Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82

Wątek: Co dalej z popRAWką?

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    156
    Moja galeria

Co dalej z popRAWką?

Takie proste pytanie. Andtor zaczyna mieć dość popRAWki. Nic dziwnego. Obrabiający są, ale prawie nikomu, poza nimi, nie chce się zagłosować. Całe głosowanie, to raptem minuta wyrwana z cennego życiorysu.
    Olek w foto pada. Jest jeszcze wersja, że coś knuje, ale to raczej dla największych optymistów.
    Są mistrzostwa w przebijaniu piłki przez siatkę. Kiedyś byłby z tego wiodący temat, teraz nawet nie ma z kim pobić piany na tema Kurka (niesamowita przemiana).
    Wiem, że były zjazdy, wsparcie Olka, ale już ich nie ma.
    Chcemy, czy nie chcemy?
    Jest fajne forum, jeśli każdy aktywny użytkownik poświęci mu trzy minuty dziennie (choćby podczas wizyty w kiblu), to będzie się działo. Będą dyskusje, będzie głosowanie w konkursach.
    Jeśli te trzy kiblowe minuty są dla większości zbyt cenne, to pozostaje zastąpić watek powitań wątkiem pożegnań.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    308
    Moja galeria
    Popatrz, założyłeś watek o 14.28
    Ma już 16 odsłon i nawet nikt słowa nie powiedział.
    Kiedyś można było rozmawiać o wszystkim, po zmianach właścicielskich zamknięto nam usta.
    Kiedyś napisałem to samo co Ty. Reakcja ???

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu z 2018-09-29 16-07-42.png
Wyświetleń:	352
Rozmiar:	22,1 KB
ID:	204499
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||popieram stopkę Krakmana ||

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    46
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Popatrz, założyłeś watek o 14.28
    Ma już 16 odsłon i nawet nikt słowa nie powiedział.
    Kiedyś można było rozmawiać o wszystkim, po zmianach właścicielskich zamknięto nam usta.
    Kiedyś napisałem to samo co Ty. Reakcja ???

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zrzut ekranu z 2018-09-29 16-07-42.png
Wyświetleń:	352
Rozmiar:	22,1 KB
ID:	204499
    Starzejemy się i dlatego się nie chce. Co do mnie to robię co mogę.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Wszystkie kilkunastoletnie fora tematyczne przeżywają kryzys . Wykrusza się "stara wiara" , młodzi nie mają tego zapału lub trafiają się userzy nie potrafiący się zasymilować . Tylko czas pokaże czy nastąpi renesans czy czarne chmury.

Spędzam więcej niż trzy minuty na tym forum , ale uwierzcie .... na rzeczową dyskusję w sieci to trza mieć nerwy z tytanu powleczone kevlarem . Stal to juz przeżytek ....

I oczywiście żeby głosować , to trzeba umieć ocenić i docenić a nie tylko jak w sejmie guzik i heja jak większość ...

A pstrykaczy różnej maści jest zdecydowanie więcej niż specjalistów . Oni nie będą się wypowiadać . Wszystkie tego typu fora skutecznie do tego amatorów zniechęcają .

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    46
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Hiszpan63 Zobacz posta
    I oczywiście żeby głosować , to trzeba umieć ocenić i docenić a nie tylko jak w sejmie guzik i heja jak większość ...

A pstrykaczy różnej maści jest zdecydowanie więcej niż specjalistów . Oni nie będą się wypowiadać . Wszystkie tego typu fora skutecznie do tego amatorów zniechęcają .
    Co w tym złego, że jedni głosują bo im praca jako całość się podoba? Ktoś będący dobrym fotografem rozpozna pracę, w którą włożono dużo wysiłku aby była perfekcyjną i na nią zagłosuje.
    Co do tych pstrykaczy to fotografują jak potrafią i pewnie są z tego zadowoleni, ja też raczej do tej grupy należę.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN

Awatar Hiszpan63
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Kompletnie nic złego . Niczego nikomu nie wytykam . Rzadko też mówię /piszę , że coś mi się podoba nie umiejąc tego uargumentować . To był tylko, li i jedynie przykład.

| OlyJedi Awatar koronax
    Mieszka w
    silesia
    Siła reputacji
    152
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Takie proste pytanie. Andtor zaczyna mieć dość popRAWki. Nic dziwnego. Obrabiający są, ale prawie nikomu, poza nimi, nie chce się zagłosować. Całe głosowanie, to raptem minuta wyrwana z cennego życiorysu.

Chcemy, czy nie chcemy?
    .
    Kolega Andtor odwala kapitalną robotę w poprawce.
    A to czy chcemy czy nie, to chyba widać ( według mnie ) w wątku założonym właśnie przez Adntora " foto zrobione dziś " . Sporo osób często wrzuca fotki z tego danego dnia. Chce się te zdjęcia wykonać , zrzucić na kompa i obrobić i pokazać. I to w ciągu jednego właśnie dnia.
    Także w mojej ocenie , jednak Chcemy.

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    chcemy, chcemy. Tylko fora są zjdane przez soszjal medja. Przystosuj się albo zgiń. Brak wsparcia Olka i bliższego kontaktu z firmą to duży minus. Zupełnie odwrotnie postępuje Fuji, które z roku na rok powiększa grono wyznwców. Mam nadzieję, że nie forum umrze.

I doceńcie proszę ten post, bo zacina mi się "a" i mimo wszystko się nie poddaaałem i npisłem ten post

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    177
    Moja galeria
    W kwestii popRAWki- ja nie głosuję bo zwyczajnie ta zabawa mnie nie "kręci"- z jednej strony prace poprawiające zdjęcie w aspekcie technicznym ( poczynając od kadrowania) lecz zachowujące to co autor widział przez wizjer czy ekran, są do siebie podobne, natomiast te wyróżniające się z masy sa jednak zwykle wariacją na temat.
    Akurat w to głosowanie trzeba włożyć sporo czasu bo wypadałoby porównać detaliki na zdjęciach.
    doceniam pracę Andtora

niestety nie ma weekendowego DITLa, nie ma OlyRulez, wątek "moje zdjęcie zrobione dziś" jest rygorystycznie moderowany - wróciłem z wesela o 3.30 i nawet bym coś wrzucił, ale wszystkie zdjęcia zrobiłem przed północą
    Do tego i tak nieduży ruch rozłożył się na dwa fora, w jakich okolicznościach powstało-pamiętamy, ale mleko się rozlało.

Forum umożliwia rzecz w internecie dość rzadką - zamieszczanie zdjęć dobrej jakości, nie zmasakrowanej jak np przez fejsbukową kompresję.

jak zauważył @fret, pomału wchodzimy w ten czas w roku, gdzie wielu z nas robi mniej zdjęć bo światła mnie i krócej.

Spotkania regionalne nie mówiąc o zlocie, też jakoś nie mogą dojść do skutku.
    Szkoda.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    Nowa Zelandia w moim obiektywie http://forum.olympusclub.pl/threads/...C5%82ej-Chmury
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 45/1.8 + 9-18 + 100-300

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Mieszka w
    Lublin
    Siła reputacji
    70
    Moja galeria
    fajsbuk i twiter zabijają wszystkie fora tematyczne. To norma od kilku lat.

OlyRulez zdechło, bo apz gdzieś wsiąkł, a to On rozkręcał ten konkurs. Ludzie boja się też chyba komentować i oceniac zdjęcia w galerii. Patrzy się w statystyki, a tam 40-50 wyświetleń i ani jednej oceny, czy komentarza. Na dokładkę zdjęcia wrzuca coraz mniej osób. Taka chyba przyszłość, że fora popadają, tak jak zdechł irc wyparty przez czaty na www.
    Ostatnio edytowane przez dzemski ; 30.09.18 o 15:09