Strona 15 z 262 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #141
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Po co?
    Można w sieci obejrzeć pełnowymiarowe zdjęcia nie zajechane suwakami. Jest też surówka do pobrania. Zdjęcia potwierdzają wyniki testu optyczne. Jest slaby ...a za tą cenę można by było oczekiwać żeby byl bardzo dobry.


    -I niby pasjonaci nie patrzą na jakość obiektywu?

    Za te 7000 można kupić lepsze optycznie 100-400mm -Sigmę lub Tamrona + aparat Nikon D7200 ...
    No właśnie... Tamrony i Sigmy są właściwie tańsze, Obrazek maja lepszy. Materiałowo dużo bardziej kosztowne, a mimo to tańsze. Cena 100-400 wypadła komuś z d.... .Właśnie tak jest z rynkami niszowymi. Producent będzie z tego korzystał ile wlezie. Chcesz długi obiektyw w naszym systemie,... płać. I co robi statystyczny leniwy mieszkaniec EU albo ameryczki....? Można też podpiąć przez adapter stare manuale, ale ostrzenie jest upierdliwe i komu się chce.
    Jest jeszcze inne pytanie. Czy taki wspomniany powyżej zestaw tamron i nikon nie spędza snu z oczu panów z P lub O. Położyli już laskę na MFT (zwłaszcza P) i odcinają kupony od upadającego systemu ?
    Wiem jak ciężki jest taki zestaw, ale nie wszyscy biegają z nimi kilometrami. Wyjściem jest czatownia, albo coś pośredniego.

    Zapewne kształt całego rynku foto został już określony na najbliższą dekadę. Czy nowe technologie zostaną dopuszczone czy nie. My jako końcowy odbiorca, opłacający całą ta zabawę, aby nas nie spłoszyć przy wydawaniu kasy, dowiemy się o wszystkim na końcu

  2. #142
    | OlyJedi Awatar viruuss
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    2.312
    Siła reputacji
    230
    Moja galeria
    taaa, do czatowni to się desantujesz z helikoptera, albo stawiasz ją zaraz koło domu żeby nie było daleko i nie trzeba było dźwigać tego całego badziewia, wyjaśnij pojecie "coś pośredniego" - może będzie łatwiej ?
    Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, tylko żuje pszczoły

  3. #143
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Offtopicznie - oglądając zdjęcia publikowane na fejsbukowej grupie Micro4/3 Polska można spostrzec, że sporo ludzi fotografuje sprzętem sporo lepszym niż kity- są zarówno E-M1 jak i jasne stałki czy te drogie zoomy.

    I mam wrażenie, że ci ludzie (w dużej części) nie trafili na nasze forum.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  4. #144
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    To jest jakaś nadzieja dla m4/3. Tam trzeba chyba zarejestrować się co by tej grupie się bliżej przyjrzeć?
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  5. #145

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria
    Ostatnio edytowane przez dcs ; 13.10.18 o 17:23

  6. #146
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dcs Zobacz posta
    Dzięki.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  7. #147
    Zwycięzca popRAWki Awatar paparapa
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    4.740
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    Offtopicznie - oglądając zdjęcia publikowane na fejsbukowej grupie Micro4/3 Polska można spostrzec, że sporo ludzi fotografuje sprzętem sporo lepszym niż kity- są zarówno E-M1 jak i jasne stałki czy te drogie zoomy.

    I mam wrażenie, że ci ludzie (w dużej części) nie trafili na nasze forum.
    Obiektywy mają pewnie znaczenie ale widać, że wielu z nich ma perfekcyjnie opanowaną obróbkę i wyciskają z tych biednych leciwych matryc ostatnie soki.

  8. #148
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar droplet
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.359
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez paparapa Zobacz posta
    Obiektywy mają pewnie znaczenie ale widać, że wielu z nich ma perfekcyjnie opanowaną obróbkę i wyciskają z tych biednych leciwych matryc ostatnie soki.
    Raczej mają dopracowany warsztat, bo nawet bez obróbki byłyby to dalej świetne skoponowane zdjęcia. Szkoda bo niektórzy autorzy tu już byli. Ja nie rozumiem oburzania się na własną obróbkę, sam aparat obrabia zdjęcia ale ten sposób może nam nie odpowiadać.
    Niezmienia to faktu, że łatwiej by się pracowało z lepszą nowszą matrycą.

  9. #149

    Dołączył
    Sep 2012
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    973
    Siła reputacji
    60
    Moja galeria

  10. #150
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Ele dalej ten. niżej piszą o swoich planach.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.