Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 130

Wątek: Tymczasem w Afryce

  1. #71

    Dołączył
    Dec 2015
    Mieszka w
    PE RPA
    Posty
    78
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Dawno mnie nie było ze względów rodzinnych, ale wątek nie umarł. Fotki się mnożą tyle, że czasu na PP nie ma więc wrzucam tym razem jpgi prosto z puszki i do tego w mono - bo tako ostatnio lubię

    47 Port Elizabeth Sommerstrand

    48 Port Elizabeth "Shark Rock Pier"

    49 Port Elizabeth "Hobbie beach"

    50 Fale przed domem

    51 Wydmy i koniki na plaży "Maitland" na obrzeżach Port Elizabeth

    52 Głuptaki (Cape Gannet) w ośrodku rehabilitacji Sancob w PE

    53 Do zobaczenia :*

  2. #72
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Jeśli fotografujesz kobietę, to zadbaj o to, żeby wyglądała korzystnie. I nie jest ważne, czy jest to Twoja żona, teściowa, czy miss afryki.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #73
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Czarno białe raczej nie. Pół życia robiłem takie bo kolor był w powijakach... Przynajmniej w Polsce.
    Twoje, egzotyczne wymagają jednak koloru. Na pewno!
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  4. #74
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.005
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Czarno białe raczej nie. Pół życia robiłem takie bo kolor był w powijakach... Przynajmniej w Polsce.
    Twoje, egzotyczne wymagają jednak koloru. Na pewno!
    Potwierdzam, zabrałeś to co najpiękniejsze w fotografii przyrodniczej. A zdjęcia piękne.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  5. #75
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar droplet
    Dołączył
    Nov 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    2.359
    Siła reputacji
    112
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jeśli fotografujesz kobietę, to zadbaj o to, żeby wyglądała korzystnie. I nie jest ważne, czy jest to Twoja żona, teściowa, czy miss afryki.
    Zdjęcie 53 może nie jest powalające ale ja nie widzę by autor zrobił tu jakąś krzywdę kobiecie. Fret, proszę napisz konkretnie co ci się nie podoba.

    Też bym wolał resztę w kolorze.

  6. #76

    Dołączył
    Dec 2015
    Mieszka w
    PE RPA
    Posty
    78
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Twoje, egzotyczne wymagają jednak koloru. Na pewno!
    Co dla jednego jest egzotyką, dla drugiego codziennością. Ale rozumiem przekaz, dzieki za komentarz.

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Potwierdzam, zabrałeś to co najpiękniejsze w fotografii przyrodniczej. A zdjęcia piękne.
    Dzięki za pochwałę!

    W naturalnych kolorach żadne z wstawionych zdjęć nie grzeszyło szaleństwem barw. Na fotkach 47,48,49 odcienie szarości w moim zamyśle miały wzmocnić klimat generalnej pustki na ulicach czy plażach w moim mieście. Fala na kolejnej fotce moim zdaniem pokazuje potęgę i siłę oceanu gdzie w kolorze to poprostu kolejna fala Reszta to taka zabawa z światłem i kontrastami, w dziedzinie której stawiam pierwsze kroki więc liczę na podpowiedzi od doświadczonych kolegów!

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Jeśli fotografujesz kobietę, to zadbaj o to, żeby wyglądała korzystnie. I nie jest ważne, czy jest to Twoja żona, teściowa, czy miss afryki.
    Rewelacyjna zasada! Z którą nie sposób się nie zgodzić wyłączając pewne wyjątki.

    Podobnie jak kolega Droplet, czekam na konkretny komentarz co spartoliłem...

    Mogę się domyślić, że cień w okolicy nosa uwydatnia go mało korzystnie... Może coś nie do końca rewelacyjnie w kompozycji włosów z okularami..? Generalnie widze te dwa "problemy" patrząc na miniaturę jednak przy zbliżeniu na twarz jestem całkiem zadowolony z tej fotki. Może nie jest genialna ale jak na fotkę z ręki fotografując osobę sytuacyjnie i w ruchu z celem uwiecznienia "sprzedawanego buziaka" - nie będę sie tej fotki wstydził

    Podziękuje za komentarz jak dostanę konretny, który mi pozwoli wprowadzić poprawki w kolejny fotkach
    Ostatnio edytowane przez Blacklude ; 26.06.18 o 20:02

  7. #77
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Blacklude Zobacz posta
    Co dla jednego jest egzotyką, dla drugiego codziennością. ......
    Pomyśl o innych, którym to pokazujesz. Dla nich to egzotyka.
    Cytat Zamieszczone przez Blacklude Zobacz posta
    W naturalnych kolorach żadne z wstawionych zdjęć nie grzeszyło szaleństwem barw. Na fotkach 47,48,49 odcienie szarości w moim zamyśle miały wzmocnić klimat generalnej pustki na ulicach czy plażach w moim mieście. Fala na kolejnej fotce moim zdaniem pokazuje potęgę i siłę oceanu gdzie w kolorze to poprostu kolejna fala ...
    W naturalnych kolorach może i nie grzeszyć szaleństwem barw, ale B.W. To już zupełnie nie grzeszy barwami!

    Fala fali nie równa, a już szare to takie jakieś ..... szarobure.
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  8. #78

    Dołączył
    Dec 2015
    Mieszka w
    PE RPA
    Posty
    78
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Krakman Zobacz posta
    Pomyśl o innych, którym to pokazujesz. Dla nich to egzotyka.


    W naturalnych kolorach może i nie grzeszyć szaleństwem barw, ale B.W. To już zupełnie nie grzeszy barwami!

    Fala fali nie równa, a już szare to takie jakieś ..... szarobure.
    Krakman, punkt przyjęty na klatę i choć ostatnio strasznie mnie ciągnie do B&W.
    to w następnej wrzucie obiecuje kolory i egzotykę

  9. #79
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Blacklude Zobacz posta
    Krakman, punkt przyjęty na klatę i choć ostatnio strasznie mnie ciągnie do B&W.
    to w następnej wrzucie obiecuje kolory i egzotykę
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  10. #80
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar henry1
    Dołączył
    Jun 2006
    Mieszka w
    Stołeczne Miasto Poznań
    Posty
    8.630
    Siła reputacji
    325
    Moja galeria
    Te w B/W można do wątku Helmuta wrzucić w celu podkolorowania.
    W ogródku sąsiadki są ładne kwiatki.
    Popieram Stopkę Krakmana
    !

    LUBIĘ WYCHODZIĆ NA DWÓR, NA POLE MAM ZA DALEKO.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.