Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: popRAWka Edycja specjalna - dyskusja ogólna

  1. #1
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria

    popRAWka Edycja specjalna - dyskusja ogólna

    Tak przy okazji: czy popRAWka OC jeszcze istnieje, czy tylko galopujące SuperpopRAWki? @Jacek_Z nie za często edycje? Chcesz wyjechać konkursy lokalne?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  2. #2
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cykl obejmuje 3 zabawy. Ma być sprawiedliwie - raw z olka, canona, nikona. Takie było założenie od samego początku. Regulamin sie kłania Nagroda jest za cykl 3 konkursów.

  3. #3
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Cykl obejmuje 3 zabawy. Ma być sprawiedliwie - raw z olka, canona, nikona. Takie było założenie od samego początku. Regulamin sie kłania Nagroda jest za cykl 3 konkursów.
    Ty mi tu z regulaminem nie wyjeżdżaj, pytanie - odpowiedź krótko i zdrowo.
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  4. #4
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Saboor Zobacz posta
    Ty mi tu z regulaminem nie wyjeżdżaj, pytanie - odpowiedź krótko i zdrowo.
    Odpowiedziałem. Cykl obejmuje 3 zabawy, jedna już była, teraz leci RAW z Canona, na końcu z Nikona. Na tym koniec i analiza czy to powtórzymy, jeśli tak to kiedy, czy raz na kwartał czy jak. Za wcześnie na decyzje, pierw trzeba zobaczyć jak to się udało. Na forum canona są zadowoleni, bo tam nie było nic. Na nikoniarzach - czym więcej tym fajniej. Tu ... jest róznie, sam czytałeś. Zobaczymy czy sie ludzie do tego przekonają, do końca zostało jeszcze 26 dni.
    Czyli - za 26 dni startuje tradycyjna popRAWka olympusowa, no chyba, że pokochaja te formę konkursu na 3 fora
    Ja bym chętnie za kwartał powtórzył zabawe na 3 fora, a potem to w ogóle zaprosił Sony - KKM i Pentaxa czyli zabawa na 5 fajerek

  5. #5
    Rozjemca - Super Mod Zwycięzca popRAWki
    Konto PREMIUM | OlyJedi
    Awatar Saboor
    Dołączył
    Aug 2008
    Mieszka w
    Markach
    Posty
    17.403
    Siła reputacji
    285
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Odpowiedziałem. Cykl obejmuje 3 zabawy, jedna już była, teraz leci RAW z Canona, na końcu z Nikona. Na tym koniec i analiza czy to powtórzymy, jeśli tak to kiedy, czy raz na kwartał czy jak. Za wcześnie na decyzje, pierw trzeba zobaczyć jak to się udało. Na forum canona są zadowoleni, bo tam nie było nic. Na nikoniarzach - czym więcej tym fajniej. Tu ... jest róznie, sam czytałeś. Zobaczymy czy sie ludzie do tego przekonają, do końca zostało jeszcze 26 dni.
    Czyli - za 26 dni startuje tradycyjna popRAWka olympusowa, no chyba, że pokochaja te formę konkursu na 3 fora
    Ja bym chętnie za kwartał powtórzył zabawe na 3 fora, a potem to w ogóle zaprosił Sony - KKM i Pentaxa czyli zabawa na 5 fajerek
    Czemu tylko 5?
    |popRAWka: 3|SKARBNIK TWA wątek Moje foty :::: Nie ma prawdziwego szczęścia :::: wątek IR'iotyczne EGZEKUTOR TWA|Zloty: 6|
    wątek kulinaria :::: bez prawdziwych potrzeb :::: wątek tutoriale
    wątek Photoshop :::: <-- Volter --> :::: wątek DITL

  6. #6
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Bo inne fora są już małe, userów mało, a ci co są to i tak pewnie są na naszych forach. Logistycznie to jest niezła jazda, 5 wystarczy.

  7. #7
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ,,,. Na nikoniarzach - czym więcej tym fajniej. Tu ... jest róznie, sam czytałeś. Zobaczymy czy sie ludzie do tego przekonają, do końca zostało jeszcze 26 dni.
    Czyli - za 26 dni startuje tradycyjna popRAWka olympusowa, no chyba, że pokochaja te formę konkursu na 3 fora
    ...
    Poprawka olympusowa nie ma nic do superpoprawki.... Moim zdaniem może sietoczyć swoim rytmem i niezależnie. Nie było umowy na wyłaczność superpoprawki o ile dobrze sobie przypominam.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  8. #8
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Poprawka olympusowa nie ma nic do superpoprawki.... Moim zdaniem może sietoczyć swoim rytmem i niezależnie. ...
    Jestem za taką interpretacją
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  9. #9
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Rozpatrywałem taką ewentualność, uważam, że jednak byłby lekki przesyt tymi konkursami na forum. Zwłaszcza jeszcze biorąc pod uwagę okres przedświąteczny, Święta, Nowy Rok. Nie wykluczam natomiast, że ruszymy z popRAWką forumową nie czekając na zakończenie 3 Edycji Specjalnej.
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  10. #10
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Rozpatrywałem taką ewentualność, uważam, że jednak byłby lekki przesyt tymi konkursami na forum. Zwłaszcza jeszcze biorąc pod uwagę okres przedświąteczny, Święta, Nowy Rok. Nie wykluczam natomiast, że ruszymy z popRAWką forumową nie czekając na zakończenie 3 Edycji Specjalnej.
    Chwała Ci za te słowa.
    Poprawka specjalna nie olimpiada by inne wojenki z fotomaterią zamykać na czas jej trwania...
    Poprawka specjalna niech sobie idzie w swoim, innym, rytmie.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

Podobne wątki

  1. Retronaprawa - dyskusja ogólna
    By Bodzip in forum Retronaprawa
    Odpowiedzi: 144
    Ostatni post / autor: 18.06.19, 18:32
  2. Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 26.12.17, 23:10
  3. popRAWka Edycja Specjalna, RAW nr 2
    By And.N in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 23.12.17, 14:48
  4. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 17.12.17, 22:18
  5. popRAWka Edycja Specjalna, RAW nr 1
    By And.N in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 8.12.17, 18:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.