Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 185

Wątek: Panasonic S

  1. #41
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Co do podpięcia innych obiektywów. To m4/3 miałyby sens jakby FF mial 64Mpix
    Szkła firm trzecich przez przejściówkę moga działac, ale jak dotąd Panas nie używal fazy, więc to działanie może być kulawe.

    Jakby to byla pucha wielkości g9 i z wszystkimi jej możliwościami, to by było nieźle. BO to na papierze przynajmniej byłoby w czołówce (pytanie tylko o C-AF)

    Zaoranie m4/3 W perspektywie ostatnich premier i mocnej pozycji tegoż w video...

  2. #42
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    W sumie większy sens będzie miało podpinanie szkieł Canona. Podobnie jak w Sony.
    Jeśli chodzi o video, to do walki z Sony potrzebna jest niestety full klatka, no i 8k, 16k... 3/4 tego nie udźwignie.
    Ostatnio edytowane przez fret ; 1.09.18 o 16:16
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #43
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Sony ma fazę w AF, więc AF jest tam dobry ze starymi szkłami.

    Panasonic jak na razie mocno oponował za kontrastem w którym bardzo dobre wyniki osiągnął, ale jednak wymaga to specjalnych szkieł.

  4. #44
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Niezbyt jasno to napisałem, ale o Panasa się nie martwię, raczej da sobie radę. w video ma silna pozycję i przejście na FF otworzy przed nim nowe możliwości. O szkłach Canona pisałem w kontekście ewentualnego przejścia Olka na FF.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #45
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Z wycieku Canona wynika ze nie będzie miał IBIS. Będzie ciekawie, bo wszyscy poza nim maja stabilizowane matryce. Nawet Nikon, mimo, ze sie zapierał, ze nie będzie miał stabilizacji.

  6. #46
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Ale stałka 35 f/1,8 jest ze stabilizacją, tak jak zoomy.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  7. #47
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar dzemski
    Dołączył
    Nov 2005
    Mieszka w
    Lublin
    Posty
    3.203
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Każdy z producentów poza Canonem ma możliwość skonstruowania czegoś co ma Olek, czyli hybrydowego IS. Canon się tej możliwości pozbawił od razu na początku.

  8. #48
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    IS w 4/3 ma nieco większe znaczenie, niż w FF. Jakieś cztery razy większe
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #49
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Ja też liczyłem na stabilizację w korpusie, ale wydaje mi się, że z punktu widzenia Canona brak stabilizacji, to rozsądne posunięcie. Znacznie utrudni życie mniejszym producentom niezależnym.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  10. #50
    | OlyJedi Awatar Mcarto
    Dołączył
    Oct 2009
    Mieszka w
    Irlandia
    Posty
    1.914
    Siła reputacji
    78
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Ja też liczyłem na stabilizację w korpusie, ale wydaje mi się, że z punktu widzenia Canona brak stabilizacji, to rozsądne posunięcie. Znacznie utrudni życie mniejszym producentom niezależnym.
    Canon trochę konserwatywnie podchodzi do tematu, w lustrach stabilizacja matrycy nie zawsze działała poprawnie jak były problemy z wytłumieniem migawki.
    Trzymam kciuki za konkurencję i liczę na szybkie spadki cen "staroci" typu Sony A7
    Zapraszam do mojego wątku
    P&P - Pentax i Panas (GX7)

Podobne wątki

  1. Panasonic 14-42 a Panasonic G1 - kompatybilność
    By photolo in forum System micro 4/3
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28.11.10, 15:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.