Strona 24 z 262 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 2617

Wątek: Przyszłość m4/3

  1. #231
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    ...

    “So many of these new full-frame cameras are offering megapixel counts beyond what our eyes can appreciate and dynamic range that we don’t need unless we simply don’t want to pay attention to exposure in camera,” said Edelman.

    ...
    Nie będzie nowej matrycy?
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  2. #232
    Awatar Hiszpan63
    Dołączył
    Jan 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    634
    Siła reputacji
    122
    Moja galeria
    Żebyście takie teksty zamieszczali po rosyjsku ewentualnie po arabsku lub tłumaczyli na ojczysty, to rozumiem . Ale z tego imperialistycznego , propagandowego , kłamliwego bełkotu , to zrozumiałem tylko , ze nic nowego nie będzie , a tylko poprawią to co jest i inwestują w szklarnie .

    ... tak ???

  3. #233
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    No w skrócie to jakoś tak będzie

  4. #234
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Reaction to Canon, Nikon and Panasonic
    While Olympus is all about quality and mobility, the company also recognizes and respects the need for a full-frame system.

    “So many of these new full-frame cameras are offering megapixel counts beyond what our eyes can appreciate and dynamic range that we don’t need unless we simply don’t want to pay attention to exposure in camera,” said Edelman. Not to mention the fact that the cameras are getting bigger and heavier and much more expensive.”

    “There will be a need for full-frame, but it’s not for everybody,” said Murata. “We believe that most of the professionals will be happy with micro four-thirds. We’d rather use our resources to develop new lenses and new bodies.”

    “We use our resources only on micro four-thirds, instead of developing a new system,” said Murata. We cannot give seamless experiences to our consumers [if we change]. It doesn’t make sense [to switch].

    “We will be the pioneers in the micro four-thirds market.”
    Nie wiem co on wciąga ale też chcę trochę.

  5. #235
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    Nie wiem co on wciąga ale też chcę trochę.
    Mówisz o mnie? O tym gościu który to napisał? Czy o Olympusie?

  6. #236
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Przypominają się czasy upadku dużego 4/3. Wtedy też twierdzili, że większe matryce nie są potrzebne...

    Daje się niestety odnieść wrażenie, że to małe matryce przestaja byc potrzebne.
    Pełnoklatkowe bezlusterkowce nie różnią sie wielkoscią od PRO.
    Znacząco maleją zalety małej matrycy w tele. Z pełnej klatki wysokiej rozdzielczości można uzyskać praktycznie ten sam efekt.
    chyba chcą dociągnąć do rocznicy, a później...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #237
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.002
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Kiedyś w czasach minionych, gdy 4/3 było na "topie" kupiłem sobie obiektyw ZD 14-35. Fajny, ładne światło, telecentryczność, korekta... no wszystko wbudowane i pięknie działające.
    Cena była zajebista. Nie, nie płaczę, ten obiektyw naprawdę wart swoich pieniędzy.
    Ale 4/3 umarło. No nic, do dziś korzystam z tego obiektywu z mikrusami. AF już nie taki, ale jak wiecie ja nie gustuję w dynamicznych zdjęciach. A cerkiewka czy krajobraz mi nie ucieknie.
    Po śmierci 4/3 pomyślałem, że dokupię sobie tych obiektywów troszkę, no bo jak system nie żyje to powinni szkła wyprzedawać.
    Nic bardziej mylnego. Teraz tak dla jaj poszukałem tego szkła w sieci. Cena nadal zabija. -->> https://www.amazon.de/dp/B000XCT67S/...edium=referral
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  8. #238
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Ciekawe, co się stało z telecentrycznością w bezlustrach? To kolejny marketingowy hit Olka
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #239
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria

  10. #240
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Mówisz o mnie? O tym gościu który to napisał? Czy o Olympusie?
    Oczywiście o tym co to napisał/Olympusie

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 72
    Ostatni post / autor: 24.03.13, 22:30
  2. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 25.02.10, 00:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.