Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 82

Wątek: Międzyforumowe nr 6 - Z CIEMNOŚCI

  1. #31
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Zapytam nieśmiało... Kiedy możemy się spodziewać prezentacji prac i ankiety?

  2. #32
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar Ola_Olga
    Dołączył
    Sep 2011
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Posty
    2.889
    Siła reputacji
    297
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Zapytam nieśmiało... Kiedy możemy się spodziewać prezentacji prac i ankiety?
    Nie czytałeś tego?:

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Z czasem jest różnie. Czasami go nie mam. Jeśli ja mam tyle czasu ile mam, a nikt sie nie garnie do ciagnięcia konkursu to mamy opcje dwie. 1. W ogóle nie mieć nic. 2. Mieć to co mamy.
    Czyli musisz poczekać aż Jacek_Z będzie miał czas. I mamy cieszyć się z tego co mamy, albo nie będziemy mieli wcale.
    Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją (Apolinary Despinoix).

  3. #33
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Konkurs prowadzi Offca, (.........) Wolałbym by offca robiła wszystko, w tym te tabelki, ale ją to przeraża.
    Cytat Zamieszczone przez Ola_Olga Zobacz posta
    Nie czytałeś tego?:


    Czyli musisz poczekać aż Jacek_Z będzie miał czas. I mamy cieszyć się z tego co mamy, albo nie będziemy mieli wcale.

    To Offca tylko posty pisze? To co z niej za prowadząca?
    Osobiście wolę już nic niż to co (nie)mamy.

  4. #34
    Animator
    Dołączył
    Oct 2014
    Mieszka w
    Pszczyna
    Posty
    872
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez edorka Zobacz posta
    Osobiście wolę już nic niż to co (nie)mamy.
    Powiem tak... Jeżeli to ma tak wyglądać, że 3 dni po zakończeniu zbierania prac nadal nie ma głosowania to należałoby się poważnie zastanowić czy ma sens dalej to ciągnąć na siłę. (No chyba, że Offcy stało się coś poważnego).

    Nie wiem po co Offca się tego podejmujesz nie mając na to czasu... Trochę to bezsensu...

    P.S Ostatnia aktywność Offcy to 23.05, czyli była na forum dzień po zakończeniu zbierania prac.

  5. #35
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.002
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Wszystkie Wasze powyższe wpisy...
    Napisałem dokładnie to samo. Napisałem że użytkowniczka świeżo zarejestrowana na naszym forum raptem ni z gruszki ni z pietruszki bierze się za organizację trudnego technicznie projektu. Użytkowniczka, która nie ma na naszym forum ani galerii, ani swoich zdjęć, ani wypowiedzi pod innymi zdjęciami, użytkowniczka, która posiłkuje się międzyforumowym adminem, użytkowniczka która właśnie zawaliła kolejny konkurs....
    Napisałem to wszystko już kiedyś. Nawiasem mówiąc z całym szacunkiem dla Offcy - bez brzydkich słów i obrażania. I co ??
    Ano nasz moderator - nawiasem mówiąc mój serdeczny kolega, można nawet powiedzieć przyjaciel z wielu, wielu zlotów daje mi ostrzeżenie za sianie defetyzmu.
    Wiem, że gdybym nabroił, gdybym kogoś obraził to ostrzeżenie, nawet mandat jest jak najbardziej słuszny. Ale kiedy karzą Cię niesprawiedliwie - to boli.
    Bo sama żółta kartka to mi zwisa i powiewa. Ale jak przyjaciel wbija Ci nóż w plecy, to naprawdę boli.
    Dlatego ograniczyłem działalność na forum. Jeśli dla adminów ważniejszy jest nowy użytkownik bez reputacji, bez wyrobionej marki, a depcze się starego wyjadacza forumowego to coś tu jest nie tak.
    Hmmm, w sumie to teraz nie dziwię się Gowinowi, że mówi to co musi, a nie to co chce.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  6. #36
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Wszystkie Wasze powyższe wpisy...
    Napisałem dokładnie to samo. Napisałem że użytkowniczka świeżo zarejestrowana na naszym forum raptem ni z gruszki ni z pietruszki bierze się za organizację trudnego technicznie projektu. Użytkowniczka, która nie ma na naszym forum ani galerii, ani swoich zdjęć, ani wypowiedzi pod innymi zdjęciami, użytkowniczka, która posiłkuje się międzyforumowym adminem, użytkowniczka która właśnie zawaliła kolejny konkurs....
    Napisałem to wszystko już kiedyś.
    A co ma staż na forum(ilość postów czy zdjęć w galerii) do prowadzenia zabawy czy konkursu? Chęci, pomysł i zaangażowanie - to właściwe kryteria.
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Nawiasem mówiąc z całym szacunkiem dla Offcy - bez brzydkich słów i obrażania. I co ??
    Ano nasz moderator - nawiasem mówiąc mój serdeczny kolega, można nawet powiedzieć przyjaciel z wielu, wielu zlotów daje mi ostrzeżenie za sianie defetyzmu.
    Wiem, że gdybym nabroił, gdybym kogoś obraził to ostrzeżenie, nawet mandat jest jak najbardziej słuszny. Ale kiedy karzą Cię niesprawiedliwie - to boli.
    Bo sama żółta kartka to mi zwisa i powiewa. Ale jak przyjaciel wbija Ci nóż w plecy, to naprawdę boli.
    Bogdan, weź to jeszcze raz przeczytaj...
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Dlatego ograniczyłem działalność na forum. Jeśli dla adminów ważniejszy jest nowy użytkownik bez reputacji, bez wyrobionej marki, a depcze się starego wyjadacza forumowego to coś tu jest nie tak.
    "dla adminów" a to przepraszam: admini piszą posty, wklejają zdjęcia czy jakkolwiek użytkują forum? I jeszcze jedno:
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Hmmm, w sumie to teraz nie dziwię się Gowinowi, że mówi to co musi, a nie to co chce.
    Zastaw, nie sezon "na leszcza"
    Weź mi wytłumacz, zdeptany stary użytkowniku Co to się z Bodziem porobiło, gdzie facet z ciętą ripostą i pasją do Beskidu?
    Jeszcze nie dawno mogliśmy stroonami ciągnąć "mądre gatki" a teraz??
    Same gorzkie żale, wybacz ale płacz o kartę bardziej przystoi "zielonemu userowi" niźli "staremu wyjadaczowi-moderatorobójcy"

    Co do meritum: konkursu i prowadzenia - zgadzam się: jest trochę chaosu, ale pamiętam jak zaczynałem z DITL, przy wsparciu admina - też był Sajgon, póki się nie otrzaskałem.
    Tu jest podział konkretny: @Czarna_Offca: zakłada wątki, prowadzi zabawę @Jacek_Z: edytuje ankiety i kończy podsumowaniem(tabelką)
    Jak na razie jest sporo potknięć, ale mam nadzieję, że się wyrobią oboje.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  7. #37
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Chęci, pomysł i zaangażowanie - to właściwe kryteria.


    Co do meritum: konkursu i prowadzenia - zgadzam się: jest trochę chaosu,
    Tu jest podział konkretny: @Czarna_Offca: zakłada wątki, prowadzi zabawę @Jacek_Z: edytuje ankiety i kończy podsumowaniem(tabelką)
    Jak na razie jest sporo potknięć, ale mam nadzieję, że się wyrobią oboje.
    Może pomysł był i nawet jest ciekawy i fajny to jednak brak dwóch pozostałych, podstawowych, moim zdaniem kryteriów.

    Chaos jest i to dość spory, żeby nie powiedzieć duży.

    A ten podział prac przy "prowadzeniu" konkursu-zabawy... jakieś kuriozum. Ani Offca prowadzi, ani Jacek podsumowuje.

    5 edycji zabawy to dość czasu aby się wyrobić.

    Krytykuję bo sama prowadziłam konkurs-zabawę i wszystko robiłam sama. Zrezygnowałam bo brakło mi nie tyle chęci co wiedzy technicznej, która jest jednak bardzo potrzebna,
    choćby po to, aby wiedzieć, czy praca konkursowa spełnia wymogi regulaminu.

    Czas mam więc jeśli tak ma wyglądać prowadzenie zabawy to mogłabym się podjąć. Ciekawa tylko jestem jak bym została przyjęta na dwóch pozostałych forach.

  8. #38
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Co do meritum: konkursu i prowadzenia - zgadzam się: jest trochę chaosu, ale pamiętam jak zaczynałem z DITL, przy wsparciu admina - też był Sajgon, póki się nie otrzaskałem.
    Tu jest podział konkretny: @Czarna_Offca: zakłada wątki, prowadzi zabawę @Jacek_Z: edytuje ankiety i kończy podsumowaniem(tabelką)
    Jak na razie jest sporo potknięć, ale mam nadzieję, że się wyrobią oboje.
    Trochę?????Jedno zwala na drugie, Młoda kobietka mam wrażenie nieco obrażalska, albo sporo ma na głowie i nie ogarnia.
    Wybacz. Ty z urzędu bronisz sprawy a ja bez urzędowych podległości popieram Bogdana choć "jest politycznie odrębny"
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  9. #39
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    @edorka, @Krakman:
    Macie rację, ale i ja mam, nie K(RODO), nie: "z urzędu"; jak napisałem: pamiętam jak sam...itd
    widzę, że jest hm... daleko do ideału, ale myślę że temat jest do ogarnięcia, nie przekreślam
    Offcy na dzień dobry, bo różne rzeczy mogą się człekowi(i Offcy) przytrafić.
    Właśnie, D(RODO) sama Wiesz jak ciężko bywa, a jak na tobie jeszcze ktoś psy i inne zwierzaki wiesza...
    nie ułatwia sprawy - nie?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  10. #40
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.002
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    A co ma staż na forum(ilość postów czy zdjęć w galerii) do prowadzenia zabawy czy konkursu? Chęci, pomysł i zaangażowanie - to właściwe kryteria.
    ----
    Bogdan, weź to jeszcze raz przeczytaj...
    ----
    "dla adminów" a to przepraszam: admini piszą posty, wklejają zdjęcia czy jakkolwiek użytkują forum? I jeszcze jedno:
    Zastaw, nie sezon "na leszcza"
    ----
    Weź mi wytłumacz, zdeptany stary użytkowniku Co to się z Bodziem porobiło, gdzie facet z ciętą ripostą i pasją do Beskidu?
    Jeszcze nie dawno mogliśmy stroonami ciągnąć "mądre gatki" a teraz??
    ----
    Same gorzkie żale, wybacz ale płacz o kartę bardziej przystoi "zielonemu userowi" niźli "staremu wyjadaczowi-moderatorobójcy"
    ----
    Co do meritum: konkursu i prowadzenia - zgadzam się: jest trochę chaosu, ale pamiętam jak zaczynałem z DITL, przy wsparciu admina - też był Sajgon, póki się nie otrzaskałem.
    Tu jest podział konkretny: @Czarna_Offca: zakłada wątki, prowadzi zabawę @Jacek_Z: edytuje ankiety i kończy podsumowaniem(tabelką)
    Jak na razie jest sporo potknięć, ale mam nadzieję, że się wyrobią oboje.
    Chcesz riposty ?
    "... i Ty Brutusie ? "
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

Podobne wątki

  1. Międzyforumowe nr 5 - WIOSNA
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 4.05.18, 21:56
  2. Międzyforumowe nr 4 - GŁOSOWANIE
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 2.05.18, 00:11
  3. Międzyforumowe nr 4 - WODA
    By Czarna_Offca in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 25.04.18, 18:28
  4. Międzyforumowe - wątek dyskusyjny
    By Koriolan in forum O(n)ly na temat!
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 16.04.18, 19:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.