Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 120

Wątek: O(n)ly temat nr.1

  1. #21
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi
    Dołączył
    Nov 2009
    Mieszka w
    Ziemia Zawkrzeńska.
    Posty
    2.601
    Siła reputacji
    186
    Moja galeria
    Dobrze, że wyjaśniłeś bo jeszcze trochę a uznano by tę dziewczynę za agresora.
    Najważniejsza jest historia.
    "Narody tracąc pamięć tracą życie" C. K. Norwid

  2. #22
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.001
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Dobrze, że przynajmniej bierzesz na klatę. Fakt, dużo za późno. Pewnie nie napisałbym tego co napisałem, lub delikatniej.
    Przepraszam owieczko. Saboor wisi Ci flaszkę.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  3. #23
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Dobrze, że przynajmniej bierzesz na klatę. Fakt, dużo za późno. Pewnie nie napisałbym tego co napisałem, lub delikatniej.
    Przepraszam owieczko. Saboor wisi Ci flaszkę.
    Wiesz Bodziu że ja nie chowam się do nory, jak co po niektórzy
    Nawaliłem - zbieram. @Czarna_Offca, co pijesz oprócz Brzozowej, politury, wernixu i innych szlachetnych trunków?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  4. #24
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    hehe

    w pierwszej chwili jak zobaczyłem nową osobę zarejestrowaną w tu styczniu, która robi konkurs i chce, by wysyłać zdjęcia na jakiegoś nieznanego @ to chciałem wcisnąć "raport", żeby usunąć spamera. Dobrze, że przeczytałem wątek Saboora

    Cześć Czarna_Offca. Dobry nick na to forum Jacek_Z może ci go pozazdrościć, bo to jego rola tutaj.


    A propo - Jacek_Z. Dzisiaj jak jechałem do pracy to korki nieziemskie (ferie się skończyły). Jacek, przyznaj, że to twoja wina!

  5. #25
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar kowal73
    Dołączył
    Mar 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    2.223
    Siła reputacji
    140
    Moja galeria
    Koledzy, proszę nie rozwalajcie forum, to jest miejsce na jakie zaglądam coraz rzadziej i bardzo mi tego brakuje.
    Jeżeli forum ma nie zdechnąć niestety potrzeba nowej krwi. Cześć Offca,

    Możliwe że ten konkurs będzie początkiem czegoś nowego, ciekawego. Najbardziej brakuje mi w ostatnim okresie dobrych zdjęć w galerii, brakuje mi konstruktywnej zje-by pod pracami a nie peanów o przezajebistości przeciętności.

    Jeżeli ratunkiem będzie stworzenie połączonego forum to uważam że im szybciej tym lepiej.
    Ostatnio edytowane przez kowal73 ; 29.01.18 o 14:03
    sprzedam - ZD40-150 f3,5:4,5 (stan sklepowy) - 550
    sprzedam - Klapki zabezpieczające Karty CF do E330 - ostatnie 3 szt w Polsce

    www.k2-stal.pl

  6. #26
    | OlyJedi Awatar Lilen
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Podbeskidzie
    Posty
    1.700
    Siła reputacji
    223
    Moja galeria
    Czytając pierwsze posty, nawet nie doczytawszy do postu Saboora zastanawiałem się o co Wam chodzi. Pojawiła się nowa osoba, która chce coś zrobić to się cieszmy a nie szukajmy od razu negatywów. Czasy się zmieniają, niektórzy ludzie z forum niestety odchodzą - całe szczęście, że pojawiają się nowe. Taka kolej rzeczy. Cieszmy się, że komuś się chce. Można oczywiście nic nie robić, nic nie zmieniać i narzekać w bardzo wąskim gronie, że kiedyś to było lepiej (czyt. inaczej). Nie chcę aby ktokolwiek ten post odbierał osobiście, proszę tylko o więcej entuzjazmu. Nie wszystko co nowe to złe. Oczywiście mogą zdarzyć się też pomysły nietrafione ale nie myli się ten co nic nie robi.
    Więcej moich zdjęć na tomekszpila.com lub spotkajmy się na Instagramie

  7. #27
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Lilen Zobacz posta
    ... proszę tylko o więcej entuzjazmu. Nie wszystko co nowe to złe.
    Prosić możesz ale natury ludzkiej nie zmienisz. Trudno o entuzjazm dla nowego, szczególnie jeśli jest niespodziewane.
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  8. #28
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.590
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Jacku, .
    Będę tłumaczył cierpliwie, to moja rola. Szczególnie w tym przypadku. Po kolei. Chciałem by wzrosła frekwencja w zabawach forumowych, chciałem ozywic forum, zrobic je otwartym na nowych ludzi. Stąd chciałem ruszyć zabawy międzyforumowe. Odbyły się 3 częsci zabawy popRAWka (na marginesie - nazwa z forum olympusa, nie zmieniłem jej), ale wrócilismy do zabawy wewnątrz forum. Zaproponowałem więc Zadania Tematyczne na 3 fora, co byłoby wskrzeszeniem tu zabawy jaką kiedyś mieliście. Rozmawiałem o tym z moderatorami forum OC oraz CB. Poruszyłem oczywiście kwestie prowadzącego te zabawę. Rozmawiałem z osobą która jest decyzyjna - saboorem, pytałem o edorkę. Jako alternatywe pytałem czy "dostanę" kogoś z forum kto tu to poprowadzi, czy tez opcja 2 - poprowadzę to ja, czy opcja 3 - poprowadzi to ktoś kto prowadzi to na nikoniarzach, czyli Offca. Scharakteryzowałem owieczkę itd itd. Saboor ją zechciał w ogóle temat był ruszany szerzej na forum moderatorskim oraz w dziale dla animatorów.
    Przty okazji - nie wskazano tez prowadzącego na forum canona, analogicznie zaproponowałem siebie lub owcę, nie mieli nic przeciw niej. Sytuacja jest taka, że Offca poprowadzi więc te zabawe na 3 forach. A że Offca ma ADHD to zanim zacznie zabawę międzyforumową (czeka z tym do zamknięcia cyklu 80 zabaw na nikoniarzach, teraz jest tam zabawa 7 wystartowała z zabawą na olku, taką "na rozgrzewkę". Na canonie też jest taka rozgrzewka.
    W sumie to nie wiem czy mam się przedstawiac jako inicjator tego wszystkiego, bo dla niektórych powoduje to negatywne nastawienie. Jestem ciekaw ile lat zajmie zanim mnie ktoś zakwalifikuje do innej szuflady niz ta, do jakiej mnie wrzucił na starcie. W każdym razie pytanie czy ja powinienem reklamowac tu offcę, czy nie, bo to ją byc może przekresli w czyiś oczach.
    Gdyby forum (tzn kto - admin, modzi, userzy, głosowanie?) wskazało prowadzącego to by była inna sytuacja, ale jest jak jest. I w sumie uważam, że dobrze, bo jest jedna osoba na 3 fora. Gdyby tu był ktoś swój, olkowy to on byłby pewnie tak samo obcy na N i na CB jak tu (i na CB) jest na razie offca. Albo byłoby 3 prowadzących na 3 forach - czyli każde z rozwiązań ma minusy (koordynacja). Bierzcie pod uwagę inny punt widzenia osoby myślącej o kilku forach i o tym, że zabawa jest międzyforumowa. To nie moja wina że Oly Rulez wygasło. W to miejsce jest cos innego. Nie ma nakazu brania w tym udziału. Uważam, że coś ( czyli w tym przypadku zabawa na 3 fora) jest wartością dodaną. Bo nic nikomu nie zabiera, a daje coś osobom zainteresowanym. Jeśli tu takie będą to będzie to kontynuowane. Jeśli nie - będę wymyślał coś nowego. Aż cos chwyci. Zresztą jeśli chwyci zabawa offcy to i tak będę myślął nad kolejnymi "atrakcjami".
    Saboor dał link, ja dla tych co nie chcą sie tam przedzierać to powien, że Offca prowdzi te zabawę (po kimś) na nikoniarzach od kwietnia 2017. Prowadzi to na wesoło, ludzie ja lubią, jest solidna. Jeśli dacie jej szansę to myślę że i tu wytworzy się jakaś "chemia".

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    O, w tzw międzyczasie pojawiły się nowe wpisy. Cieszę się z ich treści.
    Cytat Zamieszczone przez szafir51 Zobacz posta
    A propo - Jacek_Z. Dzisiaj jak jechałem do pracy to korki nieziemskie (ferie się skończyły). Jacek, przyznaj, że to twoja wina!
    No moja Ale mogłeś zadzwonić, znam sporo osób we Wrocławiu i by ci pożyczyli rower.
    Teraz serio - jak szukasz serwisu (we Wrocku) i złotej rączki od sprzetu, obiektywów itd to polecam baaardzo TOP67, nick z forum nikoniarzy.

    Cytat Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
    potrzeba nowej krwi. Cześć Owca,

    Możliwe że ten konkurs będzie początkiem czegoś nowego, ciekawego.


    Cytat Zamieszczone przez kowal73 Zobacz posta
    Jeżeli ratunkiem będzie stworzenie połączonego forum to uważam że im szybciej tym lepiej.
    Wpis mnie zdziwił (pozytywnie). Tzn że już tak tu ktoś uważa. Przyznam, że taki pomysł powoduje u częsci osób chęć "ucieczki". Cos takiego - tzn połączenie nikoniarzy z canon-board zaproponował mod z nikoniarzy ze 3 lata temu. To było jakby ktos granat rzucił. Albo gorzej. Najbardziej wrogie sobie systemy? Tzn w oczach fanboyów marki N i C. Z tym (tzn z połaczeniem) trzeba sie oswajać. Po 3 latach większość modów N to chyba sie niecierpliwi kiedy to połaczenie będzie. Nieprędko. Wg mnie to nas jednak czeka. Społeczność olkowa tez się musi przekonać sama do jakis zmian, nowego otwarcia itd. Kiedyś. Na innych forach też chodzi często nie o sprzęt, a o fotografie. Też sa fajni ludzie, fachowcy w swoich dziedzinach i wspólne działy zdjęciowe to nie jest zły pomysł. Kiedyś. Teraz zabawy międzyforumowe mają pokazać inne fora. Nawet poznanie nicków innych userów - zawsze coś do przodu. Ja patrzę na to jak na proces. Długi. Jak długi - zależy od odzewu ludzi tu i tam. Nic na siłę. Tzn myslę, że pare % userów nic nie przekona, ale jeśli to będzie ubytek paru % to da sie to przełknąć. Za rok, dwa, trzy. Tzn ja myślę, że nie 3, bo wtedy fora będa tak małe, że nic im nie pomoże i połączenie będzie wtedy krokiem spóźnionym.
    Można jeszcze pomyśleć nad .. facebookiem i grupą, stroną Wiem, że jest. Ale chodzi by zaprząc to do pozyskania ludzi. Bo na razie to ssanie jest w jedna stronę. Z forum na fejsa.
    Jak zwykle sie rozpisałem i zrobiłem OT, bo to w sumie temat rozległy - przyszłość forum, plany.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    ..Tak w ogóle sądziłem, że będzie tylko nowy konkurs tematyczny międzyforumowy. O prowadzeniu lokalnego konkursu tematycznego nie przypominam sobie aby była wcześniej mowa. .
    Bo nie było. Ale offca i saboor się wyrywali. Myslałem, że owieczka się wprowadzi w forum, stopniowo ją zareklamuję, bo zanim wystartują miedzyforumowe to miną ze 3 tygodnie. Miałbym czas. Chyba saboor nie zdaje sobie sprawy po jak kruchym lodzie ja tu stąpam. Łatwo mu mówić bym się nie przejmował.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29.01.18 o 14:27

  9. #29
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Dajmy dziewczynie wykazać się w praniu...

    Weźmy w evencie udział!

    O OlyRulez nikt od kilku miesięcy się nie zapytał nawet, do FM zdjęcia wrzuca kilka tylko osób, dobrze funkcjonuje tylko grupa poprawkowa. W galerii, wątkach trudno o ocenę, opinię

    A gdy pojawia się ktoś chętny z pomysłem to natychmiast "huzia na Józia"..., tak przecież nie przystoi...
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  10. #30
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    bułki słodkie mi w Lidlu wykupili... Jacek, przyznaj się

    Połączenie forów to zły pomysł. W kwestii zdjęciowej nie byłoby większych problemów, ale to też fora sprzętowe i lepiej, jak zostaną rozdzielone. Ale konkursy międzysystemowe to dobry pomysł. 1200px i brak exifa powodują, że nikt się nie będzie skupiał Kanon to, Nikon czy Panasonik, ważne co na zdjęciu.

    3mam kciuki.

Podobne wątki

  1. Temat
    By luke_skajlokier in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 8.03.13, 19:07
  2. Głosowanie - temat LAS
    By RadioErewan in forum Konkurs Oly Rulez
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24.07.06, 12:40
  3. Temat nr 2: LAS
    By HrabiaMiod in forum Konkurs Oly Rulez
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24.07.06, 09:09
  4. Temat odbicia
    By chivas in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26.08.04, 16:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.