Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Problem ze zdjęciami

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria

    Problem ze zdjęciami

    Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów.Nie wiem czy w dobrym dziale forum się znalazłam, lecz potrzebuję porady lub pomocy.Posiadam od 3 lat aparat Olympus FE 4000 i do tej pory wszystko było dobrze.W zeszłym tygodniu poszłam robić zdjęcia,pogoda piękna,fotki same się robiły .I tu zaczyna się problem.Fotki są na karcie pamięci.Aparat foto odtwarza fotki ,natomiast ani laptop ani telefon ich nie widzi.Po podłączeniu aparatu do laptopa pojawiły się jakieś zdjęcia ,ale nie te ostatnie.1/3 zdjęć była widoczna reszta "nie można odczytać "(tak mi odpisał laptop)Ściągnęłam program do odzyskiwania danych i nic.Jestem załamana ,bo 3 godziny pstrykania wzięły w łeb.Może to problem z kartą pamięci(2 GB).Pomóżcie,żebym ponownie nie zrobiła tego samego.Dziękuję z góry za pomoc i Pozdrawiam

  2. #2
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Bardzo niedawno był tu poruszany podobny problem.
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

  3. #3
    Animator Zwycięzca OlyRulez Awatar edorka
    Dołączył
    Apr 2013
    Mieszka w
    Chorzów
    Posty
    2.260
    Siła reputacji
    167
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Bardzo niedawno był tu poruszany podobny problem.
    owszem, jest tutaj--> https://forum.olympusclub.pl/threads...mi-wyparowały
    ale nie wiem, czy pomoże

  4. #4
    Animator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar helmuth
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Posty
    12.136
    Siła reputacji
    349
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Maggy Zobacz posta
    Ściągnęłam program do odzyskiwania danych i nic.
    Czy aparat widzi jeszcze te zdjęcia?
    Cytat Zamieszczone przez Maggy Zobacz posta
    Po podłączeniu aparatu do laptopa pojawiły się jakieś zdjęcia ,ale nie te ostatnie.1/3 zdjęć była widoczna reszta "nie można odczytać "(tak mi odpisał laptop).
    Jeżeli aparat widzi zdjęcia, spróbuj kartę wyjąć z aparatu i włożyć do czytnika.
    Może to wina kabelka?
    Lubię wertykalne piony i horyzontalne poziomy
    W moim wątku, można "grzebać" w moich zdjęciach.
    Główny Prostownik TWA

  5. #5
    | OlyJedi
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    465
    Siła reputacji
    118
    Moja galeria
    Jeżeli potrafisz te zdjęcia skopiować na dysk laptopa a na laptopie pojawiły się ikony których on nie potrafi odczytać to może zdjęcia masz robione w RAW-ach.

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dzięki za podpowiedź i pomoc.To działam.Pozdrawiam.Jak się uda to coś tam prześlę.

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0
    Moja galeria
    Dzięki tyrkand za podpowiedź.Zdjęcia nie były w RAW-ach tylko tak jakby były usunięte i uszkodzone.Nie wiem o co chodziło.znalazłam program Digital Image Recovery do odzyskiwania plików z kart sd. "Digital Image Recovery obsługuje następujące nośniki: Flash Card, SmartMedia, SONY Memory Stick, IBM Micro Drive, Multimedia Card, Secure Digital Card i CD. Aplikacja odzyskuje zarówno pliki graficzne (JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, Canon CRW) jak i pliki video w formatach (AVI, MOV, WAV).Narzędzie niezbędne dla każdego posiadacza aparatu cyfrowego. Jeśli przypadkowo usuniesz zdjęcie dzięki tej aplikacji nie będzie tragedii (pod warunkiem, że nowe zdjęcia nie były zapisywane na karcie)."-dobreprogramy.pl.Program jest darmowyKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image445.JPG
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	2,84 MB
ID:	195282 Pozdrawiam

  8. #8
    Moderator Zwycięzca popRAWkiZwycięzca OlyRulez| OlyJedi Awatar Bodzip
    Dołączył
    Feb 2008
    Mieszka w
    Gorlice
    Posty
    25.001
    Siła reputacji
    475
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Maggy Zobacz posta
    Dzięki tyrkand za podpowiedź.Zdjęcia nie były w RAW-ach tylko tak jakby były usunięte i uszkodzone.Nie wiem o co chodziło.znalazłam program Digital Image Recovery do odzyskiwania plików z kart sd. "Digital Image Recovery obsługuje następujące nośniki: Flash Card, SmartMedia, SONY Memory Stick, IBM Micro Drive, Multimedia Card, Secure Digital Card i CD. Aplikacja odzyskuje zarówno pliki graficzne (JPEG, TIFF, PNG, GIF, BMP, Canon CRW) jak i pliki video w formatach (AVI, MOV, WAV).Narzędzie niezbędne dla każdego posiadacza aparatu cyfrowego. Jeśli przypadkowo usuniesz zdjęcie dzięki tej aplikacji nie będzie tragedii (pod warunkiem, że nowe zdjęcia nie były zapisywane na karcie)."-dobreprogramy.pl.Program jest darmowyKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image445.JPG
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	2,84 MB
ID:	195282 Pozdrawiam
    Maggy, czy Ty przypadkiem nie jesteś spamerka ? Ludzie się starają, s Ty nam tu reklujesz znamy program i portal który lubi rozsiewać wirusy.
    cerkiewki || Beskid Niski || mój wątek || mój drugi wątek|| makro||
    Wychodzi się na pole, a nie na dwór o! ||Nadnaczelny Weryfikator TWA i wszystkiego
    W moich wątkach można offtopować i grzebać w zdjęciach ||Łowca spamerów||

  9. #9
    | OlyJedi
    Dołączył
    May 2010
    Mieszka w
    Wawa
    Posty
    7.421
    Siła reputacji
    290
    Moja galeria
    Cytat Zamieszczone przez Bodzip Zobacz posta
    Maggy, czy Ty przypadkiem nie jesteś spamerka ? ...
    Nie wierzę w przypadki...
    W internecie nie szukam miłości i akceptacji. Te tematy załatwiam w realu. W internecie szukam partnerów do dyskusji.
    Aktualnie odpoczywam na autobanie.

Podobne wątki

  1. Problem ze zdjęciami na karcie i z ich wyświetlaniem
    By Alikt in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 11.04.12, 20:36
  2. x-750 problem ze zdjeciami
    By abcdefgh in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 7.05.07, 20:20
  3. Problem ze zdjęciami z mi 740
    By szefla in forum Aparaty kompaktowe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23.03.07, 22:30
  4. problem ze zdjeciami
    By tidia in forum Porady dotyczące fotografii
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21.11.06, 21:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
 
Właściciel: FOMAG Sp. z o.o., Gdansk, 80-137 ul. Starodworska 1, KRS 0000341593, www.fomag.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celach reklamowych, statystycznych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej jednak może to utrudnić korzystanie z serwisu! Więcej informacji w Polityce prywatności.