Strona 6 z 14 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 132

Wątek: Jaki aparat?? +/- 2500PLN

  1. #51

    Dołączył
    Aug 2018
    Posty
    30
    Siła reputacji
    6
    Moja galeria
    Przeciez jak nie chcesz nie musisz czytac ani odpowiadac.Napisałes bo co?bo tak trzeba?
    Jestem totalnym amatorem ,wiec napisałem ten post ,bo chciałem uzyskac pomoc.

  2. #52
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Przyszedłeś z pytaniem na forum Olympusa to ci powiem, żebyś kupił Olympusa.

  3. #53

    Dołączył
    Aug 2018
    Posty
    30
    Siła reputacji
    6
    Moja galeria
    No i tu juz jest jakis konkret hehehe.Wiem ,ze do mojego uzytku i jeden jak i drugi jest az nadto wystarczajacy,ale jak ju mam kupowac to wole wiedziec co bardziej sie oplaca pod katem pozniejszych dodatkow w postaci innych obiektywów i ,który jest bardziej przyszłosciowy.

  4. #54
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.087
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez mpyro Zobacz posta
    Przeciez jak nie chcesz nie musisz czytac ani odpowiadac.Napisałes bo co?bo tak trzeba?
    Jestem totalnym amatorem ,wiec napisałem ten post ,bo chciałem uzyskac pomoc.
    Gdybyś tylko czytał ze zrozumieniem . Takie pytania jak twoje , padają tu bardzo często. Tak więc potrudził byś się 10min i poszukał odpowiedzi dla siebie, a pewnie padały wielokrotnie. Zresztą tak zadane pytania nie mają większego sensu, idź do sklepu, pooglądaj kilka, potem wróć poczytaj sobie o ich zaletach , wadach, i podejmij decyzję.

  5. #55
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    e-m10 ale w wersji II. Nie ma co płacić więcej za wersję III. A6000 to wciąż fajny aparat, teraz do kupienia za grosze. Problem tylko czy uda ci się znaleźć odpowiadające ci obiektywy w systemie APS-C Sony. Bo na nowe szkła bym już nie liczył.

  6. #56

    Dołączył
    May 2018
    Posty
    38
    Siła reputacji
    6
    Moja galeria
    O dziwo wg. Ceneo są zestawy z 12-60mm w większych sklepach typu Media Markt, Electro etc. Teraz pytanie czy warto płacić te +/- 600 PLN więcej za ten aparat z tym obiektywem niż za zestaw z 12-32 bądź 14-42 czy lepiej spożytkować tę różnicę na dołożenie do jakiejś stałki.

  7. #57
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    to w sumie zależy tylko od tego, jaki rodzaj fotografii preferujesz. 12-32 + 25/1.7 + 45-150 to bardzo uniwersalny zestaw, ale czasami trzeba żonglować szkłami co bywa męczące. Taki 14-140 załatwia ci 90% zdjęć przy dobrym świetle.

    Kup na początek gx80 z 12-32. Potem będziesz kombinował z rozbudową szklarni.

  8. #58
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Ja bym dopłacił do tego 12-60.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  9. #59

    Dołączył
    May 2018
    Posty
    38
    Siła reputacji
    6
    Moja galeria
    Cały czas myślę. Z tym obiektywem kosztuje 3100-3200. A za 3499 można mieć zestaw 12-32 mm + 35-100 mm + 25 mm .

  10. #60
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    W takiej konfiguracji to nie ma nad czym myśleć.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

Podobne wątki

  1. Jaki aparat do 400 zł?
    By musiolek2 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6.01.10, 11:49
  2. jaki aparat ???
    By falkirk in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 21.09.05, 14:35
  3. Jaki aparat?
    By JacaZ in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 6.06.04, 01:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.