Strona 3 z 1365 PierwszyPierwszy 1234513531035031003 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 13647

Wątek: Na co sie ostatnio wkurzylas/es?

rocco
    Gość
    Nie napisałem, że ktoś zrobił co niewłaściwego tylko ze poczulem się wkurzony czy też zawiedziony.
    I tyle.

PS
    Suchar, zobacz PW.
    Ostatnio edytowane przez rocco ; 21.04.08 o 18:05

| OlyJedi Awatar domadm
    Mieszka w
    południowy śląsk
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Wkurzam się że nie mam czasu na fotografowanie, sprzęt gnije a czasu jak nie było tak nie ma.
    Chyba czas na poprzestawianie priorytetów...
    Życie tak szybko mija, dlatego warto zapisać kilka migawek w dobrej jakości.
    Srebrne E-PL7, 45mm/1.8, kit 14-42

A mnie od wiek wieków wkurzają kolory. Cały czas coś mi nie gra do końca, obrobię zdjęcia a tydzień później okazuje się, że są troszkę za żółte, albo troszkę za blade. Najgorzej, że gdy robię z nich odbitki i konwertuję przez profil labu to jakoś zawsze mam wątpliwości, czy efekt będzie taki jaki powinien być...
    Wkurzające... przerzucę się na b&w.

| OlyJedi Awatar Morlok
    Mieszka w
    Łódź
    Siła reputacji
    15
    Moja galeria
    A mnie wkurza sposób sprzedaży sprzętu foto, bądź co bądź dobra wcale nie taniego. W co lepsiejszych sklepach RTV jest możliwość przesłuchania tego co ma sie zamiar nabyć. Wtedy jak kto ma jakieś wymagania może sobie wybrać i nie musi kupować na podstawie zaszłyszanych opini. Pomijam sklepy internetowe z uwagi na ich charakter, a zresztą tam jest możliwość zwrotu. I to jest git. W sklepie dają, płacisz i do dumu poszedł sobie. Chyba, że masz jakąś znajomość z sympatycznym sprzedawcą jak jednen z naszych forumowiczów to możesz sobie sprawdzić, a tak kicha.
    Marzy mi się coś takiego o czym opowiadal kolega, kóry nabył sprzet w Szwajcarii (tam pracuje). Zanbywal go w małym sklepie foto. Sam sprzedawca zaproponował wykonanie fotek próbnych przed sklepem, a potem powędrowały one do sklepowego kompa i klient mógł sie napatrzeć do upojenia. U nas kupujesz portki za 100PLN i możesz pięć razy zakładać na d..., sprzęt warości kilku tysięcy w czapke i poszedł patrzeć co kupił, a jak się nie podoba to widziały gały co brały.
    Jsnym jest, że temu nie są winni pracownicy sklepów tylko cała do dupna organizacja tego i łapanie przez klintów gratów bez stawiania wymagań .
    No dość marudzenia.
    A poza tym jest Git
    Automaty liczą, liczą, liczą .....na człowieka.

| OlyJedi Awatar Warmik
    Siła reputacji
    12
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez suchar Zobacz posta
    Jeśli takie posty będą się tu pojawiały, to wyrzucę ten wątek na Wysypisko, bo w ten sposób tworzą się tylko kwasy na forum między sobą.
    Pzdr
    ykhm... a nie lepiej usunąć posta(y)?

a w temacie:
    wczoraj mnie gościu dżipem cherokim wyprzedził z prawej strony jadąc po dziurach i kałużach, bo nie mógł znieść, że ja wyprzedziłem go wcześniej, dodam, że staliśmy w korku
    Ostatnio edytowane przez Warmik ; 22.04.08 o 17:17

| OlyJedi Awatar suchar
    Mieszka w
    Wa-wa
    Siła reputacji
    20
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Warmik Zobacz posta
    ykhm... a nie lepiej usunąć posta(y)?
    Nie, bo proszę, by takich postów w ogóle tu nie było, a nie były, ale kasowane. Jak skasuję, to jest ryzyko, że znów się pojawią, a tak wisi ogłoszenie. Z mojej strony EOT w tym temacie.
    Strona WŁASNA | Blog Portret Ulicy
    "Fotografujemy rzeczy, by usunąć je z umysłu" - Franz Kafka

| OlyJedi Awatar dog_master
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Jak juz to skasuj POSTY i napisz, dlaczego... Czemu caly temat ma zniknac przez przykladowo kilku userow? Czy nawet jednego?

A w temacie...

MATURA! grr

Koniec LO w piatek... Ale to nie tylko zlosc, to placz... ;(
    Ostatnio edytowane przez dog_master ; 22.04.08 o 20:31
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.

| OlyJedi Awatar grizz
    Mieszka w
    Kraków
    Siła reputacji
    131
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez dog_master Zobacz posta
    Jak juz to skasuj POSTY i napisz, dlaczego... Czemu caly temat ma zniknac przez przykladowo kilku userow? Czy nawet jednego?

A w temacie...

MATURA! grr

Koniec LO w piatek... Ale to nie tylko zlosc, to placz... ;(
    Nie przejmuj się maturą... matura jest niczym w porównaniu z egzaminem na studiach :P

Moderatorka Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Ania_
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Siła reputacji
    66
    Moja galeria
    Dog_master - to trzymam kciuki.

A mnie nic nie wkurza specjalnie Jestem jakąś ostoją spokoju...
    Większa niż mysikrólik - radość mysikrólika | Mój fotowątek | Na co dzień tworzę dom utkany z marzeń

| OlyJedi Awatar dog_master
    Mieszka w
    Gdańsk
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Nie dziekuje

Teraz egzaminy tylko na architektury i podobne, ASP, AWF... Zwykle uczelnie przyjmuja na podstawie matury wlasnie... Dostac mam nadzieje, ze sie dostane, ale... i tak nie jest fajnie :/
    Alicja & E-330/14-45/40-150/FL50R & D7000/18-200/70-200f2.8/50f1.4
    My life is brilliant (-: But it's time to face the truth... Umiesz liczyć? Licz na siebie.