Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: popRAWka Edycja Specjalna, RAW nr 2

  1. #21
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta

    Mam na teraz 19 prac.
    Pojawił się nam sponsor - MareckiMarek ufundował dla zwycięzcy cyklu program http://www.machineryhdr.com/pl/
    Więcej informacji później

    Mamy też nagrodę - forumowy kalendarz. Jak ktoś chce dorzucić się z nagrodą to niech się nie krępuje
    A co z osobistymi pisemnymi gratulacjami od fomaga? (dedykacją)
    Ostatnio edytowane przez apz ; 19.12.17 o 22:19
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  2. #22
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Myślę, że to nie problem. Nie pytałem go o to co prawda, ale bym się zdziwił odmowie.

  3. #23
    Konto PREMIUM Awatar MareckiMarek
    Dołączył
    Feb 2010
    Mieszka w
    Warszawa, Radom
    Posty
    61
    Siła reputacji
    18
    Moja galeria
    Ponieważ z oczywistych względów nie będę startował w konkursie w którym sponsoruję nagrodę, postanowiłem zamieścić obróbkę RAWa przy pomocy programu Machinery HDR Effects.
    Wszystkie operacje został wykonane w programie, bez pomocy innych narzędzi.

    Program można pobrać tutaj: www.MachineryHDR.com


    - - - - - - - - - - AKTUALIZACJA - - - - - - - - - -

    Na forum jest wątek dotyczący Machinery, zapraszam.

    https://forum.olympusclub.pl/threads/79558-MACHINERY-2-0-HDR-Effects/page9?p=1314701

  4. #24
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Krakman
    Dołączył
    Mar 2010
    Mieszka w
    Polana Żywiecka
    Posty
    6.627
    Siła reputacji
    293
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    A co z osobistymi pisemnymi gratulacjami od fomaga? (dedykacją)
    Ty tak poważnie...???
    Dzień bez uśmiechu - dzień stracony!
    Wszystkim smętnym, nie mającym poczucia humoru, tudzież agresywnie reagującym na nasze wspaniałe i pogodne wpisy, zwane dalej oftopami - MÓWIĘ STANOWCZE NIE ! KRAKMAN - Uczestnik i Użytkownik czego się da..., nawet TWA


  5. #25
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Myślę, że osoba, która wygra cykl sama określi czy chce te dedykacje, czy nie.

    Ilość prac przekroczyła właśnie te z poprzedniej edycji. Mam 42 prace, została doba do końca zbiórki. Jutro taki dzień, gdy wszyscy będziemy zabiegani i zaabsorbowani czym innym. Nie zwlekajcie, nadsyłajcie prace już teraz. Ułatwicie tym samym pracę andtor2, siemalysemu i mnie.

    Ponieważ ankieta i głosowanie maja być dobę po końcu zbiórki, a doba po końcu zbiórki to .. wigilijny wieczór, to oczywiście zmienimy termin startu z drugą ankietą. Mam nadzieję, że to zrozumiałe i nie wzbudza Waszych podejrzeń
    Konsultacje zaczniemy jeszcze przed końcem zbiórki, a zdjęcia pod głosowania damy jutro, 23.12 w nocy (może o 22-23.00? zależy jak się wyrobimy).
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 22.12.17 o 20:31

  6. #26
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Myślę, że osoba, która wygra cykl sama określi czy chce te dedykacje, czy nie.

    Ilość prac przekroczyła właśnie te z poprzedniej edycji. Mam 42 prace, została doba do końca zbiórki. Jutro taki dzień, gdy wszyscy będziemy zabiegani i zaabsorbowani czym innym. Nie zwlekajcie, nadsyłajcie prace już teraz. Ułatwicie tym samym pracę andtor2, siemalysemu i mnie.

    Ponieważ ankieta i głosowanie maja być dobę po końcu zbiórki, a doba po końcu zbiórki to .. wigilijny wieczór, to oczywiście zmienimy termin startu z drugą ankietą. Mam nadzieję, że to zrozumiałe i nie wzbudza Waszych podejrzeń
    Konsultacje zaczniemy jeszcze przed końcem zbiórki, a zdjęcia pod głosowania damy jutro, 23.12 w nocy (może o 22-23.00? zależy jak się wyrobimy).
    Myślę, że osobista dedykacja Szefa i gratulacje od to szczególną nagrodą i powinno to być już dawno uzgodnione.
    Jak nie masz extra bonusów to daj chociaż niepowtarzalną pamiątkę.
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  7. #27
    Administrator Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Feb 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Posty
    1.591
    Siła reputacji
    85
    Moja galeria
    Wg życzenia. Odnoszę wrażenie, że niektórzy czują pewną awersję do szefa, stąd niech się stanie wg ich życzenia.
    Saboor dorzuca suweniry olkowe: Futerał na pena, kamizelka e sytem, koszulka OMD, czapeczka Olympusa
    No i jest program Machinery. Może jeszcze ktoś, coś?

    Jest 46 prac, przebiliśmy więc to co było na częsci 1, zostało 21 godzin. Przekroczymy 50?
    Mamy już chyba każdą możliwą wersję kolorystyczną
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 23.12.17 o 00:16

  8. #28
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Myślę, że osobista dedykacja Szefa i gratulacje od to szczególną nagrodą i powinno to być już dawno uzgodnione.
    Nie przywiązywałbym do tego specjalnie wagi
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    Jak nie masz extra bonusów to daj chociaż niepowtarzalną pamiątkę.
    Bonusy przecież są, kalendarz forumowy i licencja na program Machinery HDR Effects.
    Widzę, że jeszcze sie pojawiają dodatkowe:
    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...Saboor dorzuca suweniry olkowe: Futerał na pena, kamizelka e sytem, koszulka OMD, czapeczka Olympusa
    Wszystko to zgarnia tylko zwycięzca ?

    PS.
    Czy tylko ja widzę w ostatnich postach pogrubioną czcionkę (chociaż posty pisane zwykłą) ?
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

  9. #29
    Moderator | OlyJedi Awatar apz
    Dołączył
    Mar 2009
    Mieszka w
    Beskid Mały; Andrychów
    Posty
    18.234
    Siła reputacji
    337
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez andtor2 Zobacz posta
    Nie przywiązywałbym do tego specjalnie wagi

    ...
    Gdy szef będzie właścicielem {czego mu życzę!} "polskiego" amazona to będziesz miał tylko szanse na dedykacje od jego sekretarki. Dziś drobna pamiątka może stać się przedmiotem dużej wartosci...
    Poza tym świadczy o Jego osobistym patronacie i dlatego jest ważne, ale widać tego nie rozumiecie obaj.

    Gdybym organizował cos takiego jak poprawka wieloforumowa, starałbym się nadać temu przedsięwzięciu odpowiednią oprawę w postaci nagród dla np. najlepszych 3 wywołujących, odpowiedniej ilości drobnych upominków dla zwycięzców na każdym forum itd i itp.
    Jak widzę myśli skupiły się na technikaliach i to nie do końca. Szkoda...
    E-M1 Mark II; E-M5 Mark II; E-PM2 IR red+, E-PL5 IR blue; Fuji X-T1; X-M1; garść słoików; Sigma DP2; Hauwei P20 Pro

  10. #30
    Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar And.N
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    9.568
    Siła reputacji
    268
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez apz Zobacz posta
    ...Gdybym organizował cos takiego jak poprawka wieloforumowa, starałbym się nadać temu przedsięwzięciu odpowiednią oprawę w postaci nagród dla np. najlepszych 3 wywołujących...
    Powstaje jeszcze pytanie na ile właściciel jest zaangażowany w ten konkurs, może w ogóle (o nim nie wie ) ? Bo raczej tego nie organizował, ale może nie jestem wtajemniczony
    PS.
    tez macie pogrubioną czcionkę w postach ?
    Ostatnio edytowane przez And.N ; 23.12.17 o 00:27
    G1, G5 | 14-45 | mZD 40-150 | kilka M42 | Moje wątki:
    Foto-Różności ; Dymne Impresje ; Stary i Nowy Elbląg

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 2.01.18, 01:15
  2. Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 26.12.17, 23:10
  3. Odpowiedzi: 135
    Ostatni post / autor: 17.12.17, 22:18
  4. popRAWka Edycja specjalna - dyskusja ogólna
    By Saboor in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17.12.17, 21:08
  5. popRAWka Edycja Specjalna, RAW nr 1
    By And.N in forum Konkurs popRAWka
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 8.12.17, 18:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.