Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: OLY cashback

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Matick7 Zobacz posta
    Właśnie fakturę wystawili na dzień kolejny, próbuję dalej. Dzięki fret za link.
    Nie trzeba chodzić po Rzecznikach Skontaktuj się pilnie ze mną na priv. Pozdrawiam, Jacek

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jack Zobacz posta
    Nie trzeba chodzić po Rzecznikach Skontaktuj się pilnie ze mną na priv. Pozdrawiam, Jacek
    Fajnie, że obaj jesteście na forum, ale tak ogólnie, to niestety trzeba. Brzydko, Olku, oj brzydko...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Fajnie, że obaj jesteście na forum, ale tak ogólnie, to niestety trzeba. Brzydko, Olku, oj brzydko...
    W wielu przypadkach przelewy wychodzące po godzinie 14:00 do innego banku księgowane są na drugi dzień, ale na takie okoliczności Olympus dysponuje okresem reklamacyjnym. Wystarczy tylko z niego skorzystać. Nie chce mi się pisać o innych teoriach

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    W wielu przypadkach przelewy wychodzące po godzinie 14:00 do innego banku księgowane są na drugi dzień, ale na takie okoliczności Olympus dysponuje okresem reklamacyjnym. Wystarczy tylko z niego skorzystać. Nie chce mi się pisać o innych teoriach
    Jeśli to takie proste, to czemu nasz kolega został olany? Ilu takich olanych zostało, bo nie opisali problemu na tym forum? Też nie chce mi się dalej o tym pisać.

Ed.:
    Nawet dwóch kolegów. W drugim przypadku dopiero groźba zwrotu zadziałała.

- - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

A może ktoś sobie dorabia na boku? Jeśli firma jest w porządku, to gdzie znika kasa z tych kaszbaków ostatniego dnia?
    Ostatnio edytowane przez fret ; 7.09.18 o 13:38
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Jeśli to takie proste, to czemu nasz kolega został olany? Ilu takich olanych zostało, bo nie opisali problemu na tym forum?
    Znam jeszcze kilka przypadków takiego zakupu ostatniego dnia. Tyle tylko, że osoby te, zamiast doszukiwać się teorii spiskowych i psioczyć na utratę kasy, po prostu zgłosiły problem do OPL i temat został załatwiony. Łatwo, prosto i po ludzku. Tyle w temacie. Chyba, że naprawdę jesteśmy nacją, która uwielbia trwać w przekonaniu, że proste rozwiązania są niemożliwe (a propos: ostatnio korespondowałem z pewnym panem, który obrzucił mnie i firmę epitetami za to, że został olany. W czym był problem - wysłał E-M1 Mk II do serwisu i po 4 dniach dostał zawiadomienie, że aparat został właśnie odesłany, czyli pewnikiem nikt się nim nie zajął. Nie był w stanie uwierzyć, że jednak można sprawnie działać. Uwierz!)

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    ... Tyle tylko, że osoby te, zamiast doszukiwać się teorii spiskowych i psioczyć na utratę kasy, po prostu zgłosiły problem do OPL i temat został załatwiony...
    To czemu nie został załatwiony temat naszych dwóch forumowych kolegów? Proste pytanie. Liczę na prostą odpowiedź. To są bardzo konkretne przypadki. Innych przypadków nie znam i nie interesują mnie jakieś abstrakcyjne/propagandowe dyrdymały.

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    To czemu nie został załatwiony temat naszych dwóch forumowych kolegów? Proste pytanie. Liczę na prostą odpowiedź. To są bardzo konkretne przypadki. Innych przypadków nie znam i nie interesują mnie jakieś abstrakcyjne/propagandowe dyrdymały.
    A ja liczę na konkretną odpowiedź, komu w OPL problem został zgłoszony? Budowanie sensownych teorii wymaga solidnych podstaw.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    A ja liczę na konkretną odpowiedź, komu w OPL problem został zgłoszony? Budowanie sensownych teorii wymaga solidnych podstaw.
    Pełna zgoda. Trzeba odstrzelić kogoś w OPL. Z punktu widzenia klienta, OPL, to całość, nie ma znaczenia, komu zgłasza. Nawet cieć powinien skierować sprawę na odpowiednie tory.

| OlyJedi Awatar Jack
    Mieszka w
    Błonie
    Siła reputacji
    102
    Moja galeria
    Pełna zgoda. Trzeba odstrzelić kogoś w OPL. Z punktu widzenia klienta, OPL, to całość, nie ma znaczenia, komu zgłasza. Nawet cieć powinien skierować sprawę na odpowiednie tory.
    Drogi frecie, w Twojej wypowiedzi wnioskuję, że i Ty także nie bardzo jesteś zorientowany w temacie promocji i stawiasz na ogólniki. Organizatorem promocji jest Olympus Europa (ten w Hamburgu), administratorem kierującym całym działaniem promocji i kontaktami ze zgłaszającymi jest firma promocyjna z Kilkenny (z tego Kilkenny w Irlandii), a do tego mamy jeszcze, być może, dodatkowo powoływane Centrum Obsługi Klienta Olympus w Pradze (tej czeskiej). To wszystko razem, zarówno skarżący się, jak i Ty, nazywacie ogólnie "Olympus". Ale ogólnie, wcale nie znaczy konkretnie - więc zadałem pytanie o konkretną osobę. Pytanie to zadałem również z innego powodu: mianowicie osoby, które napotkały na jakiś problem z kontaktem z agencją promocyjną (a tam też piszą i gadają po polsku), uznały zupełnie słusznie, że skoro są klientami OPL (tego w warszawie), to logiczne jest, aby w przypadku kłopotu zwrócić się do OPL. I jak napisałem wcześniej, da się załatwić łatwo, prosto i po ludzku.
    P.S. Czemu moje rzeczowe wyjaśnienie traktujesz, jako "jakieś abstrakcyjne/propagandowe dyrdymały" ? Dlaczego mnie nie lubisz?

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    179
    Moja galeria
    Fret nie lubi nikogo. Siebie też nie
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    Nowa Zelandia w moim obiektywie http://forum.olympusclub.pl/threads/...C5%82ej-Chmury
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 45/1.8 + 9-18 + 100-300