Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Papier dwustronny fotograficzny

| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria

Papier dwustronny fotograficzny

Witam.
    Chcę wykonać pewien projekt, będą zdjęcia i tekst, wszystko na formacie A4. Uznałem, żeby zachować w miarę dobrą jakość zdjęć to papier fotograficzny dwustronny 140g połysk ( są też matowe ) powinien spełnić moje oczekiwania. Tyle teorii, jak w praktyce to wygląda to nie wiem. Może Ktoś używał takiego papieru, jest tego sporo na al....go w przystępnych cenach, może jakieś inne propozycje.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez jkr Zobacz posta
    Witam.
    Chcę wykonać pewien projekt, będą zdjęcia i tekst, wszystko na formacie A4. Uznałem, żeby zachować w miarę dobrą jakość zdjęć to papier fotograficzny dwustronny 140g połysk ( są też matowe ) powinien spełnić moje oczekiwania. Tyle teorii, jak w praktyce to wygląda to nie wiem. Może Ktoś używał takiego papieru, jest tego sporo na al....go w przystępnych cenach, może jakieś inne propozycje.
    Jakbyś jeszcze napisał na jakim sprzęcie będziesz drukował ....
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA

| OlyJedi
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Siła reputacji
    40
    Moja galeria
    Drukarka Canon pixma ip7250.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" CKN

Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    No cóż, współczesne drukarki atramentowe mają coraz lepszą jakość. Wystarczy dać dedykowany do niej papier i jakość zdjęć może powalać.
    Można się bawić w druk dwustronny na atramencie i jakość na papierze z połyskiem będzie świetna.... Tylko czy warto.
    Koszty są spore, atrament znika bardzo szybko z pojemników. Pomijając, że musi być to atrament oryginalny!
    Wszelkie druki, projektów czy innych prac robi się na laserze kolorowym... Na papierze satynowym na ten przykład...
    Ale to moje już 20-to letnie doświadczenie mi podpowiada. Teraz wszędzie królują kopiarki cyfrowe laserowe.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA