Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 88

Wątek: PANA leica 200/2,8!

  1. #41
    Awatar Roberto73
    Dołączył
    Nov 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.093
    Siła reputacji
    181
    Moja galeria
    Ceny szkieł micro dosięgły już stratosfery , a szkoda bo wygląda zacnie. Cena powinna być na poziomie 1500$ , a tak to ehhhhhhh

  2. #42
    Moderator - opiekun giełdy Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Iwo
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.473
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Roberto73 Zobacz posta
    Ceny szkieł micro dosięgły już stratosfery , a szkoda bo wygląda zacnie. Cena powinna być na poziomie 1500$ , a tak to ehhhhhhh
    Kto nie potrzebuje szybkiego af powinien się przeprosić z zacną Sigma 150mm f2,8 pod 4/3 kosztującą teraz na wtórnym rynku <2000 PLN, a gdy była nowa tyle co ta leica tyle ze nie w EURO a w PLN.

  3. #43
      | OlyJedi Awatar grizz
    Dołączył
    Jun 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Posty
    12.859
    Siła reputacji
    162
    Moja galeria
    Wykreśl micro wpisz nowych. Ogólnie ceny sprzętu foto idą w górę. Zobacz na ostatnie premiery Sony czy Nikona

  4. #44
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    I na tym polega urok Canona, że ma mnóstwo starych i dobrych obiektywów w systemie przy zapewnieniu pełnej kompatybilności. Można mieć dużo przyjemności z focenia za grosze w porównaniu z innymi systemami.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  5. #45
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Wątpię, czy poczułbym przyjemność fotografowania jakąkolwiek lustrzanką Canona. Te czasy już minęły.
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  6. #46
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez epicure Zobacz posta
    Wątpię, czy poczułbym przyjemność fotografowania jakąkolwiek lustrzanką Canona. Te czasy już minęły.
    W życiu tak już jest, że za nietypowe przyjemności trzeba dodatkowo płacić
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  7. #47
    Zwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar epicure
    Dołączył
    Jul 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    12.864
    Siła reputacji
    241
    Moja galeria
    Ja za swoje przyjemności płacę teraz mniej, niż płaciłem mając Canona. Ale pozdrawiam wytrwałych lustrzankowych sado-masochistów - co kto lubi
    Ostatnio edytowane przez epicure ; 9.11.17 o 10:53
    www.sarwinski.com | najlepszy aparat to ten, który zostawiłeś w domu | fb

  8. #48
    | OlyJedi Awatar POLM
    Dołączył
    Nov 2012
    Mieszka w
    Okolice Wrocławia
    Posty
    911
    Siła reputacji
    38
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    I na tym polega urok Canona, że ma mnóstwo starych i dobrych obiektywów w systemie przy zapewnieniu pełnej kompatybilności. Można mieć dużo przyjemności z focenia za grosze w porównaniu z innymi systemami.
    Na tym polega niestety albo stety urok Sony - mnóstwo szkieł do Canona(ale też Minolty/Nikona) działające przez przejściówkę nawet lepiej niż z Canonem - dodatkowo świetne szkła systemowe, coraz więcej produktów niezależnych (patrz Samyang z AF cala seria 14/35(2.8 i 1.4)/50 i zapowiedzi Sigmy na 201 a to wszystko z małym korpusem z doskonałymi matrycami (czego Canonowi brak).
    OM-D E-M5 (Black) + parę stałek

  9. #49
    Moderator - opiekun giełdy Konto PREMIUM | OlyJedi Awatar Iwo
    Dołączył
    May 2008
    Mieszka w
    Łódź
    Posty
    1.473
    Siła reputacji
    48
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez grizz Zobacz posta
    Wykreśl micro wpisz nowych. Ogólnie ceny sprzętu foto idą w górę. Zobacz na ostatnie premiery Sony czy Nikona
    Zauważyłem również że ceny na rynku wtórnym robią się fajne. Obniżki napędza np. Panasonic wydając kolejne G.. g1,g10, g5, g6 g7... teraz g6 można naprawdę niedrogo znaleźć, także na gwarancji.
    Rynek nie znosi próżni, od tego jest np. Samyang, który ostatnio wprowadził szkła z AF.

  10. #50
    Zwycięzca popRAWki| OlyJedi Awatar szafir51
    Dołączył
    Aug 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Posty
    2.818
    Siła reputacji
    214
    Moja galeria
    takie porównanie - klik

    tak wiem, inne ogniskowe, światło. Ale zestaw Sony o 10g lżejszy. Wymiary praktycznie takie same. A7 + 28-70 - 4670,-. E-M10II + 12-40: 6350,- wg Ceneo.

    Kurczę, Olek ma jak dla mnie super aparaty, mikro matryca też mi wystarcza. Ale ze swoimi PROcenami i rozmiarami to powoli odlatują, podobnie jak Panasonic z czerwoną kropką na obiektywach.

Podobne wątki

  1. Konkurs Pana Słonika
    By Rafał Czarny in forum Konkursy fotograficzne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12.01.08, 19:34
  2. Oko Pana
    By Smerf Maruda in forum Nasze zdjęcia - wątki autorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22.08.06, 11:12
  3. Tulejka Pana Rong Jin do 5060/7070
    By Kyokushin in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21.06.05, 19:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.