Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: Co dalej z popRAWką?

Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Mieszka w
    Markach
    Siła reputacji
    260
    Moja galeria
    Chyba to wszystko trochę nie tak.
    1 - głosujący/oceniający: każdy ma własne kryteria i wg nich ocenia.
    2 - ilość głosów: jest taka, jak liczba ludzi zainteresowanych popRAWką
    3 - pozostałe konkursy(OR, FM, DITL) myślę że w każdym z nas siedzi taki mały @andtor2 i tylko go odnaleźć i poprowadzić
    jakiś konkursik.
    4 - faktycznie coraz mniej huraentuzjazmu na forum.

P.S.
    jeżeli jest ktoś chętny do poprowadzenia: OR/FM/DITL dajcie znać i jedziemy!
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

Zwycięzca popRAWki
    Mieszka w
    Wieliczka
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria
    Ja to tu taki nowy jestem ale skrobnę coś w temacie.
    Taka perspektywa amatora bo na forum nie tylko spece są.

Jak dla mnie te inne wynalazki typu fejsy itp. nie zastąpią forum tematycznego.
    Na fejsie są jakieś grupy tematyczne, ludzie prezentują zdjęcia, dają sobie łapki w górę i tyle.
    O czymś tam czasami podyskutują.
    Problem jest taki, że te treści znikają ... przewijają się w dół do niebytu.
    Forum daje inne możliwości. Wiadomości są pogrupowane tematycznie, działa wyszukiwanie itp.
    Ale ja to starszej daty jestem ... młodzi lubią ten chaos i natłok wiadomości.

No a samo forum to kwestia ludzi raczej.
    Tak z mojej perspektywy (amatorskie focenie) to trochę strach na forum wątek z jakimś pytaniem założyć.
    Zazwyczaj jest OK, ale ... zawsze ta niepewność

Dzemski pisał "... Ludzie boja się też chyba komentować i oceniac zdjęcia w galerii ...".
    Zgadza się, oglądam, rzadko oceniam, raczej tylko takie co mi się bardzo podobają.
    Nie mam wiedzy merytorycznej żeby ocenić czy czyjeś zdjęcie jest dobre technicznie i nie chcę nikogo skrzywdzić złą oceną.
    Do ocen powinni się udzielać starzy wyjadacze raczej.

Mieszka w
    Pszczyna
    Siła reputacji
    25
    Moja galeria
    A ja przyznam szczerze, że jest mi trochę przykro, że nikt moich zdjęć nie skomentował. Broń Boże nie chce pochwał. Chce konstruktywnej krytyki i rad co i jak zmienić. Tylko i aż tyle. Może za dużo wymagam.

Co do konkursów... Myślę, że mogę spróbować podjąć się kontynuowania "miedzyforumowego". Na początek spróbować czy dam radę to ogarnąć, czy będą chętni itp.

A jeszcze jedna sprawa... Może ktoś napisać mi na priv dlaczego doszło do rozłamu i powstało drugie forum?

P.S czemu Olek już z nami niespecjalnie współpracuje? Co się stało?

Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Mieszka w
    Markach
    Siła reputacji
    260
    Moja galeria
    Pisz do mnie na priv, pogadamy.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar andtor2
    Siła reputacji
    179
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Koriolan Zobacz posta
    ... wątek "moje zdjęcie zrobione dziś" jest rygorystycznie moderowany - wróciłem z wesela o 3.30 i nawet bym coś wrzucił, ale wszystkie zdjęcia zrobiłem przed północą...
    Powiedziałbym, że ten wątek nie jest wogóle moderowany. Ma po prostu takie zasady jak określiłem w pierwszym poście. Co najwyżej proszę o ich zachowywanie.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Mieszka w
    Trochę tu, trochę tam
    Siła reputacji
    227
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    A ja przyznam szczerze, że jest mi trochę przykro, że nikt moich zdjęć nie skomentował
    Ja też przyznam, że jest mi przykro.
    Kiedy zaczynałem na tym forum, miałem wielu komentujących moje zdjęcia. Wiele krytycznych słów, parę pochwal. To mnie dopingowało do robienia (i pokazywania) lepszych zdjęć.
    Potem zjawili się nowi, którzy nie tolerowali żadnej krytyki. Kilkoro ze "starych" uznało, że krytyka wobec "młodych" jest "be" i zaczął się zjazd. Skończyły się jakiekolwiek komentarze.

Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Co do konkursów... Myślę, że mogę spróbować podjąć się kontynuowania "miedzyforumowego".
    Daj spokój!
    Zajmijmy się swoim forum!
    Ostatnio edytowane przez helmuth ; 1.10.18 o 01:12
    W moim wątku numer zdjęcia jest w nazwie pliku.
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar tropic
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry....bezdomny ;-)
    Siła reputacji
    195
    Moja galeria
    Cofamy się w rozwoju...nacisnąć guzik (aparat zrobi sam), dać łapkę w górę (łał lub wow to już za dużo) i jakąś emotkę na okrasę.
    Jak to w piosence leci ? "pić, jeść, spać jak tamagotchi". Upraszczamy wszystko. Jesteśmy reliktami No chyba że któremuś młodemu
    przyjdzie ochota na zgłębienie tajników fotografii
    "Jesli Swoim obrazem przekonasz do siebie widza to wygrales.Jesli przekonasz decydenta to masz wystawe,jesli kilku to ksiazki beda o Tobie pisac."....by Mirek54
    Platon powiedział tuż przed śmiercią Sokratesa, że "wśród nas jest bardzo wielu ludzi, którzy są właścicielami czarodziejskiej różdżki, ale bardzo niewielu wie, jak jej użyć".

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Mieszka w
    Lublin
    Siła reputacji
    71
    Moja galeria
    Byłem wczoraj na koncercie mojego zaprzyjaźnionego chóru i orkiestry. Od 2 lat fotografuję ich podczas koncertów. Była także Pani fotograf z Gejzety Wybiórczej Tzw Stara wiara. Już wcześniej widziałem ją z EM10, ale myślałem, że to taka fanaberia, bo malutkie i leciutkie. Ale wczoraj miała na szyi EM1mkII. No byłem w szoku Olek nie umarł jak to wieszczą wszyscy. Znam w Lublinie kilku fotografów, którzy latają z m43, właśnie dla poręczności i wagi. Targanie fufu już mają za sobą, zmądrzeli i zaczęli szanować kręgosłupy

Chcących nauczyć się komentowania zapraszam na moje koło fotograficzne. U mnie zawsze jest dyskusja. Idąc na jakiś wernisaż, zawsze zostajemy grupą dłużej i podchodzimy do każdej z fotografii i staramy się ją przeanalizować, pochwalić, czy wytknąć błędy (wg nas). Wręcz zmuszam niektórych by się wypowiedzieli, a z czasem już sami próbują, wiedząc, że nikt ich nie wyśmieje, a co najwyżej będzie polemizował. Tu pod zdjęciami w galerii nie mam czasu pisać, dlatego czasem daję tylko ocenę, a jak zdjęcie naprawdę słabe przechodzę nad nim do porządku dziennego. Do wątków forumowych ze zdjęciami nie zaglądam z braku czasu.

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Ta dyskusja ma jeden feler, brak alkoholu.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Mieszka w
    Gorlice
    Siła reputacji
    310
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jkr Zobacz posta
    Ta dyskusja ma jeden feler, brak alkoholu.
    Do tego potrzebny jest zlot. Ja już zrobiłem dwa
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||popieram stopkę Krakmana ||