Strona 17 z 262 PierwszyPierwszy ... 715161718192767117 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #161
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez ogc13 Zobacz posta
    Panasonic twierdzi, że nie zakopuje M43:...
    Pamiętasz jak plajtowały biura podróży? Do ostatniej chwili sprzedawały imprezy i wysyłały klientów na wakacje, mimo, że wiedziały, że nikogo już nigdzie nie wyślą, a wysłanym nie zapewnią powrotu. Tak działa biznes. Poczekajmy na fakty. W zapowiedziach, to nawet Olek jest mocny
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #162
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Mnie ta przyszłość systemu mikro 4/3 przyznam średnio interesuje. Nie wykluczam, że nawet jak nie będzie w "różowych" kolorach to przykładowo za kilka lat kupię używkę, dajmy na to panasa G9. Obiektywy z rynku przecież z dnia na dzień nie znikną
    G1 zmieniłem (ale dalej go mam) na G5 tylko dlatego, że ten pierwszy nie miał funkcji video. Fakt, G5 produkuje trochę lepszy obrazek od strony technicznej, ale czy to wykorzystuję ? i przez to moje zdjęcia są lepsze ?...raczej nie

    edit.
    Tak nawiasem mówiąc mam duże wątpliwości, czy smartfon (taki bardziej wypasiony) z 2018 roku zrobi lepsze zdjęcie (od strony technicznej) od panasonika G1 z 2008 roku. Tak o tym wspominam bo były głosy, że smartfony to jakoby konkurencja dla systemu mikro 4/3. przyczyniające się do jego upadku.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 15.10.18 o 16:25
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  3. #163
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Mnie ta przyszłość systemu mikro 4/3 przyznam średnio interesuje. ...
    Jeśli dobrze zrozumiałem tytuł wątku, to jednak nie jest on o Twojej przyszłości i przyszłości Twoich zainteresowań. Śmierć systemu nie oznacza śmierci fanów. Garbusy do tej pory mają swoje zloty.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  4. #164
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jeśli dobrze zrozumiałem tytuł wątku, to jednak nie jest on o Twojej przyszłości i przyszłości Twoich zainteresowań. ...
    Nie znaczy to, że nie mogę się wypowiedzieć o przyszłości systemu m4/3 z mojej perspektywy Takie wypowiedzi (od strony indywidualnego użytkownika systemu) były chyba wcześniej także ? Cytować chyba nie muszę ?

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    ... Śmierć systemu nie oznacza śmierci fanów. Garbusy do tej pory mają swoje zloty.
    Jeszcze tej "śmierci" nie ma, jak będzie oficjalnie potwierdzona to można będzie tak porównywać
    Czy jestem fanem ?, tak bym nie powiedział, po prostu na moje potrzeby ten system jest jak najbardziej odpowiedni.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 15.10.18 o 16:51
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  5. #165
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Jak dla mnie ta nagonka na m4/3 to jest jakaś podejrzana.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  6. #166
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    ...

    Jeszcze tej "śmierci" nie ma, jak będzie oficjalnie potwierdzona to można będzie tak porównywać
    ...
    Oficjalnie, to chyba nawet stare 4/3 jeszcze nie padło
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #167
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Oficjalnie, to chyba nawet stare 4/3 jeszcze nie padło
    Możliwe, nie jestem fanem to tego nie śledzę. Tak na szybko zajrzałem w internet to chyba E5 (z 2010 r ?) był ostatnim modelem lustrzanki Olympusa ?
    Jak powiedzmy przez najbliższe 5 lat nie pojawi się nic nowego w m4/3 to można będzie mówić o śmierci tego systemu. Co nie wyklucza jak pisałem wcześniej, że nie kupię używki G9.(i nie z sentymentu )
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 15.10.18 o 17:50
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  8. #168
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Myślę, że o przyszłości systemu m43 będzie można pogadać w przyszłym roku jak już będzie wiadomo co Olympus przyszykuje na swój jubileusz.

  9. #169
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Wtedy, to już wszystko będzie jasne i nie będzie o czym gadać.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  10. #170
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Wtedy, to już wszystko będzie jasne i nie będzie o czym gadać.
    Oj tam, jak pisałeś wcześniej, o oficjalne informacje ciężko z strony Olympusa. Trudno powiedzieć czy wszystko będzie jasne

    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Myślę, że o przyszłości systemu m43 będzie można pogadać w przyszłym roku jak już będzie wiadomo co Olympus przyszykuje na swój jubileusz.
    System m4/3 to także Panasonic, a może głównie ? (Pierwszy aparat w tym systemie jest od Panasonica)
    Może bardziej chodzi o przyszłość Olympusa (w segmencie foto) w tym wątku i powyższej wypowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 15.10.18 o 17:43
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.