Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: OLY cashback

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Mieszka w
    Poznań
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    A na fakturze jaką masz datę?
    www.epicure.pl | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | daj lajka

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Ola_Olga
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Siła reputacji
    201
    Moja galeria
    Jakieś bzdety. Regulamin promocji był jasny - zwrot kasy za zakup dokonany do dnia 31 lipca. Jeżeli masz datę na fakturze 31.07.2018 - spełniłeś wymogi regulaminu promocji. Nie było warunku co do daty zaksięgowania a to kiedy zakup został zaksięgowany nie powinno Cię w ogóle obchodzić. Nie poddawaj się, reklamuj i nie odpuszczaj. Nie daj się zrobić w trąbę.
    Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. (Mark Twain)

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    http://www.federacja-konsumentow.org...cia-umowy.html

Jeśli dobrze zrozumiałem, to według FK zakupu dokonałeś wciskając klawisz "kupuję". Brzydko Olku, oj brzydko...
    Ostatnio edytowane przez fret ; 6.09.18 o 14:21
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.

Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Mieszka w
    Poznań
    Siła reputacji
    149
    Moja galeria
    Gdyby były jakieś problemy, polecam Rzecznika Konsumentów. Działają sprawnie.
    www.epicure.pl | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | daj lajka

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Matick7 Zobacz posta
    Olympus nie uznał że zakup był wykonany ostatniego dnia promocji bo zaksięgowanie wpłaty nastąpiło dnia następnego :/

Kupiłem aparat wieczorem przy pomocy karty kredytowej w sklepie Olympus i jak się okazje to nie wystarcza żeby zakwalifikować się do promocji :/
    Każdy powód jest dobry, aby nie oddać kasy. Może klient się zniechęci i nie będzie dochodził swego, najważniejsze że kupił.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN

| OlyJedi
    Mieszka w
    Pruszków
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Właśnie fakturę wystawili na dzień kolejny, próbuję dalej. Dzięki fret za link.

Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Matick7 Zobacz posta
    Właśnie fakturę wystawili na dzień kolejny, próbuję dalej. Dzięki fret za link.
    Jeżeli jest data 1 sierpnia to zdziwiłbym się gdyby Ci to uznali pomimo że dokonałeś zakupu dzień wcześniej.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN

Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Próbuj dalej.

Mieszka w
    Białystok
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Przerabiałem to przy poprzednim cashbacku. Jeden obiektyw kupiłem 2 tygodnie przed końcem, a drugi ostatniego dnia promocji o godz. 23:00. Jeden wniosek wypełniłem bez problemu a w drugim nie mogłem wpisać daty zakupu. Kupiłem 15tego, a na fakturze była data 17tego i w systemie już nie wchodziło. Pisałem, dzwoniłem i nic. Twardo obstawali że datą zakupu jest data z wystawionej faktury, pomimo że przelew puściłem natychmiast i pieniążki wypłynęły mi z konta 15tego o 23:35. To już się wk....łem, zadzwoniłem po raz kolejny i powiedziałem co o nich myślę i że odsyłam obiektyw. Pani powiedziała że do mnie oddzwoni. Oddzwoniła i powiedziała że w drodze wyjątku otrzymam zwrot.

| OlyJedi
    Mieszka w
    Wawa
    Siła reputacji
    166
    Moja galeria
    Kręcą, na fakturze jest data sprzedaży, czyli data dostarczenia towaru lub wykonania usługi, czyli w sprzedaży internetowej data wysyłki towaru. Jeśli sprzedawca będzie miał kaca i wyśle towar dwa dni później, to co? Też promocja przepada? Brzmi to bzdurnie, oczywiście pod warunkiem, że gdzieś w regulaminie promocji nie ma stosownego zapisu. Wtedy trzeba zakup odsyłać i po kłopocie.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.