdy wchodziło m4/3 to miało być małe, tanie, lekkie i proste w obsłudze, to podawano w reklamie tego sprzętu, a dziś obsługa z ilością funkcji porównywalna z lustrzanką (amator wymięka), małe to już w tej chwili pojęcie względne, TANIE, to już mieliśmy dziś ceny z kosmosu trącą o elitaryzm, główny rynek, czyli kup lepszy niż kompakt lub telefon już przestały mieć znaczenie przy tej półce cenowej, amatora tym nie skuszą do tego podnosząc ceny, tania ofert sigmy już też nie jest tania, fakt trochę tańsza niż firmowe, ale tym również nie skuszą amatora - sami zaprzeczyli swojm pierwotnym założeniem i dziś to sprzęt co raz bardziej niszowy, a szkoda
    wielosystemowy

  7. #437
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Gdy wychodziło m4/3, to Olek zaczynał od prymitywnego aparatu, którego kolejnym wcieleniem jest dziś E-PL coś tam. Wciąż są więc małe i tanie korpusy.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #438
    | OlyJedi Awatar bogdi
    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    dolny śląsk - Kiełczów
    Posty
    620
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Gdy wychodziło m4/3, to Olek zaczynał od prymitywnego aparatu, którego kolejnym wcieleniem jest dziś E-PL coś tam. Wciąż są więc małe i tanie korpusy.
    e-pl9 to koszt z kitem ok 3200zł - uważasz, że to tani aparat dla amatora, który mam konkurować ceną ze względu na mniejszą matrycę i dużo mniejsze obiektywy ?
    wielosystemowy

  9. #439
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar jagger
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    1.365
    Siła reputacji
    185
    Moja galeria
    Amatorom wystarczą telefony.... po co im lustrzanki i bezlustra?

  10. #440
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez bogdi Zobacz posta
    e-pl9 to koszt z kitem ok 3200zł - uważasz, że to tani aparat dla amatora, który mam konkurować ceną ze względu na mniejszą matrycę i dużo mniejsze obiektywy ?
    A czym on się różni od E-PL8 za 2000 zł z kitem?

    [edit]

    A tu odkrywamy tajemnicę wysokich cen Olka:

    https://www.alabasterfox.pl/olympus-...?cn-reloaded=1

    Kod zniżkowy w ostatnim akapicie. Olek chyba uznał, że więcej sprzętu sprzeda promując go drogo za pośrednictwem instagramerów i innych influłenserów (ale za to z "niepowtarzalnym" rabatem), niż oferując go w sklepach po normalnych cenach.
    Ostatnio edytowane przez epicure ; 25.11.18 o 11:46
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.