Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: amazon vs oficjalny diler w Polsce

  1. #1

    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    amazon vs oficjalny diler w Polsce

    Czy kupując aparat na Amazonie w Niemczech, ryzykuję czymkolwiek w stosunku do zakupu w Polsce? Chodzi mi głównie o dostępność do ew. akcji promocyjnych Olympus Polska.
    Jakie jest Wasze doświadczenie z zakupem sprzętu foto na amazon.de ? Warto w to się pakować przy różnicy ceny około 100PLN (~5% wartości zakupu) na korzyść Amazon ?
    Ostatnio edytowane przez ptrk ; 22.01.18 o 19:37

  2. #2
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Amazon.de nie jest objęty cashbackiem Olympus Pl, ale w chwili obecnej cashback się skończył. Poza tym pamiętaj, że Amazon przeliczy VAT na polski i cena będzie wyższa. No i uważaj, czy kupujesz od Amazona, czy od firm trzecich. Jeżeli od Amazona, to poza powyższym ryzyka żadnego nie ma.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  3. #3
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    I płać kartą walutową

  4. #4
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    Ja polecam Revolut.
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  5. #5
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Koriolan
    Dołączył
    Aug 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Posty
    4.665
    Siła reputacji
    292
    Moja galeria
    Jeżeli te 5% nie uwzględnia róznicy VAT w PL i DE... to nie będzie żadnej różnicy.
    Moje zdjęcia: http://forum.olympusclub.pl/showthre...938#post206938
    zabawki: E-M1 + 12-100/f4 + 8-25/f4+100-400/5.6-6.3+ 12/2 + 45/1.8 . Czasem S 23Ultra

  6. #6
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    Na Amazonie trzeba uważać, bo pojawiły się jakieś wałki, sprzedawcy proszą o kontakt przez email a potem wysyłają link do podrobionej strony amazona.

    Ja kupuję na Ebay.de czy Amazon.de jak jest wyraźnie taniej niż u nas. Jak sprzęt nowy to obowiązuje gwarancja europejska.

    Kupowanie taniej za granicą i żebranie o keszbek w Polsce to już mocne cebulowanie. Ja wiem, że każdy chce jak najtaniej ale bez przesady. Zresztą akcje promocyjne zawsze mają swój regulamin, który w miarę przejrzyście wyjaśnia kto, co i gdzie.

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dziękuję za porady, Wszystkie je wziąłem pod uwagę. 5% różnicy jest już po uwzględnieniu polskiego VAT. Towar jest bezpośrednio od Amazona. W promocji jest dodatkowo 30 dni darmowej chmury Adobe.
    Jeden minus, że sprzęt (srebrny korpus E-M10 II) na magazynie będzie dopiero 29 stycznia.

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2011
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Na zakończenie wątku mogę tylko dodać, że Amazon fatalnie zapakował aparat. Olympusowskie opakowanie wsadzili do dużo większego kartonu z dość miękkiej tektury bez żadnego wypełnienia, tak że pudełko z Olkiem latało w środku jak ryż w grzechotce

Podobne wątki

  1. Panasonic LUMIX GH5 - oficjalny komunikat
    By LuiN in forum Korpusy micro 4/3
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 14.02.17, 20:15
  2. zakupy na amazon
    By tomek76k7 in forum Co kupić ?
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 7.07.11, 18:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.