Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 130

Wątek: Tymczasem w Afryce

  1. #21

    Dołączył
    Dec 2015
    Mieszka w
    PE RPA
    Posty
    78
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Dzięki za komentarze, cieszy mnie pozytywny odbiór podsyłam więc kilka kolejnych obrazków.

    6. Owoce morza

    7. Antylopa Niala w kamuflażu

    8. Czarna mamba

    9. "The heads" Plettenberg Bay

    10, Baviaans Kloff

    11. Rodzeństwo (Surykatki)
    Ostatnio edytowane przez Blacklude ; 7.01.18 o 23:54

  2. #22
    | OlyJedi Awatar wyszomir
    Dołączył
    Mar 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    7.856
    Siła reputacji
    384
    Moja galeria
    Piękne tereny i ciekawe zdjęcia. Ta czarna mamba spotkana w naturze, czy w terrarium przez szybę? Jeśli w naturze, to z jakiej odległości jej zdjęcie robiłeś?
    Pozdrawiam!
    Marek Wyszomirski (wyszomir@toya.net.pl)

  3. #23

    Dołączył
    Dec 2015
    Mieszka w
    PE RPA
    Posty
    78
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez wyszomir Zobacz posta
    Piękne tereny i ciekawe zdjęcia. Ta czarna mamba spotkana w naturze, czy w terrarium przez szybę? Jeśli w naturze, to z jakiej odległości jej zdjęcie robiłeś?
    Mamba w terrarium Bayworld, PE. W naturze nie występują w moich rejonach, a jedynie na północy kraju. U nas mamy trzy bardzo jadowite węże "Puffadder", "Boomslang" oraz "Cape Cobra". Pierwsze dwa spotkaliśmy w naturze, fotki będą next time

  4. #24
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.015
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Czarna mamba jest szybsza od człowieka, więc nie zaryzykowałbym zdjęć w naturze. Fachowcy jak robią takie foty to sa przygotowani: antytoksyna, samolot, itd.
    Piękne zdjęcia w tym wątku
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  5. #25
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi
    Dołączył
    Jun 2004
    Posty
    5.023
    Siła reputacji
    147
    Moja galeria
    A jak wygląda miasto w ktorym mieszkasz w kontekście podziału na białych/czarnych? Czy to podobnie jak w Joburgu, czy trochę lepiej?
    Moje fotografie: www.beluch.pl | Grupa dyskusyjna M43 Polska

  6. #26

    Dołączył
    Dec 2015
    Mieszka w
    PE RPA
    Posty
    78
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Czarna mamba jest szybsza od człowieka, więc nie zaryzykowałbym zdjęć w naturze. Fachowcy jak robią takie foty to sa przygotowani: antytoksyna, samolot, itd.
    Piękne zdjęcia w tym wątku
    Dzięki za komentarz! Zła reputacja Czarnej Mamby bierze się głównie z jej agresywności wiec raczej bym nie ryzykował focić bez szyby. Co więcej ja osobiście nawet do powolnego i leniwego puffaddera wolał bym nie podchodzić bliżej niż na 2 metry... O efektach ukąszeń z osobami z RPA rozmawiałem wielokrotnie i to nie są przyjemne opowiadania :/

    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez luc4s Zobacz posta
    A jak wygląda miasto w ktorym mieszkasz w kontekście podziału na białych/czarnych? Czy to podobnie jak w Joburgu, czy trochę lepiej?
    Ja mieszkam na przdmieściach i na moim osiedlu zdecydowana większość, może nawet 90% to biali. Ale mamy obok jakieś 3 km lokację, w której na podobnej powierzchni jak u nas jest pewnie 10x wieksza społeczność w 100% czarnoskórych, którzy mieszkają w domkach z blachy falistej... W statystykach PE jest podobne jak reszta kraju czyli zdecydowana większość czarnoskórych i mulatów.

  7. #27
    | OlyJedi Awatar piasbog
    Dołączył
    May 2009
    Mieszka w
    Łomża
    Posty
    949
    Siła reputacji
    188
    Moja galeria
    Świetne zdjęcia i bardzo ciekawy wątek. Od znajomego który spędził ok. roku na farmie w Namibii wiem, że tubylcy panicznie boją się gadów, szczególnie złą sławę ma Czarna Mamba która jak wszystkie węże jest tam pod ścisłą ochroną. Z antytoksynami to ponoć lipa, fiolki są tylko większych szpitalach i w praktyce o ile dojdzie do ukąszenia to jest ono śmiertelne (inna sprawa, że takich zdarzeń nie ma dużo).
    XZ-1, OM-1, 12-40, 100-400

  8. #28
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar lisiajamka1
    Dołączył
    Feb 2009
    Mieszka w
    Białystok
    Posty
    7.309
    Siła reputacji
    414
    Moja galeria
    Ciekawy wątek,świetne zdjęcia

  9. #29

    Dołączył
    Dec 2015
    Mieszka w
    PE RPA
    Posty
    78
    Siła reputacji
    52
    Moja galeria
    Dzięki za dobre słowa i kolejna wstawka tym razem - Stormsriver National Park i początek Otters Trail

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.

    18.

  10. #30
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Fajny wątek, świetne zdjęcia. Chętnie bym też obejrzał jakiegoś streeta.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.