Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Wątek: Co dalej z popRAWką?

| OlyJedi Awatar sten
    Mieszka w
    k / Cieszyna
    Siła reputacji
    44
    Moja galeria
    Tyle narzekania na brak zaangażowania na tym forum Olympusa, a że większość starych bywalców się wyniosła inne forum Olympusa to już nic nie piszecie, no niektórzy działają na dwa fronty. za to im część i chwała za taką miłość i zaangażowanie do marki.
    Druh Synchro dwie Smieny dawno sprzedane. Zenit E w szafie. W cyfrze Olympus SZ-30 MR do robienia filmików i do noszenia w kieszeni, E 420 z kitem 17,5-45 mm zepsuł się, więc zastąpił go M 10 tez z kitem większym . Jeżdżę Laguną z 1998 roku.
    Mniej znaczy więcej.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    Problem nie dotyczy tylko foto. Wystarczy popatrzeć jak wyglądały na naszym forum MŚ w siatkówce cztery lata temu, a jak w tym roku

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

Cytat Zamieszczone przez sten Zobacz posta
    Tyle narzekania na brak zaangażowania na tym forum Olympusa, a że większość starych bywalców się wyniosła inne forum Olympusa ...
    I tam też cisza. Chyba się wynieśli, żeby sobie spokojnie pomilczeć
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    114
    Moja galeria
    A ja myślę, że w zakresie samej fotografii (jak na dzisiejsze czasy) jest nieźle.
    Może uczestników kręci bardziej fotografia niż tematy oboczne i zastępcze (często "pyskówki") !?
    Ale może się mylę? Stary jestem.

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Problem nie dotyczy tylko foto. Wystarczy popatrzeć jak wyglądały na naszym forum MŚ w siatkówce cztery lata temu, a jak w tym roku

I tam też cisza. Chyba się wynieśli, żeby sobie spokojnie pomilczeć
    A może, tak jak w Twojej stopce, szukali miłości i akceptacji i nie znaleźli.
    Nie chcę nic sugerować, ale przed zmianą KIEROWNICTWA FORUM jakby to forum było bardziej ożywione, dyskusyjne.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła reputacji
    180
    Moja galeria
    Pewnie nie ma co szukać jednej przyczyny, bo jest ich wiele.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Mieszka w
    Poznań
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Wielka strata
    www.epicure.pl | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | daj lajka

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez DzejPi Zobacz posta
    A ja myślę, że w zakresie samej fotografii (jak na dzisiejsze czasy) jest nieźle.
    Może uczestników kręci bardziej fotografia niż tematy oboczne i zastępcze (często "pyskówki") !?
    Ale może się mylę? Stary jestem.
    Moim zdaniem mylisz się i to bardzo. Żyjemy w epoce wszechobecnej fotografii. Fakt występowania zdjęć w jakimś wątku w żaden sposób nie oznacza, że jest to wątek fotograficzny. Napiszę wręcz, że watki typu "pokaż swojego...", to sa często wątki antyfotograficzne, promujace bylejakość i nichlujstwo fotgraficzne, zrównujące gnioty, ze świetnymi fotami. Jak tam zajrzy poczatkujący fotograf, to może stracić wszelką motywację do doskonalenia warsztatu. Fotografia zaczyna się dla mnie tam, gdzie istotne jest zdjęcie, a nie obiekt przedstawiony na zdjęciu. Z sentymentu zaglądam czasem na strony modelarskie, nasycenie zdjęciami jest tam nie mniejsze niż na naszym forum i co z tego? Nawet uwagi o technice fotografowania są tam chyba częstsze, ale nadal nie są to strony fotograficzne.
    Jeśli w wątku z kwiatkami dostaję od "kolezanki-autorki" z..bkę za wypowiedź na temat jakości zdjęcia ("tu się nie komentuje zdjęć"), to dla mnie jest to antyfotografia.
    Niech sobie takie wątki będą, ale nie o to chodzi na forum fotograficznym.

Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Wielka strata
    Tak, bo takie watki zapewniają płynność, sprawiają, że na forum kręcą się ludzie. Jak każdy się ograniczy do jednego wąskiego tematu, to forum zdechnie po tygodniu. Nie będzie z kim pisać.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Mieszka w
    Poznań
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Taka już kolej rzeczy, fora w takiej formie pozdychają. Lepiej się z tym pogodzić, to będzie mniej bolało...
    www.epicure.pl | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | daj lajka

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    No fakt, galeria już dawno przeszła na system lajków, z pozostałymi działami dzieje się to samo, chwal, albo milcz!
    Wydawało mi się, że istotą forum dyskusyjnego powinny być dyskusje, do lajkowania, to faktycznie fejsik lepszy...

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    No fakt, galeria już dawno przeszła na system lajków, z pozostałymi działami dzieje się to samo, chwal, albo milcz!
    Wydawało mi się, że istotą forum dyskusyjnego powinny być dyskusje, do lajkowania, to faktycznie fejsik lepszy...
    Ale tu chyba nikt nie zabrania oceniania na "-". Miałem swój temat o powstaniu i myślę,że tam zajrzałeś, ale ani Ty ani nikt inny nic nie napisał Próbowałam sił w ptakach i dopiero po komentarzach jak i rozmowach tel. doszedłem do wniosku, że to nie dla mnie.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN