Strona 36 z 262 PierwszyPierwszy ... 2634353637384686136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #351
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    43rumors podają zdjęcia highres 80 Mpix z rąsi. Fajnie, ale nadal tylko gadżet.

  2. #352
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    43rumors podają zdjęcia highres 80 Mpix z rąsi. Fajnie, ale nadal tylko gadżet.
    I do tego chyba tylko dla statycznych scen o ile dobrze rozumiem na czym to polega.

  3. #353
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez piaseczek Zobacz posta
    Po tych newsach jest nadzieja, mają coś nowego i wkrótce zawita to do modeli "dla ludu".
    Myślisz, że OM-D E-M10 IV będzie kwadratowy?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #354
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    I do tego chyba tylko dla statycznych scen o ile dobrze rozumiem na czym to polega.
    Pixel 3 ma taki tryb zamiast cyfrowego zooma. Telefon wykorzystuje naturalne drgania ręki do przesunięcia pikseli, a algorytmy usuwają artefakty.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  5. #355
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    tu będzie przesuwanie matrycy, ciekawe jaki najkrótszy czas migawki będzie dostępny

  6. #356
    | OlyJedi Awatar piaseczek
    Dołączył
    Jul 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    717
    Siła reputacji
    51
    Moja galeria
    Myślę, że wkrótce to rozwiązanie zawita do niższych serii bez kwadratowej formy

  7. #357
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Jak już Olek tak miesza, to mógł wrzucić do srodka matrycę APS-C i zrobić kwadratowe 4/3. Na APS-C idealnie mieści się kwadrat wpisany w pole obrazowania szkieł 4/3 Panoramiczne 4/3 o proporcjach 16:9 też by chyba weszło Prawdziwa wieloformatowosc z pełnym wykorzystaniem obiektywów
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  8. #358
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jak już Olek tak miesza, to mógł wrzucić do srodka matrycę APS-C i zrobić kwadratowe 4/3. Na APS-C idealnie mieści się kwadrat wpisany w pole obrazowania szkieł 4/3 Panoramiczne 4/3 o proporcjach 16:9 też by chyba weszło Prawdziwa wieloformatowosc z pełnym wykorzystaniem obiektywów
    Takie cudo byłoby całkiem fajne

  9. #359

    Dołączył
    Jul 2018
    Posty
    77
    Siła reputacji
    21
    Moja galeria
    Robię na Canonie i Olympusie - kupiłem OMD i podlecem go wszystkim z jednego względu jest to najmniejszy aparat z wizjerem ( a powoli ślepnę i muszę go mieć) z wymienialną optyką. Nie chodzi tu o sam aparat ale o aparat + obiektyw. I niech tak zostanie. Przyszłość Olympusa jest w małych zestawach dających ogromne możliwości. Nie nęci mnie aparat wielkości kart kredytowej z obiektywem wielkości lufy czołgowej. Sądzę że m4/3 ma prawo bytu z połączeniem z małymi ale rewelacyjnymi i lekkimi obiektywami.

  10. #360
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fotna Zobacz posta
    ... Sądzę że m4/3 ma prawo bytu z połączeniem z małymi ale rewelacyjnymi i lekkimi obiektywami.
    A przedstawiciele Olympusa twierdzą, że miłośnicy małych, rewelacyjnych i lekkich obiektywów nie są w stanie utrzymać Olympusa. Na tym polega problem.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.